Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Platyna za sms 

Czy warto to wprowadzić?
1. Tak 79%  79%  [ 30 ]
2. Nie 21%  21%  [ 8 ]
Razem głosów : 38

 Platyna za sms 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 17 Lip 2015, o 13:39
Posty: 46
Podziękowano: 32 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: Nikso
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Platyna za sms
Pomysł głupi że względu na to że obecnie 40 pl kosztuje jakoś 7zl a jak będzie po 80,16,320 to ceny będą jeszcze większe niż by kupować przelewami po 50

Więc lepiej dodać możliwość kupna 5 paczek po 10 pl przelewem

_________________
Bumarro Vd [Duneb]


15 Gru 2015, o 12:39
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Sty 2013, o 14:47
Posty: 119
Podziękowano: 23 razy
Otrzymanych podziękowań: 11 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Platyna za sms
Widzę że część osób ma problem z czytaniem ze zrozumieniem i nie zna zasad handlu. Więc się powtórzę na obecną chwile nie stosuję przelewów ponieważ wole kasę z konta bankowego wydać na rodzinę i jak na razie nadmiaru kasy tam nie znajduje . Lecz co miesiąc żeby mieć komunikacje ze światem muszę ładować telefon bo mam taką umowę z operatorem i tak kas mi wisi na telefonie bo nie mam gdzie jej upłynnić jak zapewne spora liczba graczy . Robiłem kiedyś w pip smsów ale mam już tego dosyć i nie chce już wysyłać po 5-8sms miesięcznie. Taka sama gadka była z przelewami . Jeżeli klient ma opcję kupna czegoś to kupi większą ilość jednorazowo bo będzie myślał że jest do przodu i w taki sposób się nakręca mechanizm.

_________________
VD 120 +

Czegoś nie potrafisz to rób to częściej i więcej żeby przełamywać progi w codziennym Życiu


15 Gru 2015, o 13:51
Profil
Inżynier

Rejestracja: 9 Maj 2013, o 00:25
Posty: 384
Podziękowano: 394 razy
Otrzymanych podziękowań: 255 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Platyna za sms
Zostaje Ci dodać wzór smsa za 4 platy zapisać sobie na telefonie i codziennie z rana zaczynać dzień od sms-a :D tak nawiasem mówiąc watpie aby konieczne było ujawnianie danych na co przeznaczasz swoje pieniądze, które trzymasz tam gdzie Ci wygodnie :) fakt jest taki, że takich agentów wykonujących takie operację jest 1-2? Jak dla mnie za wiele zabawy w stosunku do mizernego i wątpliwego zysku ;)


15 Gru 2015, o 15:07
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Sty 2013, o 14:47
Posty: 119
Podziękowano: 23 razy
Otrzymanych podziękowań: 11 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Platyna za sms
Tego stwierdzić nie możesz ponieważ nie posiadasz żadnych danych na ten temat , opierasz się tylko na czystej logice ze przelew jest tylko opłacalny .
Jeżeli ktoś z ekipy napisze że po wstępnych oględzinach raczej poniosą straty ( w co wątpię z prostej przyczyny jak idziesz do sklepu i możesz kupić 1L wody za 2zł a zgrzewkę czyli 6L za 8zł częściej ludzie kupią 6L niż 1L bo myślą że są zarobieni ) to podsunę opcje w której nikt nie będzie stratny , a skończy się na 1 sms .

_________________
VD 120 +

Czegoś nie potrafisz to rób to częściej i więcej żeby przełamywać progi w codziennym Życiu


15 Gru 2015, o 17:25
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 16 Gru 2015, o 12:54
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Preezydent
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Platyna za sms
dal mię to może być


16 Gru 2015, o 12:56
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2015, o 11:15
Posty: 7
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Nick w grze: Vaxuell
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Platyna za sms
Jeżeli dobrze zrozumiałem to ma być to zmiana plastyczna i ułatwiająca kupno większej ilości platyny przez SMS.. Mi osobiście też kasa na telefonie czasami zalega ponieważ minuty i sms mam nielimitowane ( mniejsza z tym ).. Jestem jak najbardziej na TAK !! Ze względu, że jest to wygodniejsze dla graczy wysłać jednego SMS i mieć kupione np. 200 platy niż 5 sms.. Pozatym już kilka razy mi się zdażyło, że kupując plate przez sms literki ustawiły się nie w tej kolejności co za tym idzie platy nie było, a kasy nie odzyskałem..
Przy zakupie wiekszej ilości platyny każdy napewno bedzie uważał żeby dobrze napisać więc mi się osobiście to bardzo podoba ! :)

_________________
• Film promujący Gildię Shadow Riders. → LINK ←
• Największe targowisko w The Pride of Taern. → LINK ←

Pomogłem?? Daj kufelek !! :)


17 Gru 2015, o 11:26
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 468 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron