Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8 posty(ów) ] 
 Brak przedmiotów by ruszyć quest 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 10 Kwi 2011, o 13:33
Posty: 71
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Brak przedmiotów by ruszyć quest
Serwer: S7
Nazwa postaci: DrQ
Czas:
Opis:
W innym temacie poruszyłem mój problem: brak możliwości wzięcia Uwięzionego.

http://forum.taern.pl/viewtopic.php?f=76&t=44265

Quest z któym jest on zapewne powiązany "Władca marionetek" robiłem dawno temu gdy wyszedł.
Etapu związanego z uwięzionym abo nie robiłem albo nie dokończyłem. Nie pamiętam tego.
Zapewne miałem wtedy peta platynowego - ogara a ukończenie questu wiązało się z automatycznym dodaniem uwięzionego i odesłaniem ogara. Prawdopodobnie nie chciałem tracić psa więc odpuściłem.
Fakt, że była to opcja a nie obowiązek przy przechodzeniu questu może tu wyjaśniać jego nie robienie.
Nie pamiętam już etapów tego questu więc nie wiem czy przedmioty podane poniżej wystarczą by ruszyć "Uwięzionego" czy też musiałbym mieć cofnięty quest "Władca.." np do określonego etapu ale nie spodziewam się aż takiej interwencji.

Odpowiedź jaką dostałem od Heavenmakera to: mogę odpalić ten quest u Azarii jeśli będę miał 2 przedmioty:

1) Recepturę Adelweiga
2) Recepturę na Uwięzionego

Po ukończeniu "Władcy" i w związku, że wówczas nie potrzebne już były przedmioty z questu i w związku z poradami by samemu usuwać z ekwipunku to co już niepotrzebne proszę o dodanie mi tych powyższych przedmiotów.

.

_________________
DrQ S3
Haitan S3


17 Paź 2015, o 19:09
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Brak przedmiotów by ruszyć quest
hmm a to nie jest tak że idziesz do Azarii i bierzesz od niej zlecenie na Uwięzionego ?
W queście potrzebowałeś recepturę, źródło bytu, oraz dusze. Teraz dusze potrzebną ilość dostajesz po zleceniach u wiedźmy. Byłes u Azarii ? wziąłes zlecenie na Uwięzionego ?


17 Paź 2015, o 20:26
Uczeń Simona

Rejestracja: 10 Kwi 2011, o 13:33
Posty: 71
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Brak przedmiotów by ruszyć quest
Byłem, sprawdzałem, szukałem.

_________________
DrQ S3
Haitan S3


17 Paź 2015, o 20:29
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Brak przedmiotów by ruszyć quest
Nie będziesz miał peta jeśli wcześniej tą (tę) opcję odpuściłeś.

Pozostaje kupno.

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


17 Paź 2015, o 20:52
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 10 Kwi 2011, o 13:33
Posty: 71
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Brak przedmiotów by ruszyć quest
Nie mam tej opcji: byłem w sklepie, miałem 70 platyny przy sobie. Nie mogłem kupić receptury.

To jest kwestia do kogoś kto wie jakie były warunki do wzięcia teraz tego uwięzionego, czyli oznaczeń postaci gracza jakie ma zapisane:
Jeżeli były 2 opcje:
1) ukończony q "uwięziony" wtedy są dialogi u Hoberl, możliwość kupowania za dusze i platyny w sklepie
2) Brak "władca marionetek", (przecież quest uwięziony jest jego etapem) - kupno za platynę receptury.

I tu jest problem: bo się nie łapię na żadne warunki.

Jeżeli mam teraz płacić 70 platyny za plan dlatego, że kiedyś nie wybrałem opcji która by mi zaszkodziła- (automatyczne odesłanie ogara) to sory ale chyba coś jest nie tak. Bo już pójście na łatwiznę. (Choć tej opcji nie mam.)

Mam inną postać Haitan którą zrobiłem quest "uwięziony" i mogę nią sobie odebrać tego peta. I ta postać już też nie ma opcji kupna receptury. Dlatego podejrzewam, że mój brak opcji wynika z powodów powyższych.


Najprościej było by chyba dostarczyć mi te papiery co wspomniał Heaven albo dać mi pierwszy etap tego questu. O ile receptury nie są potrzebne. Nie pamiętam już kiedy szło się do tej jaskini i kiedy je znajdowałem.

_________________
DrQ S3
Haitan S3


17 Paź 2015, o 20:55
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 10 Kwi 2011, o 13:33
Posty: 71
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Brak przedmiotów by ruszyć quest
Ponawiam pytanie, prośbę itp...
Nie mam możliwości dostania \kupna uwięzionego w żaden sposób na postaci DrQ (serwer 7) inne moje postaci mogą więc chodzi tylko o DrQ.
Podpowiadam możliwe rozwiązanie problemu: (warunki, oznaczenia)

Czy może ktoś ogarnięty się odnieść?

(byle nie ten zielony trol: "nie znam się nie czytam ale nabiję posta" z odpowiedzi powyżej)
Też Cię lubię :) ~rzuff

Dziękuję za uwagę

_________________
DrQ S3
Haitan S3


5 Lis 2015, o 12:16
Profil
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Lut 2012, o 12:04
Posty: 1452
Podziękowano: 112 razy
Otrzymanych podziękowań: 357 razy
Nick w grze: Zojah
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Brak przedmiotów by ruszyć quest
Hej!
Haitan napisał(a):
Nie mam tej opcji: byłem w sklepie, miałem 70 platyny przy sobie. Nie mogłem kupić receptury.

To jest kwestia do kogoś kto wie jakie były warunki do wzięcia teraz tego uwięzionego, czyli oznaczeń postaci gracza jakie ma zapisane:
Jeżeli były 2 opcje:
1) ukończony q "uwięziony" wtedy są dialogi u Hoberl, możliwość kupowania za dusze i platyny w sklepie
2) Brak "władca marionetek", (przecież quest uwięziony jest jego etapem) - kupno za platynę receptury.

I tu jest problem: bo się nie łapię na żadne warunki.

A możesz pokazać jakieś ss-y? Może być na priv. Do kupna receptury za platynę trzeba posiadać min.30 poziom i 70 platyny (na postaci). Dodatkowo, dialog nie pojawi się (tzn. będzie wyszarzony) jeśli będziesz miał przy sobie recepturę z q. Z tego, co opisujesz - nie wiem, czemu dialog ci się nie pojawiał, powinieneś go mieć (i to na każdej postaci). Sprawdzałam - wszystko działa, jak należy.

Quest na Marionetkę nie jest konieczny do zrobienia peta - z niego można tylko dostać recepturę (troszkę inną, niż kupna, bo może się nie udać). A co do dialogu na drugiej postaci - fakt wykonania peta czy questa "uwięziony" nie powinien wpływać na dialog kupna. Tylko poziom i posiadana platyna. Zaliczony Q "Uwięziony" potrzebny jest tylko po tym, jak się już wytworzy peta - do rozmówek u Hoberl - zleceń na dusze.
Cytuj:
Najprościej było by chyba dostarczyć mi te papiery co wspomniał Heaven albo dać mi pierwszy etap tego questu. O ile receptury nie są potrzebne. Nie pamiętam już kiedy szło się do tej jaskini i kiedy je znajdowałem.

Możliwość kupna receptury została dodana głównie z myślą o tych, którzy kiedyś zignorowali sprawę peta, lub zepsuli jego tworzenie. Nie wchodzi w rachubę cofanie questa - ale zawsze możesz pisać w tej sprawie na Support, i próbować przekonać, żeby w Twoim przypadku postąpić inaczej.

_________________
pozdrowienia z s7, eu i s5
Kidda (mała mo), MarysQ vel Kidda (dru 120)
Zojah zwana Zośką (ryc z s5)


5 Lis 2015, o 16:46
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 10 Kwi 2011, o 13:33
Posty: 71
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Brak przedmiotów by ruszyć quest
Już jest ok. Dziękuję serdecznie za pomoc osobie która zareagowała.
Szkoda tylko, że nie wiedziałem że już mogę kupić recepturę.

_________________
DrQ S3
Haitan S3


5 Lis 2015, o 21:35
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 254 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron