Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
 Trening 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 10 Lip 2015, o 15:02
Posty: 58
Podziękowano: 23 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Motharg
Odpowiedz z cytatem
Post Trening
Witam
Nie wiem czy temat był czy nie pisze z telefonu.
Gdy tworzymy postać staramy się żeby była jak najlepsza,uniwersalna i do bossa i do pvp.Jednak czasami coś nie pójdzie po naszej myśli i nie osiągamy upragnionego wyniku i co wtedy?Oczywiście reset lub nowa postać.
Wchodzimy np na arenkę i dodaje się pokój trening.Wejście do pokoju kosztuje np. 50-100 platy i wtedy możemy sobie tworzyć ile chcemy i jakie chcemy postacie iumożliwić graczom opcję budowy postaci na konkretny lv np 40 .Gracz otrzymuje postać z 40 lv i eksperymentuje sobie z umkami i statami tak aby spełniały jego wymogi.Po rozdaniu statystyk będzie możliwość założenia rarów i ulepszenia ich.Potem oczywiście trening na wybranych przez gracza mobkach.A gdy wyjdzie i bedzie chciał wejść jeszcze raz to musi zapłacić tę samą kwotę.
Co o tym sądzicie?

Wysłane z mojego Wildfire S A510e przy użyciu Tapatalka


17 Paź 2015, o 21:36
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Maj 2013, o 21:25
Posty: 24
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 11 razy
Nick w grze: DrKinimod
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Trening
Pomysl nawet dobry. Mozna za niewielka oplata ustawic se postac i ja wyprubiwac, jednak mam co do tego pomysly pare pytan:
1. Na ~ czas mielibysmi do dyspozycji taka postac
2. Czy chcac zmienic bulit trzeba stworzyc nowa postac (kupic)
3. Jak mialo by wygladac testowanie postaci na mobkach (cos w stylu tresera, czyli wyskakujace moby z klatek oczywiscie te co wybralismy. ew inne pomysly)

_________________
S1-Larkas
Spoiler:


17 Paź 2015, o 23:57
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 10 Lip 2015, o 15:02
Posty: 58
Podziękowano: 23 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Motharg
Odpowiedz z cytatem
Post 
1.Nie ma ograniczenia czasowego płacisz i kombinujesz ile chcesz na jednej profce.
2.Możesz stworzyć nową postać lub zresetować swoją według tego co ustaliłeś na treningu.
3.Tak działa to na zasadzie tresera.Najpierw wybieramy mobki z listy a potem klatki itd.

Wysłane z mojego Wildfire S A510e przy użyciu Tapatalka


18 Paź 2015, o 08:11
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013, o 12:30
Posty: 206
Miejscowość: Laedmoor
Podziękowano: 133 razy
Otrzymanych podziękowań: 52 razy
Nick w grze: GoQu
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Trening
100 platy za możliwość bicia mobów aby "testować" buildy? Lepiej i TANIEJ wyjdzie jeśli przemyślimy to co zrobiliśmy źle i wtedy zrobimy reset. Poza tym nie ma uniwersalnego buildu pod bossy i pod PvP. Zamiast takiego pokoju lepiej niech otworzą pokój walk drużynowych.

@Down
Dwa resety to dwie szanse na zrobienie dobrego buildu :lol:

_________________
Weź sobie te słowa do serca: jeśli Ty będziesz dla mnie miły, ja również. Jeśli będziesz zachowywał się jak glupiec i egoista - zerwiemy kontakt.


Ostatnio edytowany przez TrueOgre, 18 Paź 2015, o 20:34, edytowano w sumie 1 raz



18 Paź 2015, o 11:12
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Trening
TrueOgre napisał(a):
100 platy za możliwość bicia mobów aby "testować" buildy? Lepiej i TANIEJ wyjdzie jeśli przemyślimy to co zrobiliśmy źle i wtedy zrobimy reset. Poza tym nie ma uniwersalnego buildu pod bossy i pod PvP. Zamiast takiego pokoju lepiej niech otworzą pokój walk drużynowych.


Pokój walk drużynowych nic nie da, bedzie to samo co teraz, zadowolone bede tylko osoby ze zgranym i dobrym teamem, poza tym arena swieci pustkami, wiec po co to komu ? tylko zbedn czas poswiecony na glupoty

a poza tym za 100 platy sam mozesz sobie zrobic az 2 resety :)


18 Paź 2015, o 20:23
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 428 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron