Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 Insta z nietoperzami 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Re:
Voliene napisał(a):
Yambo napisał(a):
A moze o to chodziło zeby jeden pet byl trudniejszy od drugiego? Gdyby tworca chcial zeby byly podobnie trudne w wykonaniu to ich cena (bo mozna je tez kupić za imperialy) bylaby taka sama.



Ehem, jeden pet trudniejszy od drugiego? Ehm, to gdzie tu sprawiedliwość? Barbarzyńca lub rycerz na przykład ma trudniejsze zadanie niż łucznik?


Co do Nephalem: Są insty bez bossa. Na przykład Alpha, to nie boss, ba, nawet nie czemp, tylko zwykły przeciwnik :)

Nie no, zbieranie mózgów nietoperza w momencie kiedy nie były potrzebne na obroże to było akurat prawie najłatwiejsze zadanie. Obecnie zapotrzebowanie na mózgi zrobiło się jedynie większe... Jak sam robiłem aqsola i obrożę dla niego to zbierałem mózgi w środku nocy jakoś od 2:30 do 7 rani i zebrałem i na obroże i na peta czyli 1800 sztuk, ale w dzień w te 4,5h bym nazbierał może 800. Dzisiaj pomagałem dziewczynie zbierać to miałem 200+ w 3h zbierając w dzień... wyłącznie dlatego, że jednocześnie ze mną zbierały ze 3-4 osoby, kwestia nie trudności zabijania mobów a niedoboru mobów i w rezultacie latania szukania zamiast bicia. Wyobraźcie sobie zbieranie żywicy bez insty geo tylko tymi drzewcami koło Jorisa i przy wiosce dru, przy czym przy Jorisie żywica leci tylko z trójek. Byłoby dużo gorzej i trudniej zebrać cyjany, niż teraz antracyty.

A czy alfa to "zwykły" przeciwnik... Czy ja wiem, ja alfę traktuje jako przedsionek do miśka, tak jak np czujki są przedsionkiem v2, a pierwsze 2 formy dojściem do 3 formy v1-2. Insta z reguły zakłada słabe moby na drodze do celu jakim jest silniejszy mobek na końcu i alfa spełnia to założenie, nawet jak nie dropi rarów, choć pośrednio do tego prowadzi, bo bez alfy nie ma miśka, a misiek jest rarowy.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


28 Cze 2016, o 21:21
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2015, o 15:00
Posty: 187
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 53 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post 
Voliene napisał(a):
Yambo napisał(a):
A moze o to chodziło zeby jeden pet byl trudniejszy od drugiego? Gdyby tworca chcial zeby byly podobnie trudne w wykonaniu to ich cena (bo mozna je tez kupić za imperialy) bylaby taka sama.



Ehem, jeden pet trudniejszy od drugiego? Ehm, to gdzie tu sprawiedliwość? Barbarzyńca lub rycerz na przykład ma trudniejsze zadanie niż łucznik?



Pety sa różnej jakości wiec czemu ich wykonywanie mialoby byc takie samo?
Lepszy pet zawsze będzie drozszy/trudniejszy w wykonaniu niz ten słabszy.


28 Cze 2016, o 23:10
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Insta z nietoperzami
to macie pecha, teraz są wakacje i to chyba oczywiste, że więcej ludzi gra, jak robiłem elementy na swoją obroże to spokojnie ogarnąłem


29 Cze 2016, o 00:27
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re:
Yambo napisał(a):
.


Kolejny raz nie czytasz co się pisze i odpowiadasz co Ci ślina na język przyniesie...

Napisałem prostą dygresję, że kiedyś było to potrzebne tylko do tworzenia petów i sie tego uczepiłeś jak nawiedzony...

Temat powstał tylko z jednego powodu - KAŻDY pet w grze, aby mieć obrożę wymaga przyniesienia aż 18 elementów antracytowych czyli zdobycia aż 900 mózgów nietoperza - za duże zapotrzebowanie, za mała dostępność. A jaki pet jest lepszy jaki gorszy mam totalnie gdzieś i nie dotyczy to tematu. To samo z tym, który dla łucznika, a który dla barby jak tam też ktoś pisał. Brak obroży = brak problemu, ale jak obrożę wprowadzono, powinno się też wprowadzić możliwości zdobywania dużej ilości mózgów.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


29 Cze 2016, o 12:39

Podziękowali: Voliene (29 Cze 2016, o 14:19)
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2015, o 15:00
Posty: 187
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 53 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post 
Dotyczylo wypowiedzi na ktora odpowiadalem. A jak chcesz zebym wypowiedział się na temat zbierania mozgow to przewin w gore


29 Cze 2016, o 13:41
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2013, o 14:11
Posty: 174
Miejscowość: Miasto
Podziękowano: 233 razy
Otrzymanych podziękowań: 65 razy
Nick w grze: Voliene
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Insta z nietoperzami
Nephalem, ja też traktuję Alphę nawet jako takie czyszczenie insty do misia, przedsionek, ale ze strony teoretycznej , "regulaminowej", jest to zwykły przeciwnik, czyli insta z nietoperkami bez bossa, może być "równa" inście z alphą :)

_________________
"Nie ważne jest w moich oczach,
Czy człowiek będzie mniej,
Czy więcej posiadał.
Ważne jest, czy będzie mniej,
Czy więcej człowiekiem


W Taern gram od: 2012-05-05


29 Cze 2016, o 14:22
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Insta z nietoperzami
Chyba na tym powinno polegać zbieractwo, konkurencja, czerwone pole itp. A nie wszystko na osobnych instach, każdy sobie leci bez zagrożeń, bez wysiłku


29 Cze 2016, o 17:47
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Insta z nietoperzami
1. Mózgi z nietoperzy są na handlu, zawsze też można to zlecić jakiemuś low lvl - on expi na trójkach nietoperzy i dodatkowo zarabia na mózgach.
2. Tak samo można dogadać się z ludźmi klepiącymi ogniwa. Ewentualnie troszkę zaplanować grę do przodu i mając jakieś mózgi w eq po prostu ich nie wyrzucać, jeśli sami robimy ogniwa to mózgów nam nie zabraknie.
3. Zawsze też można kupić gotowe elementy na handlu.

Rozwiązań jest parę i każde z nich wydaje się lepsze niż tworzenie nowej insty i nowego bosa tylko po to by mozna było zbierać mózgi potrzebne dosłownie przez chwilę w grze.


29 Cze 2016, o 18:19
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Cze 2016, o 23:18
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: VeataR
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Insta z nietoperzami
Według mnie w inscie Gregoriusa zamiast bandytów mogły by siedzieć nietoperki :)

_________________
VeataR Sheed 70 lvl i ciągle rośnie..
MokroMam Rycerz 35 lvl ciągle walczy..


29 Cze 2016, o 18:41
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2013, o 14:11
Posty: 174
Miejscowość: Miasto
Podziękowano: 233 razy
Otrzymanych podziękowań: 65 razy
Nick w grze: Voliene
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Insta z nietoperzami
seba11pl napisał(a):
Chyba na tym powinno polegać zbieractwo, konkurencja, czerwone pole itp. A nie wszystko na osobnych instach, każdy sobie leci bez zagrożeń, bez wysiłku



Kolejny raz udowadniasz nie zrozumienie/nie przeczytanie tematu. Zgoda, może być konkurencja, pod warunkiem, że wszystkie elementy będziemy robić nap odobnym poziomie trudności...

_________________
"Nie ważne jest w moich oczach,
Czy człowiek będzie mniej,
Czy więcej posiadał.
Ważne jest, czy będzie mniej,
Czy więcej człowiekiem


W Taern gram od: 2012-05-05


29 Cze 2016, o 19:14
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 468 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron