Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Sprzedam Groze 5*/SPRZEDANA/temat zamkniety 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 9 Paź 2015, o 16:13
Posty: 0
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Nick w grze: Jebodiah
Post Sprzedam Groze 5*/SPRZEDANA/temat zamkniety
Dwugwiazdkowa poszla za 120kk :] odsylam do tematu zalozonego przez Dzikiego Billa


GROZA 5

http://scr.hu/0hk4/vipsj

LICYTACJA ANULOWANA

W GRE WCHODZI WYLACZNIE KUPNO ZA 200KK

OFERTY NA KOPERTE/PV

Zwyczajnie nie chce Was narazac na dalszy kontakt z zenujacymi pyskowkami tego "rycerza" :]



A Teraz Wszystkie Serwery Ślą GZ dla Deratyzatora czy jak mu tam :]

Brawo :] Nie mogles dac lepszego swiadectwa swojej inteligencji niz dales piszac pod zakonczonym tematem... W temacie presji przyznaje ci kolejny punkt [za szesc punktow dostaniesz odblaskowa nalepke na tornister] za bycie smiesznym. Trudno zeby akurat na mnie wywarly presje twoje wypociny bedace rownie noskillowe jak twoja gra :] Swoja droga moze dla Ciebie skladanie tych kopulujacych robaczkow ktore zwie sie literami w slowa a tych w wypowiedzi to "trud" ale dla mnie to przednia zabawa :] Na koniec radze ci ostrozniej dobierac slowa. Wiem ze swiat schodzi na psy i dzis juz nie ryzykujesz tak wiele zwracajac sie do mnie per "Ty" ale jeszcze pare wiekow temu zawislbys na najbizszych rozstajach tego samego wieczora za taka impertynencje wobec osoby gorujacej nad toba tak znacznie.


Ostatnio edytowany przez Dr Gonzo 7 Gru 2015, o 19:33, edytowano w sumie 7 razy



17 Lis 2015, o 23:02
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2014, o 20:56
Posty: 1894
Miejscowość: Krusin
Podziękowano: 106 razy
Otrzymanych podziękowań: 90 razy
Nick w grze: Poszyty
Post Re: Sprzedam Groze Seleny 5*
160kk :)

_________________
Poszyty z Ostlor



Nieobliczalny z Nieobliczalnych

17 Lis 2015, o 23:15
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 26 Lut 2012, o 19:46
Posty: 0
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Sprzedam Groze Seleny 5*
jak by Szyty zrezygnował to dam 100kk


19 Lis 2015, o 22:08
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 4 Wrz 2014, o 02:03
Posty: 4
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Sprzedam Groze Seleny 5*
Chyba nici z tych 250kk :lol:


20 Lis 2015, o 07:49
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 6 Paź 2014, o 00:01
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Destylator
Post Re: Sprzedam Groze Seleny 5*
250kk to prawie za darmo, dziwne że jeszcze nikt nie kupił


21 Lis 2015, o 00:29
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 9 Paź 2015, o 16:13
Posty: 0
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Nick w grze: Jebodiah
Post Re: Sprzedam Groze Seleny 5*
Obecnie najkorzystniejsza oferta to wymiana na Skry Utoru

Pionkom i posmiewiskom serwera nie pojmujacym w jaki sposob wykorzystuje sie obecnie tego typu itemy oraz nie rozumiejacym podstawowych zasad prowadzenia aukcji dziekuje za udzial. Moze lepiej wezcie sie za nauke. A jesli juz za pozno to coz... Liscie w parkach tez ktos musi grabic. Sprawy ktore przerastaja wasze zdolnosci pojmowania zostawcie tym ktorzy zyja wygodnie z waszego codzinnego trudu. Pozdrawiam i pamietajcie : Praca uszlachetnia :]


21 Lis 2015, o 01:14

Podziękowali: CzeerTixx (21 Lis 2015, o 12:49)
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2014, o 20:56
Posty: 1894
Miejscowość: Krusin
Podziękowano: 106 razy
Otrzymanych podziękowań: 90 razy
Nick w grze: Poszyty
Post Re: Sprzedam Groze Seleny 5*
Moja oferta jest dalej aktualna. Dodam tylko iż jest ona zupełnie poważna, więc nie powinna być tematem śmiechu :)

Pozdrawiam,
Poszyty

_________________
Poszyty z Ostlor



Nieobliczalny z Nieobliczalnych

22 Lis 2015, o 03:20
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 9 Paź 2015, o 16:13
Posty: 0
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Nick w grze: Jebodiah
Post Re: Sprzedam Groze Seleny 5*
Tak, Twoja potraktowalem powaznie :] Czas pokaze co dalej :]


22 Lis 2015, o 13:53
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 6 Paź 2014, o 00:01
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Destylator
Post Re: Sprzedam Groze Seleny 5*
Na naukę nigdy nie jest za późno, a tym pseudonaukowym bełkotem nie budzisz respektu [:

Do reszty twojego posta nie mam się jak odnieść, ręce opadają jak to czytam


23 Lis 2015, o 04:27
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 9 Paź 2015, o 16:13
Posty: 0
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Nick w grze: Jebodiah
Post Sprzedam Groze Seleny 5*
Aukcja anulowana. Groza nie jest juz obiektem licytacji. W zwiazku z zaoferowaniem nam zakupu pakietu kilku ciekawych itemkow za rozsadna cene postanowilismy sprzedac groze pierwszej osobie ktora zadeklaruje mi na koperte lub pv chec kupna za 200kk.

Jednoczesnie pragne zasugerowac stworzenie specjalnej zagrody w strefie zgniotu dla milusinskiego ktory usilnie acz w uroczy sposob bezskutecznie stara sie kasac mnie po kostkach :] Proponuje zatytulowac temat "Toczymy beczulke z destylatora". Moglby tam jako "prawdziwy naukowiec" patronowac innym mistrzom piora przekuwajacym brak wiedzy na temat elementarnych zagadnien dotyczacych Taerna oraz niezdolnosc do prezentowania godnej [czy raczej jakiejkolwiek] postawy w dyskusji na nic nie wnoszace wpisy na forum. Mam szczera nadzieje ze bedzie to skuteczny sposob na zachowanie tego dzialu jako miejsca wymiany towarow miedzy powaznymi [zazwyczaj :P] ludzmi i zakonczenie eksponowania tu swoich niedostatkow przez sfrustrowane jednostki o niezaspokojonych ambicjach probujace wylacznie opluwac innych i rzucac im klody pod nogi

A teraz pozwole sobie odniesc sie w kilku punktach do wypocin tego niespelnionego komika :]

1: Respekt... Trudne slowo jak na kogos kto nie ogarnial gorzaly na 120lvlu RYCEM xd

2: Uwierz mi... Nawet jesli znasz samo slowo to i tak twoja mentalnosc pewnie nie jest wystarczajaco zlozona zeby zrodzilo sie w niej tak skomplikowane odczucie :]

3: Rozumiem ze dla ciasnych umyslow latwiej przyswajalne sa porzekadla niz naukowe fakty ale polecam zaznajomic sie z wynikmi badan nad pamiecia i przyczynami zatracania zdolnosci uczenia sie. Przykro mi ale czasem bywa za pozno :[

4: Co do pseudonaukowosci... chetnie sie z toba wymienie linkami :] podeslij jakies swoje opracowania/publikacje ja udostepnie swoje i sprawdzimy kto wiecej wniosl do swojej dziedziny :]

5: Kurcze... Po czasie nauczylem sie nawet na swoj sposob cenic to ze jestes :p Dostarczasz mnostwa rozrywki :] Ludzie znajacy mnie i historie mojej rodziny pekali ze smiechu czytajac twoje docinki na bocznym nieudolnie odnoszace sie do historii Polski [Chociaz z drugiej strony krew sie gotuje kiedy kolejnemu pacholowi tak lekko przychodzi szafowanie szumnymi haslami i machanie flaga]

6: Mialo byc tego wiecej ale szkoda mi na ciebie czasu :] Dodam tylko ze opadaniem rak nie powinienes sie za bardzo martwic. To normalne ze po otrzymaniu nokautujacego ciosu garda sama opada :]


23 Lis 2015, o 18:20

Podziękowali: 5 Chuudy (23 Lis 2015, o 19:04), DzikiBill (23 Lis 2015, o 19:05), Gruby1994 (24 Lis 2015, o 16:32), Inexx (23 Lis 2015, o 22:54), Kreitos (23 Lis 2015, o 18:30)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 189 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron