Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 S1 zwis w trakcie walki 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 11 Kwi 2011, o 09:13
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post S1 zwis w trakcie walki
Po I rundzie postać tylko stała i czekałem jak mnie łucznik wykańcza, na samym początku postac wykonała kilka dziwnych ruchów i tyle, w 11 lub 12 rundzie DED. Finał - tradycyjnie pare tysi exp i złotka :(. Proszę o wyjaśnienie tego faktu (zwrot utraconego exp i golda, mile widziany, ok. 9000 esp i 2-3k golda... :)

Grałem łucznikiem- Reddwarf 32 lvl, zaraz przy wejściu do Lasu Koldów, walka przeciw 3 bandytom, I runda ustawione 5 gradów strzał - poszło, ze dwa pokazało(animace) i weszły, zadały obr(pozostałych nie pokazało, II runda kilka robaczkowych ruchów postaci i dwóch bandytów stało bez ruchu, ja też, a jeden środkowy łucznik cały czas walczył i mnie skończył koło 11, 12 rundy. moja postać nie mogła zrobić nic, atakować, uciekać, tylko uniki. Zadnego druida tam nie było, lagów nie stwierdzono. Najbardziej dziwne były ruchy robaczkowe mojej postaci, coś jakby sie bronił przed czarem, potem animacja jak przy braku many/kondycji, tyle ze obie były :/


Ostatnio edytowany przez reddwarf, 12 Kwi 2011, o 10:13, edytowano w sumie 1 raz



12 Kwi 2011, o 09:34
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Sie 2010, o 14:54
Posty: 1213
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Re: S1 zwis w trakcie walki
Wy edytuj post, podaj nick i świat(wiem, że jest w nazwie tematu).

Napisz dlaczego tak się mogło stać?
Kim grasz?
Walczyłeś tylko z łucznikiem, czy może z druidem też?
Miałeś lagi, czy to coś innego?

_________________
Image - by Xarxas


12 Kwi 2011, o 09:55
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 223 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron