Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Zmiana nicka 
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: Zmiana nicka
Bub troszke sie mylisz, te relige sa przesmiewcze, wymyslone po to aby byc zwolnionym z podatkow, jej wszyscy wyznawcy sa zarazem ich "kaplanami" a co za tym idzie jak juz wspomnialem sa zwolnieni z podatkow, ponadto wykorzystuja swoje relige do celow prowokacyjnych jak np spaghetti pod krzyzem itp itd, wiec nie traktujmy kazdej religii tak samo.


17 Kwi 2011, o 11:49
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sie 2010, o 23:56
Posty: 410
Miejscowość: Muszyna
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Zmiana nicka
religia to religia, jest wolnosc slowa, wolosc wyznania. Sam jestem ateista, nie podoba mi sie ze ludzie robia z religii takie wielkie halo. Niech kazdy wierzy w co tylko chce wierzyc, nie unoszac sie z tym i jednoczenie szanujac innych. Tak jak pisalem wczesniej pojawi sie ktos kto wierzy ze dajmy an to jakis 'Gebbeth', jest jego bogiem i co ja mam zmienic nick? Pewnie nie zwrocilibyscie uwagi, albo gdyby np ktos twierdzil ze wierzy w jakas wilka rybe, ktora stworzyla swiat... jesli powiedzialaby to ejdna osoba, przeszlibyscie obojetnie, lecz gdyby agle w to zaczely wierzyc miliony daloby to wam do myslenia.

Nie wiem czy sie troche nie zaplatalem w tym co napsialem, lecz mam nadzieje ze zrozumiecie:)

_________________
Image


17 Kwi 2011, o 12:05
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 19 Lut 2011, o 17:17
Posty: 18
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Zmiana nicka
Mystheria,

ja wcale nie chce zmieniac swojego nicka; Szkoper do mnie napisal, ze mam zmienic pod kara bana na postac i napisac na forum - i to robie.
Ten nick nie ma zadnej historii ani nie wiaze z nim jakichs szczegolnych wspomnien etc., etc. Po prostu uwazam, ze nick to wazny element w MMO i powinien sie wyrozniac, byc zapamietany od razu kiedy mignie nam przed oczami. I pod tym katem staram sie wymyslac nicki; niestety moja kreatywnosc jest ograniczona, humanista nie jestem.
Jest pelno biegajacych noname'ów, ktorzy nazywaja sie dokladnie tak samo w stylu Reghard, Rughar, Brughar itd. Jacys LordoFDarknessi itd.
Chociazby kiedys widzialem biegajacego Pinocheta - i tego goscia zapamietalem do teraz; tylko ze pewnie spora czesc graczy w ogole nie ma pojecia, kim byl ten pan, wiec w ogole nie wzbudza zainteresowania i dla wiekszosci jest kolejnych Grothargiem.

Jesli nick nie jest ograniczony przy zmianie iloscia 11 znakow, to chcialbym zmienic na: JanKarolWajda
Jesli jest: PanBozia


17 Kwi 2011, o 22:24
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Zmiana nicka
Bubelage, Ty wierzysz w to co piszesz? Szkoper dobrze to podsumował...

Gebb, nie rozumiem z kolei takich przykładów. Znam Twoje podejście, (pamiętam rozmowę :) ), ale chyba łątwo odróżnić dowcipnisia w takim wypadku? Nie róbcie z tego pseudotolerancyjnego podejścia do sprawy.

Nie widzicie, że każdy jego nick ma na celu prowokację? Wiem, że są po prostu żałosne, ale kogoś to może poruszyć - ludzie mają różny stopień wrażliwości, nie każdy jest zimny jak głaz. Skoro były skargi... to o czymś świadczy. I Gebb, tu nie chodzi o to, że ktoś sobie wymyślił, że chce skasować Twój nick bo Cię nie lubi, więc szybko staje się Twoim wyznawcą - w Boga ludzie po prostu wierzą. Nie rozumiem porównania.

I wgl mam wrażenie, że temat niebezpiecznie skręca w stronę prawidłowości religii - nie rozkręcajmy tu tego.

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


18 Kwi 2011, o 00:26
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2010, o 13:31
Posty: 2670
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Post Re: Zmiana nicka
Zamieszanie wywołała nie tyle nazwa postaci, co skargi na osobę, która nieodpowiednio z nią się obnosi.

Pozwoliłem sobie zakończyć tę debatę, zmieniając nick na Jechry.

Powodów można znaleźć w temacie wystarczającą ilość, jeśli jednak ktoś ma chęć wszystkie obalić, jestem dostępny via PM.

_________________
"Rząd wciąż chce naszego dobra, a my mamy go już tak mało."


18 Kwi 2011, o 02:51
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 220 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron