Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
 Pingowanie w drużynie 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 5 Lut 2011, o 20:01
Posty: 13
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Pingowanie w drużynie
Prosty feature pozwalający na wysyłanie do członków drużyny znaków niewerbalnych zarówno podczas walki jak i poza nią - podczas podróżowania.


Chodzi o zwykły punkt pojawiający się na mapie/w walce dla wszystkich członków drużyny żeby np móc zaznaczyć, gdzie iść, bądź kogo atakować w pierwszej kolejności.


Z czaszem możnaby było je rozwinąć do bardziej precyzyjnych znaczników ale to już temat raczej jeśli się ten pomysł przyjmie.


13 Sty 2016, o 22:01

Podziękowali: Magiiiiii (24 Sty 2016, o 15:25)
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lis 2011, o 16:44
Posty: 75
Miejscowość: Giżycko
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pingowanie w drużynie
pomysł zaciągniety z innych gier tego typu lecz nie powiem że zły o ile jeśli by działał tylko w instancjach

_________________
Nope.


13 Sty 2016, o 22:27
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2013, o 15:13
Posty: 139
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 134 razy
Nick w grze: Kaladin
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pingowanie w drużynie
Przeczytaj podpis Gloksa-to moja odpowiedź.Spytasz czemu?
Otóż:
-Od tego mamy czat oraz teamspeak, nie ograniczajmy komunikacji werbalnej do minimum tylko dlatego,że komuś się zachciało lola w Taernie.
-Nie ma potrzeby tego robić,gdyż teraz wszystko jest w jak najlepszym porzadku na instancjach,chyba że trafi się na nooba pokroju sh,który w 1 atakuje modle.
Pozdro,przemyśl.

_________________
For what shall it profit a man, if he shall gain the whole world, and lose his own soul?


13 Sty 2016, o 22:46
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pingowanie w drużynie
Jakiś masz uraz do tego sheeda? może nick podaj, opowiedz historie, normalnie nie moge sie doczekac fabuły...

Mi sie podoba, fajnie by było gdyby po odpowiednim kliknieciu pojawiała sie jakas ikonka oznaczajaca profe, wtedy łatwo można by okreslić co każdy w teaie bije, ale tak zeby z jednej strony nie przeszkadzała, a zdrugiej nie pojawiała sie "w tle" (tka lekka antyteza)


13 Sty 2016, o 22:51
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2015, o 23:54
Posty: 7
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Venthor
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pingowanie w drużynie
Może dodamy do Taern jeszcze system czołgów i nowe rary takie jak Asiimov, Carambit, Cyrex. Najlepiej dodać też wersje krawdratową, aby odsłonić Minecrafta!
Jeee.... co za POMYSŁ! Naprawde szacun.


13 Sty 2016, o 23:00
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2013, o 15:13
Posty: 139
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 134 razy
Nick w grze: Kaladin
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pingowanie w drużynie
Seba,uraz do tego sh mam taki,że padł w 1 turze,jak podbił do modli.Tak to jest jak się ma 950 hp

_________________
For what shall it profit a man, if he shall gain the whole world, and lose his own soul?


13 Sty 2016, o 23:05
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lis 2011, o 16:44
Posty: 75
Miejscowość: Giżycko
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pingowanie w drużynie
co jest złego w pokazaniu swoich ruchów drużynie? równie dobrze można ze sobą rozmawiać przez ts/skype albo pisać co zajmuje trochę czasu a na grze też trzeba być skupionym. w lolu tak jest żeby ułatwić gre bo trudno jest pisać i ruszać się jednocześnie. w taernie mamy rundy, można pisać w trakcie trwania rundy ale taki np.dt/łuk muszą ciągle monitorowac co się dzieje. jak napisałem to nie jest zły pomysł ale czy warty wprowadzenia-nie wiem, nie widze jakby to wprowadzić

_________________
Nope.


13 Sty 2016, o 23:07
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pingowanie w drużynie
Aż mi wsytd jak czytam te komentarze :?
ja "pingowanie" kojarze tylko gry moba, a to jest gra rpg, a wiec co ma piernik do wiatraka ?

Gry powinny się przystosowywać do odbiorców, rozumiem, że jak dwie konkurencyjne gry tego samego typu zaczynają kopiować po sobie różne nowe rzeczy, na zmiane w kolejnych updatach ale jak można porównać to z taernem? :o niedługo wyjdzie, że w grze X też dało się chodzić i kopiowanie, kradna itp itd I wyjdzie, że do żadnej gry nie można już nic dodać, bo w innych juz bylo :lol:

Spoiler:


14 Sty 2016, o 16:36
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2013, o 14:11
Posty: 174
Miejscowość: Miasto
Podziękowano: 233 razy
Otrzymanych podziękowań: 65 razy
Nick w grze: Voliene
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pingowanie w drużynie
Według mnie dobry pomysł, jednakże wolałbym, aby każdy gracz indywidualnie miał Swój znacznik, własny, niewidoczny innym graczom. Po co?

Może nie jest to jakiś świetny pomysł, ale czasami kończymy grę, mając wiele planów. Wchodząc potem do gry znów mamy zaznaczony punkt, do którego chcemy się udać.
Na przykład:
robimy jakiegokolwiek questa, idziemy do jakiegoś punktu ( na przykład dolne kemenak do mistrza ) Ale na dzisiaj kończymy grę. Wchodzimy później z powrotem i od razu przypominamy sobie, co mieliśmy zrobić. Samo wprowadzenie znacznika problemem chyba nie będzie .

_________________
"Nie ważne jest w moich oczach,
Czy człowiek będzie mniej,
Czy więcej posiadał.
Ważne jest, czy będzie mniej,
Czy więcej człowiekiem


W Taern gram od: 2012-05-05


14 Sty 2016, o 20:26
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 9 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 396 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron