Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Kochane pety 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 2 Sie 2015, o 23:03
Posty: 18
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: Maksgrives
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kochane pety
Z kolei questy lub zlecenia dla petów to nie jest zły pomysł mogłyby być takie ale na innej zasadzie tzn.
-Utorski szpieg porwał ci peta odzyskaj go(na czas zlecenia oczywiście nie możemy korzystać z peta, a warunkiem jest posiadanie peta)
-Twój pet za sprawą czaru złego maga obraca się przeciw tobie(trzeba by było pokonać swojego peta, a potem maga)
-Q lub DQ mógłby opierać się na tym, że pet nam nagle zdziczał i musimy go znów oswoić brałoby się to od Wilczego i zbierało składniki do eliksiru, za pomocą którego moglibyśmy znów go oswoić.


8 Sty 2016, o 22:00

Podziękowali: Voliene (9 Sty 2016, o 16:22)
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Gru 2011, o 00:48
Posty: 261
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 93 razy
Nick w grze: Markko
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kochane pety
Voliene napisał(a):
Nie podoba mi się. Wtedy tak naprawdę pet stanie się naszą postacią, głównym bohaterem. Już są rary, teraz rundy, może jeszcze dodacie historię petów, możliwość bycia zwierzakiem i rozmowy, dialogi między zwierzakami. Może jeszcze ślub zwierzaków. Główną postacią jesteś ty, nie twój zwierzak. Wtedy kupienie peta, byłoby dokupieniem drugiej postaci. On ma nam pomagać, ale nie przejmować nas.

:lol: i tak powstaly podklasy :lol: :twisted: wyslij drygowi na poczte ze tez on na to nie wpadl .

_________________
Markko VD 122 Laraks ON
Caandy Drut 79 Laraks ON
Barb 140 Laraks ON
Pasionat zasiadania i Oszukanista/Legalista


9 Sty 2016, o 03:01

Podziękowali: Maksgrives (9 Sty 2016, o 11:41)
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 16 Lut 2015, o 02:04
Posty: 62
Podziękowano: 74 razy
Otrzymanych podziękowań: 33 razy
Nick w grze: Liebing
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post 
Jako gracz lubujacy się bardziej w samotnym farmieniu bossów uważam że nie powinno się bardziej rozbudowywać możliwości petow. Niektóre kombinacje petow pozwalają na bicie bossów praktycznie w pojedynkę co niszczy wedlug mnie ideę tej gry. Wyprawy są o wiele bardziej ciekawe.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka


9 Sty 2016, o 11:55
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 22 Gru 2015, o 17:23
Posty: 24
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: PanUrobos
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kochane pety
Pomysł głupi wg mnie bo nie wejdziesz petowi do mózgu i nie będziesz nim kierował.Dawniej myślałem żeby założyć podobny temat ale skoro Ty napisałeś to nie będę tworzył nowego tematu i napiszę tutaj.


Skoro pety mają rary a nawet psycho rary to może by stworzyć dla nich i epika lub nowy psycho nie dodawałby nowego stylu gry lecz umożliwiałby rozkaz petu kogo ma atakować.Co o tym sądzicie myśle że byłoby to lepsze niż sterowanie petem jak własną postacią ;)

_________________
Życie to jedna wielka gra RPG tylko bez możliwości wczytaj/zapisz.
Nie łudź się że walka zależy od twoich umiejętności tu rządzą PROCENTY.


9 Sty 2016, o 15:38
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2013, o 14:11
Posty: 174
Miejscowość: Miasto
Podziękowano: 233 razy
Otrzymanych podziękowań: 65 razy
Nick w grze: Voliene
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kochane pety
Maksgrives napisał(a):
Z kolei questy lub zlecenia dla petów to nie jest zły pomysł mogłyby być takie ale na innej zasadzie tzn.
-Utorski szpieg porwał ci peta odzyskaj go(na czas zlecenia oczywiście nie możemy korzystać z peta, a warunkiem jest posiadanie peta)
-Twój pet za sprawą czaru złego maga obraca się przeciw tobie(trzeba by było pokonać swojego peta, a potem maga)
-Q lub DQ mógłby opierać się na tym, że pet nam nagle zdziczał i musimy go znów oswoić brałoby się to od Wilczego i zbierało składniki do eliksiru, za pomocą którego moglibyśmy znów go oswoić.



Bardzo ciekawy pomysł, jestem za :)

_________________
"Nie ważne jest w moich oczach,
Czy człowiek będzie mniej,
Czy więcej posiadał.
Ważne jest, czy będzie mniej,
Czy więcej człowiekiem


W Taern gram od: 2012-05-05


9 Sty 2016, o 16:22
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 22 Wrz 2013, o 12:23
Posty: 157
Miejscowość: Pobiedziska (Wielkopolska)
Podziękowano: 53 razy
Otrzymanych podziękowań: 22 razy
Nick w grze: CordingMilq
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kochane pety
Co do taktyk
Nie. Czemu? Nie moga zastapic gracza!
Co do leczenia motyla zgadzam sie czasami nie leczy ale moze 2rundy mysli kogo leczyc?
Co do Q dla petow najbardziej za jeden Q na 10lvl peta
Co do epika dla peta tak ale wtedy bylyby znowu 2epiki defensywny z leczeniem/bufami dla np (motyla)
I ofensywny z atakami/debufami dla np (plox)
Tylko taki epik ofensywny z husarionem fawalby mega polaczenie dlatego wymagania na epik dla peta dawalbym na tak 75lvl peta

Mam nadzieje ze moja opinia cos pomogla :)

_________________
s4->s7->s.Ostlor


LowcaZguby s4
lev-51 łuk
s4/s7 Jeże FOREVER


CordingMilq s7
Lev-51 luk =on
Turek miejsce... 4 :P


9 Sty 2016, o 17:29
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 10 Sty 2016, o 21:57
Posty: 12
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Loroksvd
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kochane pety
Pomysł głupi, ponieważ pety są żywymi istotami i mają swoje humorki :)
A tak na poważnie to zrujnowałoby to całą strukturę gry. Połączenie watahy, rarów i taktyki dla petów sprawia, że pet może spokojnie zastąpić graczy. A jest to gra multiplayer


10 Sty 2016, o 22:45
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 15 Gru 2015, o 01:40
Posty: 16
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Xengar
Odpowiedz z cytatem
Post 
Więc żeby nie wpłynęło to drastycznie na grę można ograniczyć możliwość taktyki tylko do jednego peta, w dodatku występującego na polu bitwy bez drugiego zwierzaka. Czyli jeśli mamy watahę, to żeby sterowanie działało, trzeba będzie wyłączyć jednego peta. Będzie to swego rodzaju alternatywa dla watahy: albo armia bezmózgów, albo jednoosobowa ( a raczej jednopetowa :D) obstawa. Taktyka 1 byłaby nabywana wraz z watahą na 1, wybór przeciwnika na 3 i taktyka 2 przy watasze na 5 (przykładowo). Poza tym wolałbym aby grupa na jakiegoś bossa składała się z 4 graczy i jednego sterowanego peta, bo pet nigdy Cię nie obrazi, nie napisze "spier*alaj" albo "ku*wa ty nobie!" lub też wspomnianego przeze mnie w innym temacie, znanego odwołania do mamusi, czyli "twoja stara... ". Poza tym pet nie będzie nigdy na afku, ani nie opuści gry przez nagły napad sraczki...
A takie rzeczy się zdarzają, co może zepsuć innym zarówno wyprawę jak i opinię o graczu.

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka


12 Sty 2016, o 02:07
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 22 Wrz 2013, o 12:23
Posty: 157
Miejscowość: Pobiedziska (Wielkopolska)
Podziękowano: 53 razy
Otrzymanych podziękowań: 22 razy
Nick w grze: CordingMilq
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kochane pety
Z tym atakiem sra... przegioles ale reszta ok. Moze lepiej bedzie poprostu stworzyc te epiki :/

_________________
s4->s7->s.Ostlor


LowcaZguby s4
lev-51 łuk
s4/s7 Jeże FOREVER


CordingMilq s7
Lev-51 luk =on
Turek miejsce... 4 :P


13 Sty 2016, o 20:36
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 435 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron