Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 25 runda na turku 

Jaki jest twój stosunek do tej propozycji
Popieram 25%  25%  [ 5 ]
Dostrzegam potrzebę zmian w tej kwestii 50%  50%  [ 10 ]
Jest mi do obojętne 5%  5%  [ 1 ]
Zmiany wydają się być niepotrzebne 0%  0%  [ 0 ]
Jestem przeciwny 20%  20%  [ 4 ]
Razem głosów : 20

 25 runda na turku 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Wrz 2013, o 11:50
Posty: 132
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 25 razy
Nick w grze: xxxxxx
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post 25 runda na turku
Obecna zasada rozsądzająca o wyniku nie oszukujmy się starcia najczęściej dr+ ryc X dr + ryc jest mało efektywna i dość nie sprawiedliwa , dawajmy na to jeden dr ogrania i na koniec zostaje mu grubo ponad 50 % many a drugi szalej i ma tylko 10% przy czym ten drugi na koniec sfarci i trafi a pierwszy nie i nagrodą dla tego który zasłużył na wygraną jest tylko stres który może tylko pogorszyć jego zaangażowanie w następnej walce . Tak więc przechodząc do meritum chcę zaproponować aby pod uwagę nie był brany tylko wskaźnik Hp ale średnia arytmetyczna sumy wskaźników HP i many , to by zmusiło do jakiegoś wysiłku a nie tylko biernego czekania na koniec , po za tym takie rozwiązanie wydaje się być sprawiedliwsze .

_________________
Life is change. If you stop changing, you stop living.


28 Paź 2015, o 00:18
Profil
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lip 2013, o 22:14
Posty: 103
Podziękowano: 32 razy
Otrzymanych podziękowań: 167 razy
Nick w grze: CassidyM
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: 25 runda na turku
Zmiana tak, ale na pewno nie w ten sposób, jaki proponujesz. To, że druid ma mniej many, nie znaczy, że nie ogarnia, może mieć jej po prostu mniej niż przeciwnik, przez co mniejsze odbicie, może mieć inny buff na sobie (-> regeneracje), inne eq - maury, niemaury, obroże władcy i przede wszystkim latara. Ogólnie sposób, który proponujesz, doprowadziłby do stania i nie robienia zupełnie niczego, by nie stracić zasobów, ewentualnie ataku tylko jednej strony, tej, której suma hp, many i kondy jest mniejsza.
No ale obecny sposób też jest absolutnie bezsensowny, jedna runda decyduje o wygranej tak naprawdę, zwłaszcza w turniejach highleveli. Bardziej byłabym za sumą zadanych obrażeń w całej walce czy też udanych ataków.

_________________
Życie jest to opowieść idioty,
pełna wrzasku i wściekłości,
nic nie znacząca.


28 Paź 2015, o 02:54
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: 25 runda na turku
Rzeczywiście walki dru + ryc vs dru + ryc wymagają zmiany :)
a poza tym, na ostatnim turnieju 2vs2 (przedostatnim) miałem chyba 2-3 takie walki z kolei, w jednej z nich znalazł się team w którym druid miał 1.2-1,3k many, i co robił ten druid ? stał 505 pod ochronka i czekał do 23 rundy, co najwyzej leczyl raz na trzy rundy, ale many miał oczywiście full do konca walki, a ja nie, bo chciałem coś robić przez te 22 rundy.

WIELKIE NIE, pomysł słaby i widać, że musisz troche ochłonąć po turnieju i spojrzeć na sytuacje ogólnie, a nie tylko w kontekscie tego jednego przypadku


28 Paź 2015, o 03:15
Uczeń Simona

Rejestracja: 25 Kwi 2013, o 02:49
Posty: 47
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: 25 runda na turku
Pomysł jest słaby :/ fakt faktem walki 2vs2 są totalnie bez sensu i idiotyczne. Przy reformach druida zostało zniesione "ograniczenie do 15 rundy leczenia" bo przecież jest debuff - tylko walki ryc, dr vs ryc, dr przy 100 lvl jest prawie że niemożliwe wyjście z manny (no chyba że ładujesz bez źr), tak jak i zrobienie debuffa - tak więc po jaki uj to znieśliście ?????? Taka głupota jak walczenie 25 rund i decyduje o tym kto ma farta jest śmiechu warta.... szczególnie że takie walki trwają z 20min około. Zrobienie znów braku możliwości leczenia po 15 rundzie na arenie i będzie znów stabilizacja takich walk ... (już pominę fakt że nadal będą długo trwać ale raczej się tego nie da uniknąć) ale przechodząc do sedna - bezsensowność tych walk minie gdyż zacznie się walczyć a nie czekać :P
Trwa to już tak dużo czasu że aż żal po prostu że do teraz nie jest to naprawione.

_________________
To my niepokonani, choć mają nas za nic
Niepokonani do granic przez rany i zawiść
By zabić strach i nienawiść.
Już czas
Otwarte bramy nie zatrzymasz nas


28 Paź 2015, o 19:32
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: 25 runda na turku
dokładnie, teraz walka toczy sie w ostatnich 3 rundach, polegajacych na wbijaniu osek/strachu i w ostatniej na wbijanie korzeni...


28 Paź 2015, o 19:39
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Wrz 2013, o 11:50
Posty: 132
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 25 razy
Nick w grze: xxxxxx
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: 25 runda na turku
no nie wiem co ci te osy dają naprawdę , i widzę że wychodzicie z założenia że nikt by nic nie robił a właśnie to drużyna która by atakował zmuszając przeciwników na leczenia zachowała by więcej zasobów . Po za tym system ten by premiował drożynę która ma mniej many na start czyli to chyba nie jest tak jak wy mówicie że buf ma jakieś znaczenie , masz tu nie wyjście z many 137 lvl http://scr.hu/1ebz/2kwn3 na 1 krzaki mu zostało i wystarczyło .... dr z którym byłem miał ponad 50 % .

_________________
Life is change. If you stop changing, you stop living.


28 Paź 2015, o 22:33
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Paź 2012, o 23:14
Posty: 46
Podziękowano: 27 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: NettikIIoII
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: 25 runda na turku
Nie prościej byłoby dodać zakaz leczenia do walk dr+rc vs dr+rc, podobnie jak do walk dr vs dr.

_________________
Turnieje: 3 mjc: 32x / 2 mjc: 25x / 1 mjc: 65x
RedBite bb59, wygrany turniej mistrzów.
http://www.youtube.com/c/nettik1231


29 Paź 2015, o 03:10
Profil WWW
Odpowiedz z cytatem
Post Re: 25 runda na turku
nowy66 napisał(a):
no nie wiem co ci te osy dają naprawdę , i widzę że wychodzicie z założenia że nikt by nic nie robił a właśnie to drużyna która by atakował zmuszając przeciwników na leczenia zachowała by więcej zasobów . Po za tym system ten by premiował drożynę która ma mniej many na start czyli to chyba nie jest tak jak wy mówicie że buf ma jakieś znaczenie , masz tu nie wyjście z many 137 lvl http://scr.hu/1ebz/2kwn3 na 1 krzaki mu zostało i wystarczyło .... dr z którym byłem miał ponad 50 % .


wszystko zalezy od lvla, na 40-84 lvlach raczej nikt nie posiada latarki ani eq +10-14 w moc żeby miał wystarczajacy dmg z korzenia/osek, a oski/strach maja zabierać pa/"%"...


29 Paź 2015, o 17:02
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2012, o 00:30
Posty: 17
Podziękowano: 42 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: 25 runda na turku
Elektorr napisał(a):
Pomysł jest słaby :/ fakt faktem walki 2vs2 są totalnie bez sensu i idiotyczne. Przy reformach druida zostało zniesione "ograniczenie do 15 rundy leczenia" bo przecież jest debuff - tylko walki ryc, dr vs ryc, dr przy 100 lvl jest prawie że niemożliwe wyjście z manny (no chyba że ładujesz bez źr), tak jak i zrobienie debuffa - tak więc po jaki uj to znieśliście ?????? Taka głupota jak walczenie 25 rund i decyduje o tym kto ma farta jest śmiechu warta.... szczególnie że takie walki trwają z 20min około. Zrobienie znów braku możliwości leczenia po 15 rundzie na arenie i będzie znów stabilizacja takich walk ... (już pominę fakt że nadal będą długo trwać ale raczej się tego nie da uniknąć) ale przechodząc do sedna - bezsensowność tych walk minie gdyż zacznie się walczyć a nie czekać :P
Trwa to już tak dużo czasu że aż żal po prostu że do teraz nie jest to naprawione.


Jakby przywrócono leczenie do 15 rundy , to drużyna w skladzie z Druidem , miała by małe szanse wygrać turniej , ja napewno bym zrezygnowal z Druida i pewnie Wybrał bym opcje Mo+VD+Ryc lub BB+VD+Ryc


31 Paź 2015, o 20:34
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 22 Kwi 2013, o 22:45
Posty: 3
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Nick w grze: NagatoPain
Odpowiedz z cytatem
Post Re: 25 runda na turku
Moja propozycja w walkach dr+ryc vs dr+ryc jest taka zeby ryce nie mogly dac tarczy lub ochro i wtedy by walki rozstrzygaly by sie szybciej.

_________________
NagatoPain dr
Clk ryc


2 Lis 2015, o 12:17
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 496 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron