Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 Zmniejszenie szansy na rara 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmniejszenie szansy na rara
http://wiki.taern.pl/index.php/Spis_Rar%C3%B3w
Z tego xo tutaj pisze wnioskuje ze kazdemu spada


16 Paź 2015, o 10:58
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmniejszenie szansy na rara
Ayzeya napisał(a):
Torkil napisał(a):
Za to ryc ma zmniejszony exp. Coś za coś



Exp jest równy na każdym bossie,mobie,szczurku , bez względu na klasę postaci.
A szansa na rara to zupełnie co innego... Nie mieszaj tematu

low lvl idąc na bosa z hih lvlami dostanie za niego mniej doświadczenia niż gdyby poszedł w składzie o zbliżonych lvlach.
P.S
To co napisał Vic próbowałem wytłumaczyć w pierwszym poście, sądziłem że takie rzeczy wiesz


16 Paź 2015, o 11:33
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2013, o 20:51
Posty: 29
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmniejszenie szansy na rara
Nawet jeśli kara obejmuje all w party to jestem za tym aby np: na V2 było od 80lev. Mniejszy lev ma kare na dropa do ZERA i dotyczy to all party. Wtedy nikt nie weźmie mniejszych lev i temat klas a bossów byłby wyrównany.

_________________
Dr120+ Ryc100+ Sh70+
Łuk58+ BB64+ Mo99+
Vd71+


16 Paź 2015, o 12:38
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2010, o 18:45
Posty: 332
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 358 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmniejszenie szansy na rara
To co napisał Ayzeya ja rozumiem tak, ze przykładowy rycek na 50 lev spokojnie biega sobie na v2 i jest brany z chęcią.
Czyli tam gdzie ani mo ani bb ani luka przed 90 lev nikt nie chce do pt.

I taki przykładowy rycek np. wydropi sobie smuge, do sprzedania za kupe kasiory.
Na 50+ lev.
Pozostałe postacie, niechętnie brane, będą jeszcze przez 40 leveli bujać sie po krzakach żeby móc mieć choćby szanse na taki drop.

Czy to można uznać za bonus na dropa?

Riposta Torkila ze ten ryc jest pokrzywdzony, bo ma zmniejszony exp jest całkowicie nietrafiona.

Takowy ryc, np. na 60 lev, chodzący na v2 czy losy ma faktycznie zmniejszony exp, ale względem postaci dla których przeznaczone są te insty czyli 80+

A exp dostaje i to całkiem dobry, lepszy i szybszy niz na dz czy modli gdzie powinien siedzieć na swoim levelu.
A dodatkowo może wydropic coś naprawdę cennego, co z dz-eta nie spadnie, albo może dropnac sobie sprzęt na siebie w przyszłości.
Sprzęt za który reszta zabuli żeby sie ubrać.

Ja to widzę tak, w tym aspekcie gry tez balansu nie ma, taki rycek z pewnością ma większe możliwości dropu niz inne profy.

_________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.


16 Paź 2015, o 12:58
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2014, o 21:19
Posty: 371
Podziękowano: 96 razy
Otrzymanych podziękowań: 205 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmniejszenie szansy na rara
Zapominacie tylko o jednej rzeczy to GRACZE biorą do pt ryca z 50 lvl, a nie z 90, ponieważ więcej expa poleci dla nich. Dlaczego nie biorą ryca 90 lvl? Dropu im przecież nie obniży. Tu chodzi tylko i wyłącznie o exp.
Jest to z zyskiem dla obu stron.
Większe lvle zgarną więcej expa, a taki ryc zgarnie mniej od swoich kompanów, ale nadal zadowalająco. A to, że takiemu rycowi spadnie rar to przecież tak samo mogło spaść rycowi z większym lvlem.
Więc w czym macie problem? Przeszkadza wam to, że ryc ma lepiej, a nie widzicie, że to wy zdecydowaliście się brać takowych rycerzy dla expa? Zazdrościcie mu, gdyż wasze profesje miały trudniej?

Podsumowując gracze chcieli mieć więcej expa z v2, a teraz narzekają, że ryc ma za dobrze...

_________________
"Standing alone with no direction
How did I fall so far behind?
Why am I searching for perfection?
Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park


16 Paź 2015, o 16:45
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2013, o 20:51
Posty: 29
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmniejszenie szansy na rara
Onion...
A dlaczego nie szukają mo 50+ przecież też podbije expa. Podpatrz global ,sam zobaczysz ,że małe ryce szukają na v2.
Żle ,że cały temat jest na przykładzie ryca. A sh53 na aqua , lolki 30+ na dz , bb70 na losach , mo 35 na modle itd.. itd... byłem z takimi osobiście i nie po exp jak piszesz. Pytasz w czym problem?
W tym ,że małe lev cisną tam gdzie nie powinni. A ryc i sh w tym przypadku przekracza wszelkie granice.
Dlatego granica zależna od lev na bossie z karą na Zero Dropa jest odpowiednia , bo każdy byłby tam gdzie pozwala mu na to level.
I jeszcze jedno zobacz jakie mam postacie ,a potem pisz o zazdrości bo nie o nią tu chodzi. Jeśli chcesz wiedzieć to napiszę ,że chodzi tu o równowagę różnych klas do latania po bossach.

_________________
Dr120+ Ryc100+ Sh70+
Łuk58+ BB64+ Mo99+
Vd71+


16 Paź 2015, o 17:43
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2014, o 21:19
Posty: 371
Podziękowano: 96 razy
Otrzymanych podziękowań: 205 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmniejszenie szansy na rara
To chyba ty nie zrozumiałeś.
Jak gracze mają możliwość wzięcia profe z mniejszym lvlem, gdy może się sprawować równie dobrze jak ta z wyższym to dlaczego z tego korzystają?
Dlaczego ryc, a nie mo? Ponieważ mo z 90 lvl bije 2x więcej, a ryc na 90 lvl nadal ma ochro, blok, rozkaz, czyli umiejętności które nie są lepsze wraz z lvlem postaci. Ale to przecież logiczne.
Nie twierdzę, że ci ryce się nie pchają, po prostu gracze im na to zezwalają bo otrzymają obustronne korzyści, choćby nawet minimalne dla niektórych.

_________________
"Standing alone with no direction
How did I fall so far behind?
Why am I searching for perfection?
Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park


16 Paź 2015, o 17:57
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2013, o 20:51
Posty: 29
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmniejszenie szansy na rara
No własnie i to jest nie uczciwe. Bo z jakiej racji ryc 50 ma mieć dropa takiego na którego mo będzie mieć możliwość na 90... Stąd ten temat

_________________
Dr120+ Ryc100+ Sh70+
Łuk58+ BB64+ Mo99+
Vd71+


16 Paź 2015, o 18:01
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmniejszenie szansy na rara
pisałem już, nikt nikomu nie każde brac 50 lvli na v2, ja mam druida 86 i gdy ktos z mniejszym lvlem proponuje mi dyo to mu sie smieje prosto w twarz:)


16 Paź 2015, o 20:05
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2013, o 20:51
Posty: 29
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmniejszenie szansy na rara
To ,że Ty nie bierzesz małych lev nic nie oznacza ponieważ 99% serwera bierze bo mają taką możliwość. A mieć jej nie powinni bo to nie uczciwe względem innych klas.

_________________
Dr120+ Ryc100+ Sh70+
Łuk58+ BB64+ Mo99+
Vd71+


16 Paź 2015, o 21:07
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 396 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron