Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
 Przymierzalnia 

Przydatny pomysł
Tak 64%  64%  [ 16 ]
Nie 36%  36%  [ 9 ]
Razem głosów : 25

 Przymierzalnia 
Autor Wiadomość
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 17:58
Posty: 769
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 454 razy
Otrzymanych podziękowań: 384 razy
Nick w grze: Maldito
Odpowiedz z cytatem
Post Przymierzalnia
Witam

Wpadłem na pomysł by w sklepach z sprzętem obok przycisku kup dodać przycisk PRZYMIERZ. Po kliknięciu pokazywałby się podgląd postaci w takim samym oknie jak podczas kolorowania sprzętu z założonym na postaci sprzętem który chcemy zakupić z dostępnymi suwakami zmiany koloru.
Spoiler:


Często widzę na czacie zapytania od graczy jak dany sprzęt wygląda na postaci, myślę że to ułatwiło by sprawę.

_________________
Gram od: 2011-04-13
Image
PEWNE INFORMACJE POZOSTANĄ UKRYTE ! ; )

MALDITO OSTLOR 101
TOLNOR 60
HELLSINGMO OSTLOR 44
VIP OSTLOR 37
OZ TOLNOR 31


26 Paź 2015, o 23:07

Podziękowali: Kroger (27 Paź 2015, o 09:09)
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przymierzalnia
Myślę, że jest dużo więcej ważnych rzeczy które trzeba wprowadzić/naprawić i które będą miały faktyczny wpływ na grywalność.
Fakt sam czasem chciał bym sprawdzić jak przedmiot wygląda na postaci ale da się bez tego żyć i tak jak napisałeś można poprosić na czacie o ss.


27 Paź 2015, o 09:23
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przymierzalnia
Jak bardzo Ci zależy na kwestii wyglądu kupujesz sobie morpha i zakładasz w okienko morphowania po kolei przedmioty i pokazują Ci się na postaci, nawet kilka naraz i nie musisz nic morphnąć, wiec jak bardzo Ci zależy zobaczyć jak wygląda da się to ogarnąć, no i sorry, ale sprzęt kupowany dla wyglądu oznacza dodatkowe wydatki, na które "morphalistow" stać, a reszta kupuje eq dla stat i wygląd mogą przeboleć i z przymierzalni nie skorzystają... szkoda czasu na takie pomysły, są ważniejsze plany do realizacji. Zwłaszcza, że wejdzie 3d i obecne wyglądy bedą miały mniejsze znaczenie.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


27 Paź 2015, o 10:43
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 17:58
Posty: 769
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 454 razy
Otrzymanych podziękowań: 384 razy
Nick w grze: Maldito
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przymierzalnia
Nephalem napisał(a):
Jak bardzo Ci zależy na kwestii wyglądu kupujesz sobie morpha i zakładasz w okienko morphowania po kolei przedmioty i pokazują Ci się na postaci, nawet kilka naraz i nie musisz nic morphnąć, wiec jak bardzo Ci zależy zobaczyć jak wygląda da się to ogarnąć, no i sorry, ale sprzęt kupowany dla wyglądu oznacza dodatkowe wydatki, na które "morphalistow" stać, a reszta kupuje eq dla stat i wygląd mogą przeboleć i z przymierzalni nie skorzystają... szkoda czasu na takie pomysły, są ważniejsze plany do realizacji. Zwłaszcza, że wejdzie 3d i obecne wyglądy bedą miały mniejsze znaczenie.



Wiem że jest taka możliwość podglądu jeżeli ma się morf, sam z tego korzystam, chodzi mi jednak o coś innego.
Nieraz jest tak że mamy do wyboru NP. 2 różne zbroje o podobnych do siebie statystykach i chcielibyśmy się dowiedzieć jak każda z nich po zakupie będzie wyglądała na naszej postaci. Aby nie kupować kota w worku lub nie pytać innych graczy o wygląd danej zbroi mogła by być dodana właśnie ta opcja.

_________________
Gram od: 2011-04-13
Image
PEWNE INFORMACJE POZOSTANĄ UKRYTE ! ; )

MALDITO OSTLOR 101
TOLNOR 60
HELLSINGMO OSTLOR 44
VIP OSTLOR 37
OZ TOLNOR 31


27 Paź 2015, o 21:14
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sty 2012, o 15:22
Posty: 164
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 11 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przymierzalnia
Nephalem napisał(a):
Jak bardzo Ci zależy na kwestii wyglądu kupujesz sobie morpha i zakładasz w okienko morphowania po kolei przedmioty i pokazują Ci się na postaci, nawet kilka naraz i nie musisz nic morphnąć, wiec jak bardzo Ci zależy zobaczyć jak wygląda da się to ogarnąć, no i sorry, ale sprzęt kupowany dla wyglądu oznacza dodatkowe wydatki, na które "morphalistow" stać, a reszta kupuje eq dla stat i wygląd mogą przeboleć i z przymierzalni nie skorzystają... szkoda czasu na takie pomysły, są ważniejsze plany do realizacji. Zwłaszcza, że wejdzie 3d i obecne wyglądy będą miały mniejsze znaczenie.


czerpiemy przyjemność z gry w różny sposób. Ja osobiście wolę wyglądać inaczej niż to co oferuje wygląd rarów czy setów. To nie znaczy ze muszę wydawać masę pieniędzy na niepotrzebne itemki zeby po sprawdzeniu za pomocą morfa stwierdzic ze "to nie to". Tym bardziej że nie moge takiej rzeczy sprzedac innemu graczowi tylko za niższą cene w sklepie. Gra to nie tylko exp czy lvl. Dla mnie liczy sie takze klimat a niestety wygląd postaci pozostawia wiele do zyczenia. Fizole wygladaja jak fizole bez względu na to czy to ryc, barba czy łuk jeśli sa ubrani w te same rary. To samo postacie magiczne. Jeśli juz musimy sobie radzić sami w tym względzie to przydałoby się nam ułatwienie. Myślę że to doskonały pomysł.

_________________
Nie traktuj życia serio -
I tak nie wyjdziesz z niego żywy!


28 Paź 2015, o 19:01

Podziękowali: HELLSING (28 Paź 2015, o 19:13)
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 17:58
Posty: 769
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 454 razy
Otrzymanych podziękowań: 384 razy
Nick w grze: Maldito
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przymierzalnia
qperek napisał(a):
Nephalem napisał(a):
Jak bardzo Ci zależy na kwestii wyglądu kupujesz sobie morpha i zakładasz w okienko morphowania po kolei przedmioty i pokazują Ci się na postaci, nawet kilka naraz i nie musisz nic morphnąć, wiec jak bardzo Ci zależy zobaczyć jak wygląda da się to ogarnąć, no i sorry, ale sprzęt kupowany dla wyglądu oznacza dodatkowe wydatki, na które "morphalistow" stać, a reszta kupuje eq dla stat i wygląd mogą przeboleć i z przymierzalni nie skorzystają... szkoda czasu na takie pomysły, są ważniejsze plany do realizacji. Zwłaszcza, że wejdzie 3d i obecne wyglądy będą miały mniejsze znaczenie.


czerpiemy przyjemność z gry w różny sposób. Ja osobiście wolę wyglądać inaczej niż to co oferuje wygląd rarów czy setów. To nie znaczy ze muszę wydawać masę pieniędzy na niepotrzebne itemki zeby po sprawdzeniu za pomocą morfa stwierdzic ze "to nie to". Tym bardziej że nie moge takiej rzeczy sprzedac innemu graczowi tylko za niższą cene w sklepie. Gra to nie tylko exp czy lvl. Dla mnie liczy sie takze klimat a niestety wygląd postaci pozostawia wiele do zyczenia. Fizole wygladaja jak fizole bez względu na to czy to ryc, barba czy łuk jeśli sa ubrani w te same rary. To samo postacie magiczne. Jeśli juz musimy sobie radzić sami w tym względzie to przydałoby się nam ułatwienie. Myślę że to doskonały pomysł.


Dokładnie tak jak mówisz, będzie to naprawdę przydatne :)

_________________
Gram od: 2011-04-13
Image
PEWNE INFORMACJE POZOSTANĄ UKRYTE ! ; )

MALDITO OSTLOR 101
TOLNOR 60
HELLSINGMO OSTLOR 44
VIP OSTLOR 37
OZ TOLNOR 31


28 Paź 2015, o 20:02
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 461 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron