Odpowiedz  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
 WF Zręczności - zmniejszenie trudności wykonania. 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: WF Zręczności - zmniejszenie trudności wykonania.
Maga mam na 100lvlu, bez setu, max lvl itemu to htagan na 100, ani punkta w hp nie jest ulepszony a przy przeliczeniu posiadane hp-podstawa już tutaj mam 1470 (1670 jakby podstawy było 200) a itemy mam jeszcze słabe... także ten... ale mosiek to inna bajka, WF mocy łatwiej i taniej można dostać a na ulepszaniu w wiedzę mi nie zależy, ale vd czy dru zależy bardzo.

I o ile od biedy dru się w to hp może ulepszyć, to vd się już nie opłaca, bo z solidną ilością wiedzy vd ciężko trafić i zabić i szybciej padnie mając 100 wiedzy mniej a 1k hp wiecej, niż odwrotnie, ta sama zależność z sh i zręką. Już 3x robiłem reset zmniejszający podstawę hp a podbijający zręke i za każdym razem trudniej mnie było zabić.

Jednym słowem flaszki zręki na wagę złota i wypadałoby coś z tym zrobić i liczę na jakąkolwiek wypowiedź "kolorowych", choćby miała brzmieć "mam to w głębokim poważaniu". po prostu wypada się odezwać, temat jak widać gorący, już ma 4 strony.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


21 Maj 2016, o 20:26

Podziękowali: Jeean (22 Maj 2016, o 11:18)
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 17 Wrz 2014, o 21:54
Posty: 25
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: WF Zręczności - zmniejszenie trudności wykonania.
Pomysłów już tu kilka wpadło, więc jest z czego wybierać żeby wypełnić braki flach zręki. :) Wpadłem, też na pewien pomysł. Można by dodać flaszki jako nagrodę w tych cyklicznych eventach. Zawsze to kolejna okazja do wzbogacenia rynku brakującym towarem.

I tak np.: Event w wiosce Romana:
I m-ce: 10 losowych mniejszych flaszek
II-m-ce 5 -||-
III m-ce 2-||-

Za event z obserwatorem możliwość zdobycia średnich flasz, a eventy w lasach koldów, z Lempo i innymi cyklicznymi, które pominąłem- WF.
Dodać do tego warunek ubicia bossa, i jest jakiś % przy okazji, że część graczy przestanie wyczekiwać tylko na samego obserwatora/Sanę :)

Fajnym "przywilejem" byłoby dopasować dane flaszki do danej profesji - zwiększona szansa na trafienie flaszek zręki/wiedzy o które tak ciężko dzisiaj.
I tak teraz sądzę że to + np. zmniejszenie piór Eile z 2 do 1\i\lub dodanie możliwości kupna 1 za pewną sumę u "kogoś" już dałoby konkretny efekt jeśli chodzi o WF zręczności.


26 Maj 2016, o 22:00
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 22 Sty 2015, o 15:25
Posty: 27
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Nick w grze: SzalonyLaki
Odpowiedz z cytatem
Post Re: WF Zręczności - zmniejszenie trudności wykonania.
No nic , ja mam barbe i eq +7 w hp i tak jak napisalem 2,4k ( z resem 2,2k ) bez tarcz malusow, setów i innych pierdół. Szkoda mi czasu na liczenie statów, wiec uznajmy ze w inna gre gram.


27 Maj 2016, o 08:07
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2015, o 17:13
Posty: 68
Podziękowano: 45 razy
Otrzymanych podziękowań: 58 razy
Nick w grze: Pistacje
Odpowiedz z cytatem
Post Re: WF Zręczności - zmniejszenie trudności wykonania.
No nikt nic z tym nie robi, a cena nadal rośnie. W tym momencie na Ostlorze ktoś skupuje WF Zręki po 80k/szt. Ja rozumiem, że wszystko "po czyde", ale jak na razie żadnego czyde nie widać, a flaszki lecą w górę jak szalone.

To samo z resztą z WF Wiedzy, Mocy etc... Myślę, że moglibyście dodać dropa tych flaszek do niektórych bossów, z których do tej pory nie leciały i zobaczyć co się stanie na rynku.


27 Cze 2016, o 18:45
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: WF Zręczności - zmniejszenie trudności wykonania.
"ktoś skupuje"
Jeśli się nie myle ta sama osoba pisała, że kupi WF wiedzy po 80k (a na pewno ktoś pisał takie coś z postaci 100+ i turniejówek) a jakoś ja bez problemu kupuje po 60-50k :P chociaż rzeczywiście zlecko na vampirie to masakra ale nie można panikować po jednej takiej osobie :S


28 Cze 2016, o 00:08
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2015, o 17:13
Posty: 68
Podziękowano: 45 razy
Otrzymanych podziękowań: 58 razy
Nick w grze: Pistacje
Odpowiedz z cytatem
Post Re: WF Zręczności - zmniejszenie trudności wykonania.
Ale jednak można zauważyć ciągły wzrost, kiedyś po 50k można było sprzedać, ale skupowało się raczej po 35k, a teraz już nawet nikt nie pisze, że kupi taniej niż 50k.


28 Cze 2016, o 02:10
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: WF Zręczności - zmniejszenie trudności wykonania.
Plate można było kupić za 10-12k, WF hp po 25k a teraz plata 17, hp 40 i nadal będzie to rosło, nie w tym problem ile ksoztuje, tylko czy w ogóle da się kupić, a da się zazwyczaj zdropione z valdka czy innego szajsu, bo w produkcji nikt nie ma.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


28 Cze 2016, o 12:15
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2015, o 17:13
Posty: 68
Podziękowano: 45 razy
Otrzymanych podziękowań: 58 razy
Nick w grze: Pistacje
Odpowiedz z cytatem
Post Re: WF Zręczności - zmniejszenie trudności wykonania.
Update:
WF Zręczności kompletnie już nie ma, jak już coś jest to pojedyncze sztuki dropnięte z jakiegoś Valdka i sprzedawane po 80-100k. To samo tyczy się wiedzy. Jedyne WF które można kupić od zaraz to Siła, Konda i Mana, ale na cholerę to komu?


4 Sie 2016, o 13:58
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: WF Zręczności - zmniejszenie trudności wykonania.
może wreszcie gracze zrozumieli, że nie opłaci się sprzedawać WF(chyba, ze to wf siły albo robisz wf hp dla kasy).

Pierwsze co bym napisał nowemu graczowi:
Nie sprzedawaj wf za grosze bo kase możesz zarobić zawsze w ten czy inny sposób.


4 Sie 2016, o 23:03
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 460 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron