Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 Token bezpieczeństwa 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Token bezpieczeństwa
Way napisał(a):

Na wstepie netykieta forum podaje jasny sposób cytowania i nie jest to cudzysłów, a na pewno nie jest to pominiecie nicku autora, a teraz do szczegółów.
Cytuj:
Skupiłeś się na samej skrzynce a nawet nie pomyślałeś jakie zabezpieczenia mają rzeczy, które wymieniłeś ;) Dokumenty można zabezpieczyć hasłem by je otworzyć bądź brakiem edycji i nic z tego nie masz mimo jego posiadania, portale społecznościowe możesz zabezpieczać dodatkowym mailem/ numerem telefonu/swoimi danymi (do wyboru do koloru).

Popracuj w korporacji, dziennie setki maili bez żadnych zabezpieczeń poza zabezpieczeniami samych skrzynek i serwerów, na których się znajdują - tony wrażliwych danych osobowych, a nawet prywatnie często przesyłane są w ten sposób - np na moją skrzynkę rodzice często przysyłają mi skany jakichś pism urzędowych kierowanych do mnie, bo przychodzą one na mój adres zameldowania a nie tam gdzie aktualnie pomieszkuję, a w domu rodzinnym bywam rzadko i z pewnością nie ejstem jedyny.
Ale nawet pomijając to - jak ktoś już się włamie na skrzynkę taki banał jak zablokowana edycja ma jakieś znaczenie? zwłaszcza, że nie potrzebuję edytować dokumentu czy jego skanu, w którym jest czyjś PESEL, żeby z tego peselu skorzystać - wystarczy mi kartka i długopis.

Cytuj:
Co do przykładu z rowerami, każdy zabezpiecza jak chce, więc nie możesz zaprzeczyć iż nie ma możliwości ( w taernie jak przypomne, nie ma możliwości) większego zabezpieczenia swojej własności.

to masz ten swój piękny rower i chcesz pojechać nim do sklepu - na właścicielu sklepu wymusisz, żeby zbudował obok garaż i będziesz wysyłał petycje do Państwowej inspekcji Pracy w tej sprawie, czy jak wszyscy karnie przypniesz rowerek do słupa własną kłódką? Ba używasz banalnej do przecięcia nożycami do blachy kłódeczki zamiast porządnego łańcucha (czyli przekładając na taern wymyślasz banalne hasło), zostawiasz klucz na wierzchu (przekładając na taern zapisujesz np hasło w zeszycie, który w szkole zostawiasz na przerwie na ławce i "uprzejmy" kolega sobie spisuje) lub zostawiasz rower w ogóle bez kłódki (przekładając na taern zostawiasz zalogowane konto w takim miejscu, gdzie ktoś może z niego skorzystać) i za każdym razem, w każdym z tych przypadków pretensje masz do właściciela sklepiku, bo nie dał Ci dodatkowej możliwości zabezpieczenia roweru i dlatego Ci ukradli, a tego, że zabezpieczyłeś go w debilnie prosty sposób już Cie nie interesuje.
Gra daje Ci możliwość zabezpieczenia konta hasłem wystarczająco trudnym do złamania i daje Ci prawo i obowiązek, abyś go nikomu nie podawał i w żaden inny sposób nie dawał osobom trzecim możliwości pozyskania go.

Cytuj:
Co do gier przeglądarkowych to jak mówimy o grach typu kliknij akcje i czekaj 8h to rzeczywiście nie ma większych zabezpieczeń natomiast ja poruszyłem kwestie gier mmorpg a nie przeglądarkowych (dla mnie taern jest grą mmorpg) i takie gry mają szeroki zakres zabezpieczeń. Co do odzyskiwania to te owe liczne zabezpieczenia pozwalają mi na szeroki zakres odzyskania danych.

wymień choć jedną - grałem w co najmniej 20 różnych gier mmo rpg i każda miała zupełnie takie same zabezpieczenia co Taern, a niektóre nawet mniejsze. Z grą o wyższym poziomie zabezpieczeń przez całe swoje 30 letnie życie nigdy się nie spotkałem, a jeśli np były zabezpieczenia typu nie można się zalogować z innego komputera to tylko dlatego, aby z 1 płatnej kopii gry korzystała tylko jedna osoba i tym się producent chroni przed piractwem i utratą zysków, a nie gracz przed utratą kont.
I abstrahując od typu gry - o ile gra ma login i hasło to niezależnie od typu gry poświęcasz jej na tyle dużo czasu, aby był sens się zalogować ponownie wiele razy, dlatego zabezpieczenie hasłem jest zawsze istotne.

Cytuj:
W Taernie natomiast co mamy? Nie masz maila= brak dostępu do supportu, forum gry, a jeśli nawet chcesz zmienić maila to niestety wiąże się z dzielną odpowiedzią "pisz na support" mimo iż nie masz maila bądź "To już Twój problem". Czy tak naprawdę musi być?

Nie masz maila? czyli zakładasz utratę maila - tak, wiec poziom zabezpieczeń taerna nie ma kompletnie nic do rzeczy. Zresztą założenie innej skrzynki to mały problem, a e-mail w zgłoszeniu na sup służy tylko do kontaktu - podajesz go, aby support miał gdzie wysłać odpowiedź i może to być zupełnie inny mail, niż ten przypisany do konta.
Ba - Taern ma tą piękną opcję, że w ogóle ma tego maila i zachęca z tego co pamiętam do jego aktywacji i dostaje się za to platynę, wiele gier (uzył bym słowa wiekszość jeszcze 3-5 lat temu, ale na szczęście ta tendencja się zmieniła) wymaga ustalenia loginu stanowiącego nick/nazwę postaci w grze oraz hasła i nie ma absolutnie żadnej możliwości ich odzyskania z braku choćby maila przypisanego do konta. W Taernie jest ta piękna opcja i nie jest to "tylko tyle", ale w kontekście innych gier "aż tak dużo"

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


28 Cze 2016, o 17:53
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Token bezpieczeństwa
Nephalem napisał(a):
Way napisał(a):

Na wstepie netykieta forum podaje jasny sposób cytowania i nie jest to cudzysłów, a na pewno nie jest to pominiecie nicku autora, a teraz do szczegółów.
Cytuj:
Skupiłeś się na samej skrzynce a nawet nie pomyślałeś jakie zabezpieczenia mają rzeczy, które wymieniłeś ;) Dokumenty można zabezpieczyć hasłem by je otworzyć bądź brakiem edycji i nic z tego nie masz mimo jego posiadania, portale społecznościowe możesz zabezpieczać dodatkowym mailem/ numerem telefonu/swoimi danymi (do wyboru do koloru).

Popracuj w korporacji, dziennie setki maili bez żadnych zabezpieczeń poza zabezpieczeniami samych skrzynek i serwerów, na których się znajdują - tony wrażliwych danych osobowych, a nawet prywatnie często przesyłane są w ten sposób - np na moją skrzynkę rodzice często przysyłają mi skany jakichś pism urzędowych kierowanych do mnie, bo przychodzą one na mój adres zameldowania a nie tam gdzie aktualnie pomieszkuję, a w domu rodzinnym bywam rzadko i z pewnością nie ejstem jedyny.
Ale nawet pomijając to - jak ktoś już się włamie na skrzynkę taki banał jak zablokowana edycja ma jakieś znaczenie? zwłaszcza, że nie potrzebuję edytować dokumentu czy jego skanu, w którym jest czyjś PESEL, żeby z tego peselu skorzystać - wystarczy mi kartka i długopis.

Cytuj:
Co do przykładu z rowerami, każdy zabezpiecza jak chce, więc nie możesz zaprzeczyć iż nie ma możliwości ( w taernie jak przypomne, nie ma możliwości) większego zabezpieczenia swojej własności.

to masz ten swój piękny rower i chcesz pojechać nim do sklepu - na właścicielu sklepu wymusisz, żeby zbudował obok garaż i będziesz wysyłał petycje do Państwowej inspekcji Pracy w tej sprawie, czy jak wszyscy karnie przypniesz rowerek do słupa własną kłódką? Ba używasz banalnej do przecięcia nożycami do blachy kłódeczki zamiast porządnego łańcucha (czyli przekładając na taern wymyślasz banalne hasło), zostawiasz klucz na wierzchu (przekładając na taern zapisujesz np hasło w zeszycie, który w szkole zostawiasz na przerwie na ławce i "uprzejmy" kolega sobie spisuje) lub zostawiasz rower w ogóle bez kłódki (przekładając na taern zostawiasz zalogowane konto w takim miejscu, gdzie ktoś może z niego skorzystać) i za każdym razem, w każdym z tych przypadków pretensje masz do właściciela sklepiku, bo nie dał Ci dodatkowej możliwości zabezpieczenia roweru i dlatego Ci ukradli, a tego, że zabezpieczyłeś go w debilnie prosty sposób już Cie nie interesuje.
Gra daje Ci możliwość zabezpieczenia konta hasłem wystarczająco trudnym do złamania i daje Ci prawo i obowiązek, abyś go nikomu nie podawał i w żaden inny sposób nie dawał osobom trzecim możliwości pozyskania go.

Cytuj:
Co do gier przeglądarkowych to jak mówimy o grach typu kliknij akcje i czekaj 8h to rzeczywiście nie ma większych zabezpieczeń natomiast ja poruszyłem kwestie gier mmorpg a nie przeglądarkowych (dla mnie taern jest grą mmorpg) i takie gry mają szeroki zakres zabezpieczeń. Co do odzyskiwania to te owe liczne zabezpieczenia pozwalają mi na szeroki zakres odzyskania danych.

wymień choć jedną - grałem w co najmniej 20 różnych gier mmo rpg i każda miała zupełnie takie same zabezpieczenia co Taern, a niektóre nawet mniejsze. Z grą o wyższym poziomie zabezpieczeń przez całe swoje 30 letnie życie nigdy się nie spotkałem, a jeśli np były zabezpieczenia typu nie można się zalogować z innego komputera to tylko dlatego, aby z 1 płatnej kopii gry korzystała tylko jedna osoba i tym się producent chroni przed piractwem i utratą zysków, a nie gracz przed utratą kont.
I abstrahując od typu gry - o ile gra ma login i hasło to niezależnie od typu gry poświęcasz jej na tyle dużo czasu, aby był sens się zalogować ponownie wiele razy, dlatego zabezpieczenie hasłem jest zawsze istotne.

Cytuj:
W Taernie natomiast co mamy? Nie masz maila= brak dostępu do supportu, forum gry, a jeśli nawet chcesz zmienić maila to niestety wiąże się z dzielną odpowiedzią "pisz na support" mimo iż nie masz maila bądź "To już Twój problem". Czy tak naprawdę musi być?

Nie masz maila? czyli zakładasz utratę maila - tak, wiec poziom zabezpieczeń taerna nie ma kompletnie nic do rzeczy. Zresztą założenie innej skrzynki to mały problem, a e-mail w zgłoszeniu na sup służy tylko do kontaktu - podajesz go, aby support miał gdzie wysłać odpowiedź i może to być zupełnie inny mail, niż ten przypisany do konta.
Ba - Taern ma tą piękną opcję, że w ogóle ma tego maila i zachęca z tego co pamiętam do jego aktywacji i dostaje się za to platynę, wiele gier (uzył bym słowa wiekszość jeszcze 3-5 lat temu, ale na szczęście ta tendencja się zmieniła) wymaga ustalenia loginu stanowiącego nick/nazwę postaci w grze oraz hasła i nie ma absolutnie żadnej możliwości ich odzyskania z braku choćby maila przypisanego do konta. W Taernie jest ta piękna opcja i nie jest to "tylko tyle", ale w kontekście innych gier "aż tak dużo"



Ad 1. To tak samo masz w taernie, złodziej poznaje Twój mail i nie możesz go zmienić, więc jak to wkońcu jest?

Ad 2. Zasugerowałeś się na początku zabezpieczeniami piwnicy, natomiast jak już zasugerowałeś podwórko sklepy itp to masz takie cos jak przypinki do roweru, blokada koła (rzadko spotykane bo tańsza jest przypinka, ale spotykane), więc owe kolejne zabezpieczenia dalej są, pozatym jak rower stoi obok sklepu to najczęściej też masz ochronę sklepu, jeśli natomiast mamy na myśli mały sklep to na własną rękę dojrzysz z okna, iż jesteś okradany (wiem, że zaraz napewno napiszesz iż ochrona nie stanie Ci przy rowerze, ale ma kamery, wyznaczone sektory po których chodzą i jednym z nich jest miejsce na rowery).

Ad 3. Zalecam zajrzeć do tytułów typu Tibia, World of Warcraft, Metin itp, musiałbym pozaglądać w więcej gier jak tam jest, ale masz chociaż te.

Ad 4. Powiadasz iż właściciel jeśli stracił dostęp do maila to jego głupota, że nie może odzyskać pewnej rzeczy? No bardzo ciekawe jak ten świat wg Cb wygląda. Powiadasz iż e-mail do supportu ma tyle iż, żeby mieć kontakt i mieli gdzie odpisać? Zalecam zajrzeć do tematów na forum, najlepiej z prośbą o zmianę maila i byś sam zobaczył iż Nasza administacja jest na zdecydowanie nie, nawet jak napiszesz z innego maila.

Co do cudzysłowu to bardzo przepraszam iż bez Twojego nicku, ale na szybko pisałem odpowiedź i mi nie wskakiwał coś cytat ;)


28 Cze 2016, o 18:24
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Token bezpieczeństwa
Nephalem napisał(a):
Titania napisał(a):
Nazgullowi :(

Treamer napisał(a):
Czy kiedykolwiek komuś skradziono konto przez złe zabezpieczenia taerna? (...)


@HM
No właśnie, jak to oficjalne informacje brzmiały, gdy Nazgull był na wakacjach czy tam na nie dopiero wyjeżdżał, ktoś z biblioteki na Śląsku dał radę włamać się na jego konto.

Czemu nie zwiększać w takim razie ochrony przed key loggerami itp. ?

Zakładam, że na 99% Nazgul się logował z tejże biblioteki i:
b) przez przypadek nie czytając zamknął wyskakujące okienko co w rezultacie spowodowało zapamiętanie hasła przez przeglądarkę, biblioteczny IE zawsze wywala po 10 zapytań o jave, flasha, kodowanie danych itd i w końcu o zapamiętanie hasła, klika się ok bez czytania i potem płaci za błędy

Nie jest czasem tak że samo zamknięcie takiego okna nie powoduje zapamiętanie hasła? Czy zależy to od przegladarki?


28 Cze 2016, o 18:40
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Token bezpieczeństwa
@Torkil rozmawiamy o Internet Explorerze, bo ta fabryczna przeglądarka jest w takich miejscach:) Tam się klika OK lub Anuluj i większość nie czytając instynktownie klika OK, zresztą w IE da się ustawić automatyczne zapamiętywanie wszystkich haseł i to mogło stanowić rodzaj pułapki zastawionej z góry na logujących się tam. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem na wypadek logowania się poza domem jest korzystanie z przeglądarek udostępniających tryb incognito - np Chrome czy Firefox. W trybie incognito nie tylko nie zapisuje haseł ani tego nie proponuje, ale nawet nie zapisuje ciastek.
@Way
Ad 1. Złodziej poznaje Twój adres to automatycznie zawsze będzie Cie okradał? zakładasz nowe zamki (nowe trudniejsze hasło) i już się nie włamie i kij z tym czy zna maila - zresztą poznać maila można łatwo i szybko, masa osób zna mój, sam mail bez hasła jednak nie daje nic.
Zakładam, że pismo do władz Gminy o przestawienie budynku, bo złodziej wie, gdzie obecnie stoi raczej nie zostanie uwzględnione.

Ad 2. Nieważne jest co i jak będziesz wymyślał - za każdym razem sprowadza się to do jednego - sam właściciel źle zabezpieczył sie przed kradzieżą własnej rzeczy a przetensje ma do wszystkich dookoła, że nie dali mu opcji zabezpieczyć się lepiej. Mówisz dodatkowa blokada na koło? Mówię dodatkowe utrudnienie w postaci hasła zmienianego raz dziennie. Mówisz ochroniarz? Mówię zapisane hasło trzymane w szufladzie biurka zamykanej na kluczyk et cetera

Ad 3. Sprawdziłem wszystkie 3 - e-mail i hasło

Ad 4. Gościowi zrobili włam na chatę to policja ma mu dać ten skradziony TV i wszystkie meble w innym mieszkaniu? Dał się okraść z kluczy do mieszkania niech nie wymaga, że mimo tego rzeczy w mieszkaniu będą zabezpieczone dodatkowo w inny sposób.
A czy to jego głupota... nieważne, ważne, że nie winą ekipy budowlanej co stawiała budynek jest to, że ktoś założył słabe zamki i nie od ekipy budowlanej powinno sie wymagać lepszych.

Co do cytowania, nie jest istotne czy Ci zadziałało - masz w edytorze posta przycisk quote, masz prawo go użyć. W internecie też możesz znaleźć milion edytorów BBCode i przeczytać jakiego znacznika użyć, aby poprawnie wyświetliło cytat. No i nie warto się spieszyć w pisaniu na forum, raz, żeby napisać poprawnie, dwa, żeby znaczniki były tam gdzie powinny i porządnie i przejrzyście to wyglądało.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


28 Cze 2016, o 18:53
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Token bezpieczeństwa
Ad 1. Powiadasz ze zakładam inne hasło na tym samym urządzeniu w przypadku gdy mówimy o przykładzie alarmu? To bardzo ciekawe, że złodziej nie włamie się drugi raz...

Ad 2. Podobnie jak w ad 1., jedno i to samo zabezpieczenie z lekką zmianą bywa czasem iż nawet już nie jest zabezpieczeniem.

Ad 3. Widocznie źle sprawdzałeś bo w przypadku gry mmorpg "Tibia" istnieje zabezpieczenie w postaciach:
1. Recorvery Key
2. Adres e-mail
3. Confirmation Key
4. Hasło górne
5. Hasło dolne

W przypadkach 2 i 5 możesz dowolnie je zmieniać za darmo, w reszcie za opłatą i terminem oczekiwania. Ciekaw jestem jak dokładnie to sprawdziłeś pomijając takie elementy.

4. Co do mieszkań dokładnie się nie znam, ponieważ są różne rodzaju inwestycje (kupno/wynajem) i tylko tyle wiem, że jest takie coś jak "odszkodowanie" a na ten temat niestety się nie wypowiem dokładniej iż po prostu się nie znam.

Co do cytowania pradawnymi metodami można było używać cudzysłowu jeśli chciało się kogoś zacytować bądź jakiś fragment literatury w wypracowaniach, widocznie Ty już o tym zapomniałeś.


28 Cze 2016, o 22:04
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2012, o 13:36
Posty: 206
Podziękowano: 195 razy
Otrzymanych podziękowań: 257 razy
Nick w grze: EpikDrut
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Token bezpieczeństwa
sie rozpisali :D

hmm a blokada logowania z innych urzadzen? Jesli chcemy wejsc z innego dostajemy na maila informacje o probie zalogowania i klikamy zezwol ^^

_________________
Pomogłem/podobało się? Kufelek się należy ;)
Zapraszam na mój kanał YT! klik
To tylko gra... to tylko taern...
https://scr.hu/0dk2/wo2xz
Epik [127lvl] z latarką to jak Polska bez korupcji i długów


28 Cze 2016, o 23:52
Profil WWW
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2015, o 17:13
Posty: 68
Podziękowano: 45 razy
Otrzymanych podziękowań: 58 razy
Nick w grze: Pistacje
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Token bezpieczeństwa
galajus napisał(a):
sie rozpisali :D

hmm a blokada logowania z innych urzadzen? Jesli chcemy wejsc z innego dostajemy na maila informacje o probie zalogowania i klikamy zezwol ^^


a co jak ktoś nie ma dostępu do maila?


29 Cze 2016, o 00:12
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2012, o 13:36
Posty: 206
Podziękowano: 195 razy
Otrzymanych podziękowań: 257 razy
Nick w grze: EpikDrut
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Token bezpieczeństwa
to ma problem :D
w karczmie i wyjasnili ;p

_________________
Pomogłem/podobało się? Kufelek się należy ;)
Zapraszam na mój kanał YT! klik
To tylko gra... to tylko taern...
https://scr.hu/0dk2/wo2xz
Epik [127lvl] z latarką to jak Polska bez korupcji i długów


29 Cze 2016, o 00:19
Profil WWW
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Token bezpieczeństwa
dasi napisał(a):
galajus napisał(a):
sie rozpisali :D

hmm a blokada logowania z innych urzadzen? Jesli chcemy wejsc z innego dostajemy na maila informacje o probie zalogowania i klikamy zezwol ^^


a co jak ktoś nie ma dostępu do maila?

Jak ktoś nie ma dostępu do własnego e-maila... hmm... to tak jakbyś zgubił kluczyki do samochodu a zapasowe miał w domu, a nie miał kluczy od domu... jak nie będziesz miał dostępu do maila, to na prawdę brak możliwości zalogowania do gry będze Twoim najmniejszym zmartwieniem.

@Way to nie praca magisterska tylko forum dyskusyjne i tu nie obowiązują zasady stylistyki esejowej, a netykieta i regulamin forum, ale jak już się chcesz trzymać konwencji pracy dyplomowej to jeśli już:
"treść cytatu" (na podstawie "Trenu II" według JAN KOCHANOWSKI, TRENY. WSTĘP I OPRAC. T. SINKO, WROCŁAW 1950) czy w Twoim przypadku:
"treść cytatu" (cytat za Nephalem)
lub
Nepalem napisał: "treść cytatu"
od biedy bez podawania nazwy forum i tematu, ale autora koniecznie.

Wstawienie samego cudzysłowu wskazuje zazwyczaj na wtrącenie wyrazu potocznego czy przysłowiowego, nie cytatu - cytat tylko jeśli podajesz kogo cytujesz.

Co do zmiany zamków... no na pewno włamał mi się złodziej, zmieniłem zamki to jakbym zostawił dom otwarty... powala mnie Twoja logika

Co do Tibii z pewnością nie sprawdzałem opcji płatnych, wszedłem na szybko na stronę gry i sprawdziłem czego wymaga, aby w nią grać - niemniej tokena SMS tam nie ma.

Co do ubezpieczeń to ubezpieczyć można tylko coś co ma wartość i co jest Twoją własnością, a konto w grze MMO RPG jest zawsze własnością producenta - chociażby wynika to z prawa autorskiego, Ty użytkujesz ten produkt, ale go nie stworzyłeś, ale mnijsza z tym - nawet powiedzmy w Diablo III kiedy masz wykupioną płytkę z kopią gry na własność to Twoje postacie na serwerze są własnością Blizzarda i nie ubezpieczysz, a mieszkanie ponownie - możesz, ale nie musisz ubezpieczyć - i ubezpieczenia się nie uznaje jeśli mieszkanie nie było zamknięte na minimum 2 zamki i/lub złodziej posiadał klucze, jak i nie ma co oczekiwać na zwrot (z dobrej woli firmy Whitemoon, bo to ich własność) jeśli straciłeś dostęp do konta, bo miałeś słabe hasło lub podałeś je osobom trzecim.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


29 Cze 2016, o 13:14
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 433 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron