Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Serwer non-pvp  
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 15 Gru 2015, o 01:40
Posty: 16
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Xengar
Odpowiedz z cytatem
Post 
A czy ja wyskoczyłem z pomysłem, żeby każdy serwer nagle zmienił się w non - pvp? W grze powinien być balans, skoro jest HC dla graczy doświadczonych i/lub pewnych siebie, to powinien istnieć serwer dla początkujących, żeby mogli nauczyć się gry i ją wypróbować, albo też alternatywa dla wspomnianych osób których nie jara pvp. A co do serwera non - premium, pomysł został uznany za głupi bo taki serwer nie przynosiłby zysków, chyba że gracze musieliby płacić abonament.

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka


14 Sty 2016, o 16:58
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2013, o 15:13
Posty: 139
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 134 razy
Nick w grze: Kaladin
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer non-pvp
Chyba muszę się tu wreszcie wypowiedzieć,bo jak to czytam to płaczę nad tym "czymś".Wszystkie te twoje "argumenty"-jak to nazwałeś-odnosza się do jednej tylko rzeczy,czyli braku pvp,więc nie wciskaj tutaj kiczu że tak będzie lepiej,bo tylko rozwijasz jedna myśl-brak oro.
Wkurza cię pvp?Ależ nikt ci nie każe w to grać,idź graj w simsy i zabijaj te ludziki, co przecież sprawi ci dzika satysfakcję.Albo w majnkrafta,i jak cię "kriper" zaora,to napisz żeby wszystkie mobki usunęli.To ma być mmorpg z prawdziwego zdarzenia, a nie jakieś-za przeproszeniem-gówno dla słabych i tępych,którym nie chce się taktyki ustawiać.
Co do orania low przez high-można by wprowadzić blokadę levelowa na 30[?] lvl'i,czyli że 81 nie mógłby orać 50,ale 80 mógłby już orać tego 50. Można by ja było właczać i wyłaczać,wedle uznania,co by bardzo zmniejszyło płacz małych i zwiększyło płacz dużych lvl'i.
Pozdro

_________________
For what shall it profit a man, if he shall gain the whole world, and lose his own soul?


14 Sty 2016, o 17:14

Podziękowali: Lowcazguby (14 Sty 2016, o 19:40)
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 22 Wrz 2013, o 12:23
Posty: 157
Miejscowość: Pobiedziska (Wielkopolska)
Podziękowano: 53 razy
Otrzymanych podziękowań: 22 razy
Nick w grze: CordingMilq
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer non-pvp
Polac Kalowi ta blokada np by byla na godzine losowa na servie i wtedy lov lvl mialyby frajde na czerwonym polu (na czarnym nie dziala)
Ale przykre jest to ze zaraz to 120 nbd mogl zabic 80 pod wieza ;)

_________________
s4->s7->s.Ostlor


LowcaZguby s4
lev-51 łuk
s4/s7 Jeże FOREVER


CordingMilq s7
Lev-51 luk =on
Turek miejsce... 4 :P


14 Sty 2016, o 19:45
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 17:58
Posty: 769
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 454 razy
Otrzymanych podziękowań: 384 razy
Nick w grze: Maldito
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer non-pvp
A dla mnie to głupota te wszystkie blokady, ochrony itd. Przecież jest to gra typowo nastawiona na pvp, bossy to urozmaicenie potrzebne po to by zdobyć potrzebne rary, dzięki którym jesteśmy jeszcze potężniejsi a nasze gildie rosną w sile.

_________________
Gram od: 2011-04-13
Image
PEWNE INFORMACJE POZOSTANĄ UKRYTE ! ; )

MALDITO OSTLOR 101
TOLNOR 60
HELLSINGMO OSTLOR 44
VIP OSTLOR 37
OZ TOLNOR 31


14 Sty 2016, o 21:09
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 15 Gru 2015, o 01:40
Posty: 16
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Xengar
Odpowiedz z cytatem
Post 
Jeżeli blokady i ochrony to głupota, to niech cały świat gry przerobią na czarną i usuną pumpa! Co wtedy będzie? Chaos i burdel! 140 będą stać wszędzie i psuć grę wszystkim nupom typu "kupie srutrang", "sell marirjot". Gra straci nowych graczy, nikt z nowych nie kupi platy bo i tak mu to nic nie da, pozostali gracze raczej też przestaną, bo co z tego że na 55 lvlu ma się full eq, skoro i tak nie ma się szans ze 100+, a ulepszenia nic tu nie pomogą, chyba że ktoś ma farta i całe eq na +20... Tego chcecie?

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka


14 Sty 2016, o 22:23
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 17:58
Posty: 769
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 454 razy
Otrzymanych podziękowań: 384 razy
Nick w grze: Maldito
Odpowiedz z cytatem
Post Re:
Xengar napisał(a):
Jeżeli blokady i ochrony to głupota, to niech cały świat gry przerobią na czarną i usuną pumpa! Co wtedy będzie? Chaos i burdel! 140 będą stać wszędzie i psuć grę wszystkim nupom typu "kupie srutrang", "sell marirjot". Gra straci nowych graczy, nikt z nowych nie kupi platy bo i tak mu to nic nie da, pozostali gracze raczej też przestaną, bo co z tego że na 55 lvlu ma się full eq, skoro i tak nie ma się szans ze 100+, a ulepszenia nic tu nie pomogą, chyba że ktoś ma farta i całe eq na +20... Tego chcecie?

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka


No już nie przeginaj w drugą stronę, wiadomo że tak nie jest i nie będzie. W obecnej formie dobrze się pvp sprawuje, nie powinno się tego psuć ;)

_________________
Gram od: 2011-04-13
Image
PEWNE INFORMACJE POZOSTANĄ UKRYTE ! ; )

MALDITO OSTLOR 101
TOLNOR 60
HELLSINGMO OSTLOR 44
VIP OSTLOR 37
OZ TOLNOR 31


15 Sty 2016, o 20:43
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 15 Gru 2015, o 01:40
Posty: 16
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Xengar
Odpowiedz z cytatem
Post 
Ale wracam jeszcze raz - czy ja mówię żeby każdy serwer zmienić na non pvp? Mówię o dodaniu jednego, bo może akurat się on sprawdzi. Jak już wspomniałem, nie każdego jara pvp. Są tacy którzy najwięcej zabawy mają przy wspólnym ubijaniu bossów, albo przy główkowaniu podczas wykonywania dobrze zrobionych questów. Ja nigdy pvp w grach mmorpg nie lubiłem i nie polubię. Dlaczego? Bo kiedy gram na konsoli w Battlefielda na multi, to nawet początkujący gracz może zastrzelić kogoś z najwyższą rangą, gdyż modyfikacje sprzętu, tak jak optyka, tłumiki itp to tylko drobne ułatwienia, ale nie czynią nas nieśmiertelnymi. A w Taernie? Chyba walka 1 vs 140 ma jednoznaczne rozstrzygnięcie... O wygranej decyduje eq, różnica lvl i %. Rzadko się zdarza że chodzi o umiejętności. Nawet legendarny peja, sh który ponoć na 99 pokonał grp 5 x 140 lvl, nie miałby szans na takie coś gdyby był kilka lvli niżej. Dlatego może wypowie się w końcu ktoś kto ma pvp "w głębokim poważaniu" , a nie tylko opinie zwolenników pvp, których pomysł nie dotyczy (bo skoro chcecie pvp to grajcie na normalnych serwerach lub HC) ;)

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka


15 Sty 2016, o 21:07
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 17:58
Posty: 769
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 454 razy
Otrzymanych podziękowań: 384 razy
Nick w grze: Maldito
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer non-pvp
Gdybyś był dobrym obserwatorem zauważyłbyś że ekipa zmierza właśnie ku mniejszej ilości serwerów .

Łączenie s1 z s2 oraz s3 z s4 miało swoje powody.

Nie sądzę by teraz chcieli dodawać nowy serwer.
Tym bardziej że z każdym dniem gra w to coraz mniej osób.

Nie ździwię się jeżeli za 2-4 lata połączą Larkas, ostlor i Duneb w jeden serwer.
Powody są oczywiste ;)

_________________
Gram od: 2011-04-13
Image
PEWNE INFORMACJE POZOSTANĄ UKRYTE ! ; )

MALDITO OSTLOR 101
TOLNOR 60
HELLSINGMO OSTLOR 44
VIP OSTLOR 37
OZ TOLNOR 31


16 Sty 2016, o 11:07
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 15 Gru 2015, o 01:40
Posty: 16
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Xengar
Odpowiedz z cytatem
Post 
To może trzeba coś zrobić żeby nie zniechęcać nowych graczy?

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka


16 Sty 2016, o 12:02
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 17:58
Posty: 769
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 454 razy
Otrzymanych podziękowań: 384 razy
Nick w grze: Maldito
Odpowiedz z cytatem
Post Re:
Xengar napisał(a):
To może trzeba coś zrobić żeby nie zniechęcać nowych graczy?

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka



I tu masz racje. Przede wszystkim należy ogarnąć ekipę, przyjdzie taki nowy nie znający regulaminu i już dostaje kare za takie głupie rzeczy jak: "gra ktoś z was w margonem?" -kara za reklamowanie, "mama Cię nie kocha" - ban na 30 dni, zagra u kolegi- dostaje bana za to że grał gdzie indziej, powie GM że jest głupi- dostaje jaila za obrazę administracji, poda link na YT- dostanie knebla za wulgarny komentarz napisany oczywiście nie przez niego, da ss z wulgarnym zdaniem z qestu- dostaje knebla za wulg. Tych przykładów jest o wiele więcej, cóż taki gracz może pomyśleć o tej grze? Że panuje tu najbardziej absurdalna polityka wśród gier mmorpg, tym bardziej że na każdym serwerze panują inne zasady. Myśli sobie dalej "poszukam innej gry, normalnej." :D I nie sądzę bu powodem było pvp, ponieważ ta gra względem innych gier jest dziecinie prosta, na tyle prosta że ogarnie ją kto? 12 letnie dziecko? Lepiej! Te grę ogarnie pierwszoklasista w wieku 7 lat :D

_________________
Gram od: 2011-04-13
Image
PEWNE INFORMACJE POZOSTANĄ UKRYTE ! ; )

MALDITO OSTLOR 101
TOLNOR 60
HELLSINGMO OSTLOR 44
VIP OSTLOR 37
OZ TOLNOR 31


17 Sty 2016, o 16:11
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 414 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron