Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
 Wszelakie flasze 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 1 Lip 2015, o 09:29
Posty: 31
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: BrataBrata
Odpowiedz z cytatem
Post Wszelakie flasze
http://wiki.taern.pl/index.php/Flasze_Ulepsze%C5%84 , może i flaszki używane są do ulepszenia i tak już silnych sprzętów, ale to naprawdę istna mordęga, np. Wf Zręki- aby wykonać jedną, potrzeba 2 piórka, z jednego zlecenia, które robi się 20 minut szukając się głupich vampirii, przykładowa flasza numer 2- Wf Wiedzy, idź pan znajdź rizurula i weź sobie jego czachę, proste? Najpierw dostań go pierwszy zanim zrobią to camperzy, poza tym, nigdy nie widziałem, żeby ktoś sprzedawał czaszkę rizurula, może raz. I co my tu mamy: Wf Hp! co trzeba zrobić żeby zrobić flachę? Krok pierwszy: wejdź do jaskini niedźwiedzia, 2.Zacznij tłuc bluttery których jest zawsze za dużo, 3 idź na specjalny resp orków, z których lecą bez przerwy amulety orków 4. Przerób kły na naszyjniki 5. A teraz dla odmiany po "ciężkiej" pracy idź sobie po prostu pozbieraj ziółka i pójdź do sany żeby ci zrobiła flaszki. Koniec. Nie rozumiem dlaczego inne flachy są tak niemożliwie niewygodne do zrobienia z porównaniem Wf Hp. Proponowałbym żeby to zmieniono, żeby np. było więcej biegania, ale żeby wreszcie dało się je jakoś zrobić, a nie- czekasz na kolejne zlecenie 15 minut od sany, a zlecenie robisz 20 minut. czyli na godzinę i 10 minut wypada jedna flacha! -.-". W takim układzie to ludzie nie powinni sellać flach tylko tworzyć nowe postacie żeby sobie szybko na nich ulepszyć sprzęt, albo sprzedawać je 50k/szt. Powiecie: Przecież masz Kulawego. Więc jaki jest sens istnienia możliwości produkcji Wf mocy,zręki,wiedzy. Może kulawy wymieniając się z nami ma, w tym jakiś gruby interes?hmmm? Ale jest inny sposób zdobywania flach: idź pan na fyo. Faktycznie, tam flachy lecą, ale tam nie ma odp, więc ludzie używają potionów!A tu kolejna droga rzecz, bo żeby mieć potiony, najpierw trzeba mieć platynę na premkę albo po prostu na kluczyki, a plata ileś kosztuje. W dodatku nie wiemy jaka flacha nam poleci i nie wiem czy w pt poleci wg taka flacha. Cóż, polecam zrobić tak żeby ludzie czuli fajny klimat nawet przy robieniu nudnych flach, a nie chcieli po 6 miesiącach gry wyrzucić kompa przez okno. Zalecam zrobić zlecenie na flachy przy, którym są 3 etapy, w których są 3 bossy (takie fajne by się przydały żeby nikt nie protestował i żeby się zmieniały, w sensie jest 10 losowych bossów), lub zlecenie, w którym jest jedno wyzwania dla gracza typu- pokonaj swojego sobowtóra który ma podwyższone statystyki zależne jaką flachę robisz (choć to by było głupie gdyby walczył barbarzyńca vs barba który ma +20 mocy) :>, i to by była dobra myśl. Niech taern będzie albo miły w zbieraniu flach lub niech będzie przygodowy :) *jestem za opcją numer 2.* I niech będą jakieś niespodzianki gdzie gracz nie wie co się dzieje, ale tu już chyba się zapędzam bo to raczej dla questów, za które muszę pochwalić ekipę. :)


16 Lis 2015, o 19:09
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 10 Lip 2015, o 15:02
Posty: 58
Podziękowano: 23 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Motharg
Odpowiedz z cytatem
Post Wszelakie flasze
Rób mniejsze flaszki sprzedawaj i kupuj plate na potki idź na Fyo i sprzedawaj duże :twisted:
A tak na serio to wątpie żeby była wprowadzona jakakolwiek zmiana w flaszkach

Wysłane z mojego Wildfire S A510e przy użyciu Tapatalka


16 Lis 2015, o 21:15
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 1 Lip 2015, o 09:29
Posty: 31
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: BrataBrata
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wszelakie flasze
doczekałem się jednej odpowiedzi. Jest progres, mój brat w ogóle nie dostawał odpowiedzi :o


16 Lis 2015, o 21:18
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 475 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron