Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
 Q Zjawa - problem 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 3 Kwi 2016, o 08:37
Posty: 8
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Wandalita
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Q Zjawa - problem
Serwer: S1
Nazwa postaci: Wandalita
Czas:
Opis:
Dzień dobry.
Jestem z serweru Larkas
Próbuję wykonać misję "Zjawa".
Jestem na etapie, w którym uratowałem jednego jegomościa, który ponoć widział zjawę i ma być stracony przez Petra, dlatego szukam dowodów na potwierdzenie jego słów. Miałem odnaleźć innego gościa, szalonego, który skrył się w magazynie Landua. Poszedłem tam. Dogadałem się z nim, że ma iść do wiedźmy hober z szalem jego zmarłej księżniczki a ja sam mam poszukać Lardisa w jakimś szałasie i mu przekazać wieści o tej księżnicze. Lardis podejrzewam, że to ten tearnijczyk, który tą zmarłą księżniczkę widział. Jednak nie wiem gdzie jest ten szałas i gdzie ja tego Lardisa mam znaleźć. Proszę o pomoc, bo ta misja mnie już denerwuje.


19 Kwi 2016, o 15:13
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Q Zjawa - problem
Korzystanie z wiki aż tak boli?

I nie zgłaszaj błędu po pierwsze i najważniejsze, bo q jest w tym miejscu bezbłędny a jedynie Ty leniwy.

http://wiki.taern.pl/index.php/G%C3%B3ry_Kold%C3%B3w

Dam Ci się wykazać i spojrzeć na legendę mapy zamiast wskazać "numerek" i na przyszłość o takie rzeczy się pyta na globie/kurce, od biedy na forum, anie na pewno nie w tym dziale.


Nie byłbym tak surowy, to dział Błędy/Zgłoszenia/Pomoc. rzuff

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


19 Kwi 2016, o 16:31
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 3 Kwi 2016, o 08:37
Posty: 8
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Wandalita
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Q Zjawa - problem
Nephalem napisał(a):
Korzystanie z wiki aż tak boli?

I nie zgłaszaj błędu po pierwsze i najważniejsze, bo q jest w tym miejscu bezbłędny a jedynie Ty leniwy.

http://wiki.taern.pl/index.php/G%C3%B3ry_Kold%C3%B3w

Dam Ci się wykazać i spojrzeć na legendę mapy zamiast wskazać "numerek" i na przyszłość o takie rzeczy się pyta na globie/kurce, od biedy na forum, anie na pewno nie w tym dziale.


Nie byłbym tak surowy, to dział Błędy/Zgłoszenia/Pomoc. rzuff


Po pierwsze na wiki nie wszystko można się dowiedzieć, bo wiele rzeczy opisanych jest przede wszystkim ogólnikowo. Misje nie są opisane ze szczegółami i w wielu przypadkach nazewnictwo pewnych miejsc, mobów, itp. jest zwyczajnie błędne nieadekwatne do rzeczywistych znaczeń poszczególnych słów. Bo jak jaskinię można nazwać szałas? Tak, zrobiłem tę misję dzięki temu, że nie jestem leniwy i odwiedziłem każde miejsce. Dla kogoś kto gra w to pierwszy raz szałas to szałas i z całą pewnością nie jest to jaskinia. Po trzecie po wielokrotnym zapytaniu na czatach gry bez odzewu człowiek przestaje z nich korzystać a po czwarte wypraszam sobie taki ton i bezczelne pyskówki w moją stronę. Jeśli słoma z butów ci wystaje, to czasem lepiej ugryźć się w język i zwyczajnie nie odpisywać. Chory byś był gdybyś nie okazał swojej wyższości? Może gdybym był w twoim wieku to miałbym czas na godziny przesiadywania na forum i miałbym wiedzę, gdzie zgłaszać problemy. Dział według mnie jest odpowiedni - problem z questem to problem z questem. Jeśli masz zastrzeżenia, to wystarczy wyrazić to w odpowiedni sposób, bo chyba cywilizowany człowiek jakieś zasady kultury w sobie ma a przynajmniej mieć powinien. Przemyśl sobie pewne rzeczy, bo nie mam zamiaru uczyć kolejnego smarka ogłady.


20 Kwi 2016, o 09:45
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 159 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron