Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 
 Crash 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 00:17
Posty: 14
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Crash
Serwer: s3
Postać: SlnAras
Data: 18.04.11
Godzina: miedzy 21:45 - 23:55

Opis:
Będąc na Duchu Zamku poległem. Dołączając się z powrotem do drużyny wyskoczył mi brak połączenia z serwerem po czym ponownie się zalogowałem i znalazłem się na wraku statku (gdzie przyjąłem ofertę pójścia na DZ). Dokładne miejsce to "Zejście na dół", czyli odpoczynek przed Ichtionem (tam dałem loga przed zejściem i zabiciem ichi). Patrząc w zakładkę statystyki moim oczom ukazała się tzw. "cofka". Cały exp ( i czas), który zdobyłem czyszcząc grobowiec poszedł w zapomnienie.

Przydatne info (bądź nie:) :
*Dołączając do towarzyszy po śmierci, zamiast wejść na ostatnia (czt. dolna) pozycje to wszedłem z powrotem na czwarta (czt. górna) i walka się toczyła a mi zaczął odliczać zegar po czym okienko "brak połączenia z serwerem".
*Po crashu miałem dość wysoki ping sięgający do 800 jednostek
*Przed rozpoczęciem gry w Taern na kompie miałem blue screen
edit:
Emmm pisała, że nadal byłem w walce chociaż nic postać nie robiła, nie atakowała. Ale obrażenia otrzymywała od DZ.


19 Kwi 2011, o 00:17
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Crash
Hmmm, ciekawy błąd. Wygląda na to, że nie zdołało Ci zapisać absolutnie nic. W wolnej chwili potestuję jak to jest przy zrywaniu połączenia przez np. odpięcie modemu.

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


19 Kwi 2011, o 07:15
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 00:17
Posty: 14
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Crash
Dodam, że na 99% to nie było z mojej strony zerwanie połączenia (np. zerwanie neta na chwile, czy odłączenie modemu). Wyglądało to dość dziwnie, takie zmulenie gry a potem taki a'la debug.
Trochę głupio się pytać (ale walczyć o swoje wypada): jest możliwość zwrotu straconego expa? 200k droga nie chodzi, a jak chodzi to zabiera to ponad 1,5 godzinki :)
Bubelage (Emmm) może potwierdzić, gdyż byłem z nim na wyprawie na DZ
Pozdrawiam!


19 Kwi 2011, o 10:35
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Crash
Nie pierwszy raz slysze o takim bledzie i wywalaniu pod statek. Cos jest na rzeczy.


19 Kwi 2011, o 10:37
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011, o 20:48
Posty: 1556
Miejscowość: Konin
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 34 razy
Post Re: Crash
Mystheria napisał(a):
Nie pierwszy raz slysze o takim bledzie i wywalaniu pod statek. Cos jest na rzeczy.


To, że został wyrzucony pod statek nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Po prostu został cofnięty do lokacji w której się znajdował tuż po poprzednim zalogowaniu (przypominam, że serwer zapisuje poczynania naszej postaci tylko po relogu, nie w trakcie gry).


@topic

Potwierdzam. Logi jasno pokazują zalogowanie, ale brak wylogowania. Zdarzenie miało miejsce w środku dnia.

_________________
Image

Surowe prawo, lecz prawo.

"Wolę być nienawidzony za to, kim jestem, niż kochany za to, kim nie jestem."
- Kurt Cobain


22 Kwi 2011, o 08:59
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 13:26
Posty: 33
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Crash
Ja miałem podobną Sytuacje z cofką , Mnie cofnęło Kilka godzin , Utraciłem Rar przedmioty To jakoś Dziekuję wam za pomoc ... Czekam kilka dni i 0 odpowiedzi jeszcze nigdy się mną tak nie zainteresował ^^ GZ !!


22 Kwi 2011, o 09:41
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 191 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron