Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 Knebel za nick na rok 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 21 Sty 2016, o 15:44
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Knebel za nick na rok
Serwer: Larkas
Nazwa postaci: Pjerdolne
Czas:
Opis:
Nie rozumiem czemu dostałem knebel na rok, dokładnie 385 d 18 h 4 min 54 sec, nie pisałem rzeczy niezgodnych z regulaminem, nie przelogowywałem się żeby ominąć knebel, a wyraźnie w regulaminie napisane jest, że za wulgarny nick jest Kategoria C: 720 min/1440 min (alternatywnie Jail + knebel).


21 Sty 2016, o 15:58
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Knebel za nick na rok
Podejrzewam, że jest to knebel warunkowy. ...do zmiany nicku. Tak ciężko załapać, ze takie sprawy załatwia się na supporcie? Pisanie tematu na forum to jakby taka "pokazówka"

[Edit]
Łoszmi napisał(a):
...zamiast pomocy otrzymuję jakieś wymądrzanie się....

Wymądrzanie się ? :cry: To ty mnie jeszcze nie znasz. Właśnie próbowałem Ci pomóc wyjaśnić "nierozumianego" przez Ciebie bana ...jeszcze nie zacząłem się wymądrzać i w sumie dzisiaj nie mam nastroju 8-)


Ostatnio edytowany przez zVirusowany, 21 Sty 2016, o 20:39, edytowano w sumie 1 raz



21 Sty 2016, o 18:18
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 21 Sty 2016, o 15:44
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Knebel za nick na rok
Ale w ogóle nie rozumiem samej kary. To tak, jak by ukarać murzyna za kolor skóry, kiedy tylko się pokaże. I nie jakaś pokazówka, koleżko, tylko po prostu nie wiem jak to załatwić, widziałem że jedynym sposobem jest napisanie na forum. To mój pierwszy post, a zamiast pomocy otrzymuję jakieś wymądrzanie się.


21 Sty 2016, o 20:30
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Knebel za nick na rok
Najprościej napisać na support.taern.pl i otrzymać informację co należy robić dalej. Ale tworząc postać z takim nickiem to nie bardzo wiem na co liczyłeś. I nie, tego się nie da porównać z kolorem skóry - bo koloru sobie nie wybierasz - nick wybierasz świadomie i celowo robiąc jakąś demonstrację, tylko co demonstrujesz?


21 Sty 2016, o 20:36
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 249 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron