Odpowiedz  [ 123 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Następna
 Pytanie do administracji,innych graczy i expertow Taerna 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 31 Sty 2012, o 18:14
Posty: 5
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pytanie do administracji,innych graczy i expertow Taerna
SweatPea napisał(a):
Dodatkowo gwiazda stonek Judasz pokasował wszyyystkie filmy z bossów na których u nich był oraz wspólnych turków. Na większości był właśnie z Frutttim. Dziwne nieprawdaż?



judasz to jeszcze dziecko był podjarany funflem z glidii:):):):)


26 Mar 2016, o 22:06

Podziękowali: NocnaZjawa (26 Mar 2016, o 22:08)
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 31 Sty 2012, o 18:14
Posty: 5
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pytanie do administracji,innych graczy i expertow Taerna
gromak napisał(a):
Heavenmaker napisał(a):
@up
Skoro widać gołym okiem to banowanie zacznę od Ciebie, ok? Bo nie przypominam sobie żebyś ten błąd zgłaszał.
I każdego kto podobnie zacznie smędzić dokładnie tak samo potraktuję.



Mistrzu, w pierwszej walce w filmiku który ktoś tu zamieścił, widać było, że walczy z Hassiną, przypominam INŻYNIEREM. Widać Hassina wierzy, że w tej grze VD na takim poziomie może mieć na oko 1400 wiedzy. Jego nie dziwiło, że sam nie trafia kolesia na 8% a ten koleś jego łupie po 70 ? Co on ślepy był, czy co? Takie właśnie kwiatki są w tej grze. I to te kwiatki właśnie powodują, że odechciewa się w nią grać.



hassina to nie inzynier młotku ogarnij sie


26 Mar 2016, o 22:09
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Cze 2013, o 18:21
Posty: 23
Podziękowano: 55 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Nick w grze: Nathalia
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pytanie do administracji,innych graczy i expertow Taerna
reskatorr napisał(a):
SweatPea napisał(a):
Dodatkowo gwiazda stonek Judasz pokasował wszyyystkie filmy z bossów na których u nich był oraz wspólnych turków. Na większości był właśnie z Frutttim. Dziwne nieprawdaż?



judasz to jeszcze dziecko był podjarany funflem z glidii:):):):)

Fakt, ale skasował dowody rzeczowe ;) Skoro ukarano Frutttiego za bugusing to dlaczego pokasował filmy, przecież im nic nie groziło? A może jednak na tych filmach było coś więcej?

_________________
Nathalia | lvl 118 | Dru | . | Ostlor

Oddałam swoje serce przystojnemu barbie Kocham Cię Rikuś


Image


26 Mar 2016, o 22:09
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014, o 14:53
Posty: 2
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Nick w grze: whitebubu
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pytanie do administracji,innych graczy i expertow Taerna
Graczy by satysfakcjonowało proste stwierdzenie a mianowicie jakie konsekwencje poniosą, czy inne osoby korzystają i jak długo korzystają z tego buga.


26 Mar 2016, o 22:09
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2013, o 20:03
Posty: 2
Miejscowość: Przemyśl
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Nick w grze: RychuKiller
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pytanie do administracji,innych graczy i expertow Taerna
Powiadasz używał buga znacznie przed tym niż doloczył do Stonek hmm.. lecz w Stonkach gości już prawie 5 miesięcy i sam fakt tego ze chodził i dropił zdobywał prestiż już daje do myślenia. Jest to przykre i niesprawiedliwe wobec innych Guildii .

_________________
aVe JA
Gloria Victis
Łucznik 127 lvl
IVincere aut mori


26 Mar 2016, o 22:11

Podziękowali: gromak (26 Mar 2016, o 22:12)
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Gru 2011, o 23:20
Posty: 33
Podziękowano: 16 razy
Otrzymanych podziękowań: 58 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pytanie do administracji,innych graczy i expertow Taerna
Każdy musi tu wsadzić swoje brudne zapyziałe 3 grosze .

_________________
Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchal, niż mówili.


26 Mar 2016, o 22:12
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pytanie do administracji,innych graczy i expertow Taerna
Vanja7777 napisał(a):
to jest naprawde zenujace co TY drogi hm wypisujesz jestesmy wolnymi ludzmi i mamy prawo wyrazac swoje zdanie i skoro pol serwera podejrzewalo go ze ma cos pokrecone z postacia to moze warto było wczesniej to sprawdzić a nie teraz nas straszyc karami , bo ani jeden z nas maluczkich nie mial tego jak sprawdzic a jak podac kogos na sup skoro nie ma sie dowodow ktorych Ty zadasz za kazdym razem wymagasz a ma sie tylko przypuszczenia , przeciez byc nas wysmial lub znowu pogrozil karami jak to masz w zwyczaju, proponuje trzezwe podejscie do sprawy wyjasnienie innym graczą na czym polegał przekręt i kare jaką wobez niego zastosowaliście

Nie zamierzam tłumaczyć na czym polegał przekręt - nie praktykuje tego. Ci co wiedzą niech się tym pochwalą - ale mechanikę tego znała garstka, choć znacznie więcej osób coś słyszało ale G z tym zrobiło.
Co do dowodów - czym innym jest publiczne oskarżanie, czym innym jest pisanie na support "ej, haem, ten czy tamten ze stonek to oszust - zbanujcie go bo dropi za duzo", a czym innym jest napisanie że ten czy tamten gracz, robi to i to i jest to niemożliwe ponieważ tamto czy owamto - na to nie stać większości 'mądralińskich' z tego tematu. Bo zwyczajnie pojęcia o tym nie macie, a teraz zagotowało się i korzystacie z okazji, żeby dowalić gildii, z którą rywalizujecie. To zwyczajnie niepoważne jest i wartość merytoryczną takich wpisów sprowadza poniżej zera.

ExpulsoRyc napisał(a):
Gdyby zrobiła to inna G, w której nie ma GM-a dostali by wszyscy bana. A Stonki to wyjątek?
Niech zostaną ukarani Ci co korzystali z tego.

Podaj mi analogiczny przykład z historii.


26 Mar 2016, o 22:14
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 22 Kwi 2014, o 15:07
Posty: 1
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Nick w grze: noboody
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pytanie do administracji,innych graczy i expertow Taerna
gromak napisał(a):
Heavenmaker napisał(a):
@up
Skoro widać gołym okiem to banowanie zacznę od Ciebie, ok? Bo nie przypominam sobie żebyś ten błąd zgłaszał.
I każdego kto podobnie zacznie smędzić dokładnie tak samo potraktuję.



Mistrzu, w pierwszej walce w filmiku który ktoś tu zamieścił, widać było, że walczy z Hassiną, przypominam INŻYNIEREM. Widać Hassina wierzy, że w tej grze VD na takim poziomie może mieć na oko 1400 wiedzy. Jego nie dziwiło, że sam nie trafia kolesia na 8% a ten koleś jego łupie po 70 ? Co on ślepy był, czy co? Takie właśnie kwiatki są w tej grze. I to te kwiatki właśnie powodują, że odechciewa się w nią grać.



z tego co wiem to widzial w tym problem.

hm'ie skoro nikt nic z tym nie robil, nikt nie zglaszal to powiedz nam/mi jak trafiliscie na trop? :)


26 Mar 2016, o 22:19

Podziękowali: SweatPea (26 Mar 2016, o 22:19)
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 17 Wrz 2015, o 20:45
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: TomeQ
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pytanie do administracji,innych graczy i expertow Taerna
Z czystej ciekawości zapytam HM dlaczego tak bronisz tych Stonków bo z tego co widzę po Twoich wypowiedziach nie jesteś bezstronny.


26 Mar 2016, o 22:21

Podziękowali: luisaifer (26 Mar 2016, o 22:29)
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2013, o 03:50
Posty: 27
Miejscowość: Vratislavia
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 150 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pytanie do administracji,innych graczy i expertow Taerna
Heavenmaker napisał(a):
@up
Skoro widać gołym okiem to banowanie zacznę od Ciebie, ok? Bo nie przypominam sobie żebyś ten błąd zgłaszał.
I każdego kto podobnie zacznie smędzić dokładnie tak samo potraktuję.

No to zaczyna być żałosne.
Ban na jakiej podstawie? To nie ja byłem z nim gildii, to nie ja chodziłem z nim na instancje, i w końcu to nie ja jestem osobą funkcyjną, która powinna dbać o porządek, a takie miały okazje obserwować go niemal codziennie. Nawet nie oglądałem filmików z jego udziałem.
O całej sprawie dowiedziałem się jakiś czas temu gdy już była w toku.
Więc proszę przestań mi grozić bezpodstawnym banem, bo nie ma ŻADNEGO powodu by mi go nałożyć. No chyba że Twoje widzimisię.
Pozdrawiam
I wesołego alleluja :)

_________________
fac fideli sis fidelis
mors certa hora incerta
fac te ipse felicem


26 Mar 2016, o 22:21

Podziękowali: 2 luisaifer (26 Mar 2016, o 22:29), SweatPea (26 Mar 2016, o 22:33)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 123 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron