Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
 Husaria i Sztandar A moze by tak Herby Gildii 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Gru 2011, o 00:48
Posty: 261
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 93 razy
Nick w grze: Markko
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Husaria i Sztandar A moze by tak Herby Gildii
Bardzo miło zostałem zaskoczony dzisiejszym porankiem.

Ekipie należy się bardzo ale to bardzo Duży +, za to co zrobiła dla nas oraz dla kibiców,

Jako iż wiedzę że rozwiązanie już jest to chciał bym zaproponować, aby po zniknięciu tych barw narodowych (choć dla mnie jako Polaka mogły by zostać lecz na zasadzie dropa z szansa jak na Epika), wprowadzić może Herby Gildiowe, ale też z małym haczykiem, Gildia musi mieć ponad 100k presty. aby nie było to łatwe oraz powinien być podpisany do danej Gildii a nie osoby, co zniweluje efekt skakania po Gildiach dla zebrania w/w Herbów. Myślę iż stworzenie takich 10 czy 20 skinów co miesiąc czy 2 nie było by kłopotem, i oczywiście cena powinna być wyższa, albo jakiś drop który by na taki Herb pozwalał.
Nie trzeba dodawać iż 1 herb 1 Gildia aby się nie dublowały.


Wielki + dla ekipy jeszcze RAZ

_________________
Markko VD 122 Laraks ON
Caandy Drut 79 Laraks ON
Barb 140 Laraks ON
Pasionat zasiadania i Oszukanista/Legalista


29 Cze 2016, o 07:12
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 22 Maj 2014, o 16:17
Posty: 67
Podziękowano: 113 razy
Otrzymanych podziękowań: 203 razy
Nick w grze: Panisamozlo
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Husaria i Sztandar A moze by tak Herby Gildii
Czemu tylko gildia która ma powyżej 100k presta?
Nie lepiej dostępność na herby zrobić wszystkim gildiom które mają 20k + presta czyli te które mają działkę i ustawić nowy budynek lub dodać do obecnej twierdzy opcje kreowania takiego herbu?

_________________
Krzywdząc innych, krzywdzisz sam siebie.


29 Cze 2016, o 07:21
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Husaria i Sztandar A moze by tak Herby Gildii
Husaria i Sztandar to jednorazowa akcja, nie ma szans na wprowadzenie innych rozwiązań, obecnie priorytetem jest 3D.

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


29 Cze 2016, o 07:26
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Gru 2011, o 00:48
Posty: 261
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 93 razy
Nick w grze: Markko
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Husaria i Sztandar A moze by tak Herby Gildii
MrocznaSiostra napisał(a):
Czemu tylko gildia która ma powyżej 100k presta?
Nie lepiej dostępność na herby zrobić wszystkim gildiom które mają 20k + presta czyli te które mają działkę i ustawić nowy budynek lub dodać do obecnej twierdzy opcje kreowania takiego herbu?



Odpowiedziałeś/aś sobie na to pytanie, Herb to nadal Skin jeszcze może panel Admina niech ci dadzą :?: , To ma być sprawa prestiżowa a nie dla każdego kto sobie Gildie założył, po 2 zobacz ile jest Gildii na serwerach i niech każda chce skina, to drygu by się chyba pochlastał jak miał by to robić. no chyba ze miały by być ze 2 czy 3 skiny i co 2 nob by latał z takim samym :shock: .


@ UP
Wiem rzufik ale wiesz jednak może kiedyś w przyszłości,....... eh te Marzenia

_________________
Markko VD 122 Laraks ON
Caandy Drut 79 Laraks ON
Barb 140 Laraks ON
Pasionat zasiadania i Oszukanista/Legalista


29 Cze 2016, o 07:27
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 22 Maj 2014, o 16:17
Posty: 67
Podziękowano: 113 razy
Otrzymanych podziękowań: 203 razy
Nick w grze: Panisamozlo
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Husaria i Sztandar A moze by tak Herby Gildii
Ares napisał(a):
Odpowiedziałeś/aś sobie na to pytanie, Herb to nadal Skin jeszcze może panel Admina niech ci dadzą :?: , To ma być sprawa prestiżowa a nie dla każdego kto sobie Gildie założył, po 2 zobacz ile jest Gildii na serwerach i niech każda chce skina, to drygu by się chyba pochlastał jak miał by to robić. no chyba ze miały by być ze 2 czy 3 skiny i co 2 nob by latał z takim samym :shock: .

No i po tej odpowiedzi jestem zdecydowanie na nie dla pomysłu.
Ponieważ:
- Nie czytasz co kto pisze. Bo gdzie napisałam że każda gildia?
- Nie umiesz przyjąć konstruktywnej krytyki i odpowiadasz na nią z prymitywną złośliwością. Panel Admina... serio aż tak bezkrytyczny jesteś?
- Sam sobie zaprzeczyłeś... Drygu dopiero by się pochlastał gdyby miał kreować co miesiąc 10-20 herbów i przypisywanie ich do znikomej ilości gildii. Już widzę oczami wyobraźni te 10-20 herbów do wyboru dla gildii, zero kreatywności i indywidualności.
- Drop herbu? To by wykluczyło możliwość wyboru jak ma taki herb wyglądać.
- Rozumiem że Twoja gildia ma 100k +presta? (Tak/Nie)

Zresztą nieważne już... Rzuff napisał że to niemożliwe i okazałeś słabość płaszcząc się "wiem rzufik" słodyczą mi zapachniało. Pozdrawiam.

_________________
Krzywdząc innych, krzywdzisz sam siebie.


29 Cze 2016, o 07:49
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2014, o 17:56
Posty: 408
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Podziękowano: 72 razy
Otrzymanych podziękowań: 95 razy
Nick w grze: Loth
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Husaria i Sztandar A moze by tak Herby Gildii
ale czemu zepsuliście tsunami na niskiej grafice ;_;

_________________
Loth 100 Druid

Setka wbita: 2016-9-9 22:23


29 Cze 2016, o 09:10
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Husaria i Sztandar A moze by tak Herby Gildii
co innego gdyby ta gra była statyczna, jak np Tibia, gdzie wystarczy narysować płaski kawałek grafiki dosłownie 4 na 6 pixeli ewentualnie 2ga klatkę od tyłu, ale nie ujęcie z każdej możliwej strony, dostosowanie do animacji ruchu itd. Na pewno nie jest wykonalne do samodzielnego kreowania,a nawet jeśli jest to najwyżej na zasadzie barw sztandaru i na pewno nie wyjdą z tego skrzydła husarii. Ale nawet same barwy to nie takie hop-siup, bo trzeba odpowiednio dobrać barwy pojedynczych pixeli, aby nie był to bezsensowny jednolity zielony prostokąt, ale miał odpowiedni cień itd.

jeśli chodziłoby o sztandar konkretnie gildiowy to przyznałbym go tylko 1 gildii rocznie w 1 przypadku:
-mamy pety i skiny indywidualne za cosplaya, jak ktoś przyjedzie na zlot w stroju kreowanym na postać z gry? Niech tak przyjadą przynajmniej 3 osoby z jednej gildii i wygrają cosplaya a ich gildia dostanie swój sztandar zrobiony przez grafika znającego silnik, który zrobi temu odpowiednią teksturę i cieniowanie i dostosuje kształtem i wielkością do wymagań gry.

W innym przypadku nie widzę takiej możliwości - za dużo z tym roboty.
@rzuff i nawet nie dlatego, że priorytetem jest 3d;] i w wersji 2d za dużo z tym niepotrzebnej roboty, ale jeśli 3 lub więcej osób przyjechałoby na zlot w przebraniach - ja bym tow taki sposób docenił, bez wysiłku z ich strony i za 100k platy byłbym na nie.

A co do limitu 100k presta jestem zdecydowanie na tak. Dlaczego? Bo gildia 100k presta to już w miarę stabilna struktura, ani się ona nie rozbuduje, ani też już nie wymaga rozbudowy, a do tego ekipa tam jest zgrana i o ile czasem wymienia się pojedyncze osoby to tron gildii się trzyma razem często nawet od kilku lat, a tak nupki będą sobie skakać od gildii do gildii i potem cuda typu jakiś odchodzi bo w innej G będzie miał sztandar... i to jest dla mnie nawet ważniejszy wyznacznik, niż to, że 100k+ presta to jakiś wyznacznik, że ktoś tyle osiągnął to zasługuje.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


29 Cze 2016, o 12:27
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Cze 2016, o 23:18
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: VeataR
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Husaria i Sztandar A moze by tak Herby Gildii
Według mnie nie 100k prestiżu, jestem w jednej gildii 120 dni, a to przez moją przerwę w grze, nie zmieniam gildii od pół roku, gildia nie ma 100k prestiżu, czyli jestem skreślony jeśli chodzi o dodatek do gry.. według mnie powinno się to kupować w świątyni gildii MOŻNA BYŁO BY TRACIĆ HERB W WOJNIE GILDII, na przykład wyznacza się osobę, która ma chronić herbu w walkach 5vs5 albo w ustawkach, jeśli herb wypadnie z eq (na zasadzie takiej jak na HC jest, tylko bez % na daną profesję tylko na każdą taki sam przydział %) to gildia przegrywa wojnę = )

_________________
VeataR Sheed 70 lvl i ciągle rośnie..
MokroMam Rycerz 35 lvl ciągle walczy..


29 Cze 2016, o 18:39
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Gru 2011, o 00:48
Posty: 261
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 93 razy
Nick w grze: Markko
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Husaria i Sztandar A moze by tak Herby Gildii
no tak ale zrozumcie że jak by były HERBY to są skiny skiny trzeba robić..... a jak na te skiny rzuci się te 2141 gildii z larksa tylko to o czym my rozmawiamy.

_________________
Markko VD 122 Laraks ON
Caandy Drut 79 Laraks ON
Barb 140 Laraks ON
Pasionat zasiadania i Oszukanista/Legalista


29 Cze 2016, o 19:03
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Husaria i Sztandar A moze by tak Herby Gildii
Ares napisał(a):
no tak ale zrozumcie że jak by były HERBY to są skiny skiny trzeba robić..... a jak na te skiny rzuci się te 2141 gildii z larksa tylko to o czym my rozmawiamy.

Dokładnie, o czym my rozmawiamy... tutaj 3/4 nie zrozumie, że coś takiego się nie wzięło znikąd i co innego zrobić fajny bajer w postaci husarskich skrzydeł dla całej społeczności, a co innego napracować się jak dzika świnia dla rapem 20 osób, bo przeciętna gildia liczy niewiele więcej... a dostęp dla każdego to w sumie nic nie daje.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


30 Cze 2016, o 09:50
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 10 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 389 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron