Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Gildia kilka pomysłów 

Co ci się podoba?
Potyczka 21%  21%  [ 6 ]
Sztandar 14%  14%  [ 4 ]
Sojusze 14%  14%  [ 4 ]
Pani z reklamy Play 38%  38%  [ 11 ]
Rangi 3%  3%  [ 1 ]
Jedzonko 10%  10%  [ 3 ]
Razem głosów : 29

 Gildia kilka pomysłów 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Gru 2014, o 15:08
Posty: 118
Podziękowano: 99 razy
Otrzymanych podziękowań: 72 razy
Nick w grze: Qomb
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Gildia kilka pomysłów
W sprawie zmian w gildii piszę i piszę i napiszę jeszcze raz, tak więc :

1. Nowa forma wojny gildyjnej ''Potyczka''
Oprócz standardowej formy prowadzenia wojny nasza ''Potyczka'' czyli szybka wojna a dokładniej bitwa między 2 gildiami. Wypowiadamy ''Potyczkę'' jeżeli obydwie strony ją zaakceptują zaczyna się odliczanie [opcjonalnie 1h] na stawienie się na polu bitwy [tu myślę o wykorzystaniu warowni gildie u koldów w górach koldów]. 2 gildie się stawiły i kanclerze rozpoczynają bitwę, ilość slotów nieograniczona, po śmierci wyrzuca nas pod kemenak bez możliwości powrotu. W puli nagród można ustawić tak jak w zwykłej walce.

Jeżeli ktoś nie ogarnia tego co tu przedstawiłem to w skrócie : coś na wzór Bitwy pod Grunwaldem.

2. Sztandar
Flaga, sztandar, chorągiew gildii dodajemy edytor coś na wzór zmiany wyglądu.

3. Sojusze.
Dodajemy krzyżyk aby każda ze stron mogła zerwać sojusz w każdej chwili, oraz proponuję aby atakowanie sojuszników odejmowało honor, a walczenie w wojnach, pvp wspólnie z sojusznikami dodawało honor. Przez takie urozmaicenie 1 gildia nie będzie miała sojuszu z całym serwerem.

4. Rangi.
Aby rangi miały większe znaczenie proponuję, jak narazie tylko taki mam pomysł, dodać do gildi opcję ankieta dzięki czemu członkowie gildi będą mogli wypowiedzieć się na dany temat. Jednak co do rang to chodzi mi w tym o to aby głos generała miał większe znaczenie niż żołnierza np. głos generała x5, żołnierza x1,5 :)

5. Zwiększenie pojemności klatek / wrzucanego jedzenia ~Darkhen

_________________
Qomb rycerz 132 lvl ►Attawa◄
Assda voodoo 110 lvl


26 Lis 2015, o 20:03
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 16 Lut 2015, o 02:04
Posty: 62
Podziękowano: 74 razy
Otrzymanych podziękowań: 33 razy
Nick w grze: Liebing
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post 
Pomysl szybkiej wojny wydaje się być ciekawy, tylko ciekaw jestem czy ekipa nie będzie się tu doszukiwala po raz kolejny "podstawiania" się :d

Sojusze również powinny odgrywać bardziej znaczącą rolę niż jest to obecnie. Poszedł bym dalej w tym pomyśle i rozbudowal o typowe stosunki dyplomatyczne :p chociaż myślę że mogłoby to być kłopotliwe dla graczy. Niemniej jednak po śmierci w pvp miło by było również obok nicka gracza który posłał nas do piachu widzieć również jego gildie.

Co do sojuszy i honoru... Hmm a co z walkami pod wieżą? walki są dogadywane przynajmniej na starcie. Tam dochodzi do setek rzezi dziennie :d

Co do wrzucanego jedzenia... TAK! Dlaczego rozbudowa klatek prowadzi do śmierci peta? Kończy się jedzenie podczas wyprawy i zostajemy bez peta. To powinno być zmienione.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka


27 Lis 2015, o 10:04
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Gru 2014, o 15:08
Posty: 118
Podziękowano: 99 razy
Otrzymanych podziękowań: 72 razy
Nick w grze: Qomb
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Gildia kilka pomysłów
Podstawianie jest było i będzie, a moja propozycja polega 1 gildia vs 2 gildia, szybka potyczka która zajmuje 2 godziny. A postawianie, przynajmniej ja tak to rozumiem, występuje gdy w wojnie bierze udział więcej gildii.

_________________
Qomb rycerz 132 lvl ►Attawa◄
Assda voodoo 110 lvl


27 Lis 2015, o 11:55
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Gru 2014, o 15:08
Posty: 118
Podziękowano: 99 razy
Otrzymanych podziękowań: 72 razy
Nick w grze: Qomb
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Gildia kilka pomysłów
Mam pytanie czy jakiś kolorowy ma zamiar choćby napisać tutaj czy macie zamiar w ogóle zrobić coś z gildiami?

_________________
Qomb rycerz 132 lvl ►Attawa◄
Assda voodoo 110 lvl


29 Lis 2015, o 11:31
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Paź 2010, o 21:19
Posty: 4832
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 232 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Gildia kilka pomysłów
Cześć,

Tego typu i inne opcje walk będą rozważane w przyszłości, obecnie nie mogę Ci podać konkretnej odpowiedzi na tak lub na nie oraz umieścić tego w czasie.

_________________
Kreatywność, obiektywizm, optymizm = TESTER!

The First 100 lvl on the Lands of Taern - at 114 the Career has been sacrificed.


30 Lis 2015, o 23:02
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 5 Lut 2015, o 00:01
Posty: 1
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Gildia kilka pomysłów
Willy napisał(a):
Cześć,

Tego typu i inne opcje walk będą rozważane w przyszłości, obecnie nie mogę Ci podać konkretnej odpowiedzi na tak lub na nie oraz umieścić tego w czasie.

a kiedy upek konkretnie? mialo byc za kilka dni..


1 Gru 2015, o 01:21
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Gru 2014, o 15:08
Posty: 118
Podziękowano: 99 razy
Otrzymanych podziękowań: 72 razy
Nick w grze: Qomb
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Gildia kilka pomysłów
Że co? o jakim upku ty gościu tu wyskakujesz?
Wiesz, chyba wczoraj za bardzo balowałeś...
My o zupie a ty od du#$...

@Willy
Szkoda że dopiero w przyszłości, jak na moje oko gildie wymagają upka, małego dużego ale upka. Bo jak to z budynkiem - bez renowacji w końcu pierdyknie ;)

_________________
Qomb rycerz 132 lvl ►Attawa◄
Assda voodoo 110 lvl


3 Gru 2015, o 19:36
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 22 Kwi 2013, o 22:45
Posty: 3
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Nick w grze: NagatoPain
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Gildia kilka pomysłów
Ja bym wprowadzil do G mozliwosc blokowania konkretnemu graczowi przez kancleza/strategow mozliwosci pobierania bufow/korzystania z tp/mozliwosci odebrania peta po dedzie. Nauczylo by to "pasozytow gildiowych" placic skladki. Gracz nie placi to kanclez/strateg odcina mu np mozliwosc pobrania bufow. Pomysly napisane wyzej sa ciekawe najbardziej podoba mi sie opcja potyczki chodz ciekawa opcja byloby zrobienie wtedy "ustawki" 5vs5 gdzie kancleze obu gildi wystawiali by po 5graczy ze swojej gildi i oni by sie bili do np 5 zwyciest (byloby to cos w stylu walki na turniejach) .

_________________
NagatoPain dr
Clk ryc


7 Gru 2015, o 14:40
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 20 Kwi 2013, o 12:49
Posty: 48
Miejscowość: Czę100chowa
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 27 razy
Nick w grze: ALiien
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Gildia kilka pomysłów
Danios1234 napisał(a):
Ja bym wprowadzil do G mozliwosc blokowania konkretnemu graczowi przez kancleza/strategow mozliwosci pobierania bufow/korzystania z tp/mozliwosci odebrania peta po dedzie. Nauczylo by to "pasozytow gildiowych" placic skladki. Gracz nie placi to kanclez/strateg odcina mu np mozliwosc pobrania bufow. Pomysly napisane wyzej sa ciekawe najbardziej podoba mi sie opcja potyczki chodz ciekawa opcja byloby zrobienie wtedy "ustawki" 5vs5 gdzie kancleze obu gildi wystawiali by po 5graczy ze swojej gildi i oni by sie bili do np 5 zwyciest (byloby to cos w stylu walki na turniejach) .



Pasożytów można bardzo szybko usunąć. Wchodzisz w zespół klikasz X i po kłopocie. Napisz powód, ażeby inne gildie sprawdzając gracza wiedziały, że nie można na nim polegać.

_________________
Marzenia wydają się głupie tylko ludziom, którzy ich nie mają - z zasiadaniem jest tak podobnie.

29.12.2016 23:17 Udało ci się osiągnąć 140 poziom.


7 Gru 2015, o 20:31
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Gildia kilka pomysłów
Qomb napisał(a):
Podstawianie jest było i będzie, a moja propozycja polega 1 gildia vs 2 gildia, szybka potyczka która zajmuje 2 godziny. A postawianie, przynajmniej ja tak to rozumiem, występuje gdy w wojnie bierze udział więcej gildii.

Podstawienie braciszku występuje wtedy kiedy jedna gildia celowo przegrywa wojnę z 2 i ta 2 dostaje za t dużo presta:)

Sztandar - gdzie widoczny? P.S. jeśli sztandar byłby itemem to w przypadku wojen wygrana polegałaby na jego przejęciu - póki ktoś żywy z jednej strony walczy to trzyma sztandar, ale jak padnie ostatni, sztandar przejmuje gildia wygrana - i tutaj duże pole do popisu co dawałby sztandar cudzej G dla zwycięzców, a co by się działo z G bez sztandaru, jakie byłyby formy wykupu swojego sztandaru przez przegranych (podejrzewam, że za złoto transferowane ze skarbca przegranych do skarbca wygranych przez kanclerza jako okup), bo odbicie oczywiście kwesta wojenki, czy zwykłej czy tej szybkiej - lub szybka wyłącznie jako bitwa o sztandar...

Rangi... wystarczyłaby edytowalna przez strategów lub wyłącznie kanclerza opcja co która ranga może.

Danios1234 napisał(a):
Ja bym wprowadzil do G mozliwosc blokowania konkretnemu graczowi przez kancleza/strategow mozliwosci pobierania bufow/korzystania z tp/mozliwosci odebrania peta po dedzie. Nauczylo by to "pasozytow gildiowych" placic skladki. Gracz nie placi to kanclez/strateg odcina mu np mozliwosc pobrania bufow. Pomysly napisane wyzej sa ciekawe najbardziej podoba mi sie opcja potyczki chodz ciekawa opcja byloby zrobienie wtedy "ustawki" 5vs5 gdzie kancleze obu gildi wystawiali by po 5graczy ze swojej gildi i oni by sie bili do np 5 zwyciest (byloby to cos w stylu walki na turniejach) .


Prościej - ranga -I taka karna, no i mi bardziej by chodziło tutaj o napiętnowanie kolesia, żeby się ogarnął i np zapłacił zaległą składkę. No i po raz n-ty poruszę opcje możliwości odesłania cudzego peta przez kanclerza/strategów, bo np miałem sytuację znać w realu jednego ze swoich gildiowiczów, który mi napisał smsa, że ma teraz awarię kompa i nie wejdzie na grę do odwołania i jak chcemy możemy go wywalić z gildii itd, ale no wszyscy go lubili i nikt go z G wywalać nie chciał, tyle, że on też nie miał jak się zalogować peta odesłać i w rezultacie mu go dokarmialiśmy, a tak strateg czy kancl odsyła peta takiemu graczowi i po kłopocie, nie mówiąc już o karnym odesłaniu peta gościa, który nie płaci żarcia.
No i kwestia ustawienia dostępu/ogranicznika ilościowego na 1 ładowanie - buffow dla danej rangi, co o tyle, może być kwestią lepszej kontroli o ile może być mega kłopotliwe idąc na coś i nagle ktoś nie może się bufnąć i słabo to idzie... bardziej zaboli i tak, że się kogoś zwyczajnie na nic brać nie będzie jak się nie ogarnie.

Ogólnie kanclerz czy stratedzy nie mają żadnych możliwości sankcji dla graczy poza tym, że może takiego wywalić, ale wywalony gracz już zaległych składem nie odda i nie przywróci życia petom, które zdechły bo nie wpłacał żarcia...


Sojusze... w tym momencie sojusz to właściwie co to jest? nazwa G wpisana na tablicy innej gildii? Ja tutaj przy okazji poparcia dla tej inicjatywy wrócę do starego projektu - opcji czegoś w rodzaju VOICE tyle, że wysyłanej przez kancla/strategów i widocznej nie tyle na bocznym co na czatach gildiowych wszystkich gildii sojuszniczych mogąc w ten sposób ustalać sprawy między sojusznikami czy choćby poszukać u sojuszników postaci na brakującego slota.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


8 Gru 2015, o 11:42
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 471 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron