Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 Łączenie Bestaj i Husariona + on/off peta 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Sty 2013, o 14:47
Posty: 119
Podziękowano: 23 razy
Otrzymanych podziękowań: 11 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Łączenie Bestaj i Husariona + on/off peta
Witam

Pomysł składa się z paru części .
1- wprowadzenie do husariona Mod. obrażeń , miał by 2 rodzaje magiczne i fizyczne lecz na peta by działał tylko jeden modyfikator w zależności jakiego peta posiadamy fizyka czy magika . Wiemy że psycho można maksymalnie wbić na 8 poziom więc żeby nie przesadzić to początkowo zaczynałoby się od wartości -2 na 1 poziomie , na 8 poziomie mod.obra osiągnął by wartość 5 . Minusowa wartość by nie miała wpływu na obrażenia - nie zmniejszała by ich .
2- wprowadzenie do bestaj Rozproszenie Holma/Skok Farida i tak samo jak przy husarionie działał by jeden w zależności jaki pet. Nabijanie poziomów takie same jak wyżej .
3-po zrobieniu Q na 4 slot w eq u peta dostajemy opcje kupna za platynę slota do łączenia psycho powiedzmy - 50pl na miesiąc , 80pl na 2 miesiące , 100pl na 3 miesiące. Działało by to tak główny slot daje nam staty i pancerze dodatkowy tylko modyfikator czy np. skok ferida w zależności jakie psycho damy. Więc w 4 slot daje husara staty i pancerze przechodzą na peta + modyfikator w slot łączenia daje bestaje przechodzi mi tylko Rozproszenie Holma lub Skok Farida zależy od peta . W związku że husar daje dodatkowe ataki a bestaje nie zerują się i pet atakuje normalnie jak by ich nie miał ale zyskuje magiczne staty . Niemożna łączyc nic innego tylko psycho rary .
Jeśli chodzi o połączenie 2x husar czy 2x bestaja walka wygląda jak z jednym ale zyskujemy magiczną część , lecz nie wiem czy wartości nie zrobią się za duże jeśli chodzi o modyfikator czy obronę w przypadku wbicia dwóch psycho na 8 . W przypadku jednego wbitego na + a drugiego mającego - wartość się łączy
[ 3 + (-2) ] = 1

Ze względu że często bywam na tablecie to przydałaby się opcja wyłączenia/włączeia peta w jego karcie ponieważ cięszko się klika na kropeczkę paluchem :P

_________________
VD 120 +

Czegoś nie potrafisz to rób to częściej i więcej żeby przełamywać progi w codziennym Życiu


4 Lis 2015, o 12:07

Podziękowali: Lowcazguby (5 Lis 2015, o 18:03)
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2011, o 14:03
Posty: 2356
Podziękowano: 161 razy
Otrzymanych podziękowań: 256 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Łączenie Bestaj i Husariona + on/off peta
Dlaczego chcesz wzmacniać Husarion i Basteję?


4 Lis 2015, o 12:31
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Sty 2013, o 14:47
Posty: 119
Podziękowano: 23 razy
Otrzymanych podziękowań: 11 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Łączenie Bestaj i Husariona + on/off peta
Początkowo pomyślałem żeby ożywić bestaje ponieważ jest mało populara . Patrząc na handel jej cena jest trzykrotnie mniejsza od husara . Zacząłem myśleć o nowych instach , petach , mobach . Stwierdziłem ze sporo mobów jak np. na polanie w bern ma resy które bardzo ograniczają pety jak krwawienie u kleszcza w połączeniu husa i best pet by się nie narażał , a by bardziej wspomógł swego pana . W obecnym stanie posiadamy świeżo wprowadzoną watahę która ułatwia część rzeczy aczkolwiek nie każdy może sobie ją sprawić ponieważ musi mieć dobrze rozbudowane własne umiejętności i brakuje mu punktów ( zależy od provy ) . Gra się rozwija i świeżo postawione moby/bossy są wymagające patrząc na inste komandora trzeci pokład jest dosyć uparty . Nie dawałem za dużych wartości bo wiem że one same w sobie mają dużą moc ataku i obrony . Gracze uzyskają nową frajdę expienia tego i możliwość łączenia ich co jest czymś zupełnie nowym. Nie znam się dogłębnie na mechanizmach czy balansie dlatego wiem że może to być przesadzone ale sama idea jest warta przemyślenia . Można też zrobić odwrotnie bestaja mod. obrażeń // husrar mod. obrony ale to już musicie sami stwierdzić bo jak napisałem specem nie jestem .

_________________
VD 120 +

Czegoś nie potrafisz to rób to częściej i więcej żeby przełamywać progi w codziennym Życiu


4 Lis 2015, o 13:25
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 18 Lip 2012, o 11:13
Posty: 96
Podziękowano: 16 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Nick w grze: Przemyslaf
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Łączenie Bestaj i Husariona + on/off peta
DevV zadam pytanie jak długo testowałeś basteje i na jakim pecie/petach ... . Wzmocnienie basteji raczej jest logiczne ale nie dodowanie bonusow lecz podwyższenia lub możliwości jej expieniu jak by nie było osobiscie mam twiga i basteja sie nie sprawdza dużo razy pet sie nie defi albo wgl na 100% stoji wiec ktoś żle zaprojektował basteje bo defensywna ona nie jest

_________________
Kawa będzie mocniejsza jeżeli zamiast cukru dodasz amfetaminy

Grzyby są różne: jedne nakarmią, inne film wyświetlą...

- Jaki jest najlepszy hamulec świata?
- Kobieca dłoń. Raz chwyci i już stoi...


4 Lis 2015, o 23:27
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 68 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron