Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
 Wataha, pomysł ULEPSZENIA. 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2013, o 15:13
Posty: 139
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 134 razy
Nick w grze: Kaladin
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Wataha, pomysł ULEPSZENIA.
Witam, zauważyłem coś nowego:wataha.Myślę sobie "Super!Nareszcie coś dla solo players'ów"...Taki ch*j, za przeproszeniem.
1 Poziom na 35 poziomie, ranga 3- słaby żart, ekipo.
2 Poziom na 45 poziomie, suma rang 4, co, mam latać z ogarem i pieskiem z 8/10 lvl'em?
Proponuję:
Wprowadzić pierwszy poziom "Watahy" od 5-10 poziomu,2 od 15-20 itp, zaczynając od rangi 2.Czemu?
Pet "wilczur" ma rangę 1.
Pozwoliło by to nisko poziomowym graczom szybciej zdobywać doświadczenie, solować niektóre bossy, szybciej zdobywać hajs niezbędny w tej grze.
Zamiast tego wataha liczy się od jakiegoś 70-80 lvl'a, gdzie [dopiero wtedy] możemy mieć 2 solidne i rzetelne pety.Oczywiście odpowiednio wyexpione.Tyle że kto expi 2 pety naraz?Przy obecnym systemie tejże umki jest to praktycznie niemożliwe, chyba że ktoś jest fanatycznym wyznawcą wilczurka.
To tyle z mojej strony, czekam na hejty, rzadziej na pochwały, często na odmowy.
Oddajcie swój głos w komentarzu, krytykę i poprawki przyjmuję i w miarę pojawiania się nowych będę korygował wszelkie nieścisłości.

_________________
For what shall it profit a man, if he shall gain the whole world, and lose his own soul?


10 Gru 2015, o 19:48
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013, o 12:30
Posty: 206
Miejscowość: Laedmoor
Podziękowano: 133 razy
Otrzymanych podziękowań: 52 razy
Nick w grze: GoQu
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wataha, pomysł ULEPSZENIA.
Ktoś tam z ekipy napisał(a):
Wataha nie jest obowiązkowa.


Chyba logiczne że wataha ma być przydatna w dużej mierze dla 95+, w końcu to HLv.

Zresztą umiejętność wraz z rozwijaniem równie w siłę. Watahy też to dotyczy.

Rangi są w miarę przemyślane - nie ma "vd który na 65lv robi DZ z watahą". Odpowiednio dobrany skład wyexpionych petów jest już dość potężny. Taki nietoperz na 50lv potrafi namieszać nawet lepiej niż ogar. W zestawieniu z debufferem/petem leczącym (zależy od profki, oczywiście wszystko na wyższym lv peta i naszym) będziemy w stanie robić więcej rzeczy. Np. próbować DZ/Fyo.

Pozdro

_________________
Weź sobie te słowa do serca: jeśli Ty będziesz dla mnie miły, ja również. Jeśli będziesz zachowywał się jak glupiec i egoista - zerwiemy kontakt.


10 Gru 2015, o 20:59
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2013, o 15:13
Posty: 139
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 134 razy
Nick w grze: Kaladin
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wataha, pomysł ULEPSZENIA.
Napisałeś, że wataha ma być głównie dla 95+.
Powinieneś to przemyśleć.
Co mają powiedzieć małe levele?Im nic się nie należy?
Rozumiem, że zbyt potężna wataha byłaby ogromnym problemem, ale pomyśl:
Zanim ktoś wbije ten 95+ minie masa czasu, gra może mu się znudzić lub z innych powodów przestanie grać.
Jeśli wataha byłaby dostępna także dla małych poziomów, stosowanie różnych kombinacji petów byłoby(przynajmniej dla mnie)bardzo ciekawą opcją, która w swoisty sposób zapewniałaby unikalność, zachęcała do gry wielu graczy, także nowych.

_________________
For what shall it profit a man, if he shall gain the whole world, and lose his own soul?


10 Gru 2015, o 22:19
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013, o 12:30
Posty: 206
Miejscowość: Laedmoor
Podziękowano: 133 razy
Otrzymanych podziękowań: 52 razy
Nick w grze: GoQu
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wataha, pomysł ULEPSZENIA.
Przemyślałem - i co, wataha od 15lv? Z takimi samymi wartościami rang będzie można mieć taki skład zwierzaków że będzie można (z trudem, ale koksy z eq na +10 się znajdą) klepać DZ na 65lv mając nietoperza/ogara &motyla/hohgrata. Czy to byłoby normalne? Nie. Normalnie 65lv klepie DZ we 4./5. A Taern ma być przecież grą drużynową.

Cd. tego, że to pozwoliłoby to na bicie niektórych bossów szybciej to patrz jeszcze raz na ostatnie zdanie powyższego akapitu. A zarobek ma być trudny, już teraz wg. ekipy na serwerach jest nadmiar złota.

Pozdro

_________________
Weź sobie te słowa do serca: jeśli Ty będziesz dla mnie miły, ja również. Jeśli będziesz zachowywał się jak glupiec i egoista - zerwiemy kontakt.


10 Gru 2015, o 23:09
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 19 Lis 2015, o 13:32
Posty: 9
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: aha
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wataha, pomysł ULEPSZENIA.
Nie dosc ze wam wprowadzili to jeszcze zle... Co ty chcesz juz doszczetnie ulatwic gre i zepsuc nacisk na party od 65 mozna juz miec solidna watahe oczywiscie to kosztuje sporo czasu i kasy bo trza wyexpic a od 75 juz masz ogar + pet 2 klatka wg mnie calkowicie przyzwoicie. O ile sie nie myle na 95. Lvl mozna juz miec 7 lvl watahy i 19 rang? To jest i tak dosc wczesnie co tu wiecej mowic... Narzekaja chyba tylko ci co graja bez petow


11 Gru 2015, o 07:25
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 5 Wrz 2012, o 19:08
Posty: 26
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 19 razy
Nick w grze: drutjacekk
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wataha, pomysł ULEPSZENIA.
O czym ty mówisz? Jakie koxy z eq +10? Ryc na 67 (nie jestem pewien może niewiele wiekszym) poziomie z nietoperzem i gratem bije DZ. Za wiele powiedziane stoi trzyma na ochro i bufie nietoperza i tyle cała jego rola. Vd na 65 też da rade jesli i pety na ten 65 wyexpi. Nicolay mógłby sie wypowiedzieć jesli chodzi o solowanie vd przekracza wszelkie bariery

_________________
W grze od 19 Maja 2012


11 Gru 2015, o 07:42
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2013, o 15:13
Posty: 139
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 134 razy
Nick w grze: Kaladin
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wataha, pomysł ULEPSZENIA.
Zauważyłem, że odnieśliście się tylko do ryca i vd.
Inne klasy już nie?Chodzi o to, by nie zmieniać wartościowości rang, ale dodać je mniejsze od mniejszego poziomu.

_________________
For what shall it profit a man, if he shall gain the whole world, and lose his own soul?


11 Gru 2015, o 08:13
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 22 Kwi 2013, o 22:45
Posty: 3
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Nick w grze: NagatoPain
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wataha, pomysł ULEPSZENIA.
Co do rang watahy tez nie bylem zadowolony z nich strasznie malo punktow daja. Moznabyloby je zwiekszyc chodz o 1 punkt. Co do umki to dobrze ze zaczyna sie od 35 lvl gracz do tego poziomu ma inne umki do rozwijania. Nowy gracz powinien najpierw zapoznac sie z umiejetnosciami swojej profy a dopiero sie "bawic" w tworzenie watahy. Takie jest moje zdanie na ten temat.

_________________
NagatoPain dr
Clk ryc


11 Gru 2015, o 09:01
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 5 Wrz 2012, o 19:08
Posty: 26
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 19 razy
Nick w grze: drutjacekk
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wataha, pomysł ULEPSZENIA.
Odniosłem się do vd i ryca bo o tym pisał Truogr. Jeśli chodzi o mnie zrobiłem sobie watahe na 7 stworzyłem ere i pobiegałem chwilę z twigiem, erą i psem (kilka dni dosłownie) po czym znów zrobiłem reset i watahę mam na 0. Z perspektywy druida nie przydaje mi się do niczego. Czekam, aż zwiększy się max suma rang przynajmniej o 1. Choć i tak nie wiem czy warto będzie jej używać biorąc pod uwagę, że zmniejsza szansę na drop rarów i epików.

_________________
W grze od 19 Maja 2012


11 Gru 2015, o 09:25
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 9 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 479 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron