Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
 Post nie na temat. 

Co sądzisz o zmianach na forum? (niekoniecznie mój pomysł)
Są konieczne, aby forum funkcjonowało sprawniej 50%  50%  [ 2 ]
Mogą wejść, ale teraz też jest dobrze 50%  50%  [ 2 ]
Jedynie drobne usterki do poprawy 0%  0%  [ 0 ]
Forum jest dla mnie idealne 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 4

 Post nie na temat. 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2014, o 21:19
Posty: 371
Podziękowano: 96 razy
Otrzymanych podziękowań: 205 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Post nie na temat.
Proponuje ustawić na forum obok opcji "Zgłoś ten post" i tzw. "kufelka" możliwość zgłoszenia, że dany post użytkownika nie jest związany z tematem dyskusji.

Mechanika tego magicznego przycisku byłaby podobna jak w wypadku "Zgłoś ten post", tylko, że po pozytywnym rozpatrzeniu oskarżenia (o pisanie bredni, głupot, genialnych rozważań, ale jednak nie związanych z tematem) post użytkownika chowałby się w "cienki pasek" (widać byłoby tylko nick użytkownika) z możliwością rozwinięcia (gdyby jednak ktoś chciał przeczytać komentarz użytkownika).

Dodatkowo takie posty nie wyświetlałyby się po wciśnięciu magicznego przycisku "Zobacz nowe posty", co by nie przeszkadzały one reszcie użytkowników.

Mój pomysł argumentuje aktywnym tematem "Turnieje Duneb" viewtopic.php?f=121&t=47560 Gdzie to po kilku postach związanych z tematem rozpoczęła się dyskusja najpierw na temat turniejów dla nowicjuszy, a następnie ograniczeniu wiekowym Taernmaniaków. Dla których bardziej odpowiednie miejsca to: viewtopic.php?f=70&t=46616&hilit=Turnieje+dla+nowicjuszy&start=0 i viewtopic.php?f=70&t=41594&hilit=Wiek+graczy (już nieaktywny temat)

Dodatkowo te posty kierowane w taki sposób, że oskarżają twórców/moderatorów o błędne postępowanie w danym zakresie wywołują fale oburzenia ww, którzy swoimi postami podburzają następnych użytkowników uciekając jeszcze dalej od tematu przewodniego.

"Turnieje Duneb" to tylko przykład, ostatnio forum zalewa fala postów jak i użytkowników piszących wpół do tematu, wpół co im do głowy przyjdzie. Co więcej są użytkownicy, których postów staram się unikać (nawet jeśli napiszą jedną linijkę) bo nic nie wnoszą do dyskusji, ale to już moje subiektywne odczucie.

Wracając do pomysłu usuwanie takich komentarzy (wrzucanie do strefy zgniotu itp) wprowadziłoby zbyt wielki chaos w tematach, więc opcja z zakryciem takich komentarzy, ale jednocześnie z możliwością ich rozwinięcia wydaje mi się najlepsza.

A może wy macie lepsze pomysły? Co sądzicie o tym "problemie"? Jak go przyjmujecie? Bo ja ignorować już go dłużej nie mogę, a nie chcę się rozstawać z forum gdzie jeszcze czasami coś ciekawego (pożytecznego) można wyczytać.

_________________
"Standing alone with no direction
How did I fall so far behind?
Why am I searching for perfection?
Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park


26 Cze 2016, o 09:47
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 10 Wrz 2011, o 11:56
Posty: 172
Podziękowano: 60 razy
Otrzymanych podziękowań: 79 razy
Nick w grze: Wilgefortz
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Post nie na temat.
Onion napisał(a):
Mechanika tego magicznego przycisku byłaby podobna jak w wypadku "Zgłoś ten post", tylko, że po pozytywnym rozpatrzeniu oskarżenia (o pisanie bredni, głupot, genialnych rozważań, ale jednak nie związanych z tematem) post użytkownika chowałby się w "cienki pasek" (widać byłoby tylko nick użytkownika) z możliwością rozwinięcia (gdyby jednak ktoś chciał przeczytać komentarz użytkownika).

Proponuje dodać do wrogów MrocznąSiostrę i ponad połowa postów bez sensu nie będzie Ci się wyświetlać.


26 Cze 2016, o 09:59

Podziękowali: Kazik80 (5 Lip 2016, o 11:36)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 150 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron