Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
 Zgłaszanie na czacie 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Kwi 2014, o 20:11
Posty: 156
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 56 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Zgłaszanie na czacie
Witam , wpadłem na pomysł , który uniemożliwiłby niedorobionym mózgowo dzieciom , idiotom oraz osobom o różnych problemach zaśmiecania czatu.

Po wpisaniu komendy (np. /skarga) i dalszego tekstu (Gracz na kurze obraża http:scr.hu/jdsfds) losowy mod dostawałby taką wiadomość na czacie .

Nicków modów nikt nie będzie się uczył na pamięć , a szczególnie nowy gracz.

To tyle z mojej strony , support działa jak dla mnie za wolno , odpowiedź po 5 dniach to mała przesada.

_________________
Image
Image
Image
Image


2 Lip 2016, o 17:25
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2013, o 14:11
Posty: 174
Miejscowość: Miasto
Podziękowano: 233 razy
Otrzymanych podziękowań: 65 razy
Nick w grze: Voliene
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zgłaszanie na czacie
Niby dobry pomysł, ale bardzo, bardzo dużo ludzi by wysyłało te skargi ( czy skarga była uzasadniona czy nie ).

_________________
"Nie ważne jest w moich oczach,
Czy człowiek będzie mniej,
Czy więcej posiadał.
Ważne jest, czy będzie mniej,
Czy więcej człowiekiem


W Taern gram od: 2012-05-05


2 Lip 2016, o 17:35
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Paź 2012, o 14:32
Posty: 1596
Miejscowość: Piekło
Podziękowano: 79 razy
Otrzymanych podziękowań: 75 razy
Nick w grze: Achaja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post 
Proste pytanie: Po co ktoś ma sie uczyć nicków modów na pamięć skoro wszystkie widnieją w Wykazie Ekipy? Pomysł słaby. Pisz koperte do któregokolwiek moda jak masz jakieś zgłoszenie i tyle.

Support działa według mnie dobrze. 4 dni to standardowy czas odpowiedzi od GMa. Mniejsze sprawy np ssy z wulgami to do modów się zwykle zgłasza. Wybacz ale nikt nie będzie wchodził 10x dziennie na support "bo tak". Ludzie mają swoje życie.

Wysłane z mojego HUAWEI Y550-L01 przy użyciu Tapatalka

_________________
Bo w każdym z nas jest Chaos i Ład, Dobro i Zło ale nad tym można i trzeba zapanować.
Trzeba się tego nauczyć.

VD 126


2 Lip 2016, o 19:17
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Kwi 2014, o 20:11
Posty: 156
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 56 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zgłaszanie na czacie
Wysyłać zgłoszenia bez uzasadnienia to równie dobrze można bezpośrednio do moda pisać. Gdyby ktoś był taki cwany, żeby wysyłać takie zgłoszenia, knebel i po kłopocie.


@Achaja po co miałbym wchodzić na forum i wypróbować nicki wszystkich modów żeby zobaczyć który jest online skoro mógłbym wpisać komendę która by wysyłała do jakiegoś zgłoszenie bez starty czasu?

_________________
Image
Image
Image
Image


2 Lip 2016, o 19:26
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2013, o 14:11
Posty: 174
Miejscowość: Miasto
Podziękowano: 233 razy
Otrzymanych podziękowań: 65 razy
Nick w grze: Voliene
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zgłaszanie na czacie
Grzesioen napisał(a):
Wysyłać zgłoszenia bez uzasadnienia to równie dobrze można bezpośrednio do moda pisać. Gdyby ktoś był taki cwany, żeby wysyłać takie zgłoszenia, knebel i po kłopocie.


@Achaja po co miałbym wchodzić na forum i wypróbować nicki wszystkich modów żeby zobaczyć który jest online skoro mógłbym wpisać komendę która by wysyłała do jakiegoś zgłoszenie bez starty czasu?




Ale na pewno będą osoby, które będą po prostu spamić. Kneble będą się sypać jak piasek przez dziurę w worku.

_________________
"Nie ważne jest w moich oczach,
Czy człowiek będzie mniej,
Czy więcej posiadał.
Ważne jest, czy będzie mniej,
Czy więcej człowiekiem


W Taern gram od: 2012-05-05


2 Lip 2016, o 19:35
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Kwi 2014, o 20:11
Posty: 156
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 56 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zgłaszanie na czacie
@Voliene Czyli według Ciebie lepszy jest spam na czacie niż spam u jednej osoby która może dać odrazu karę takiej osobie?

_________________
Image
Image
Image
Image


2 Lip 2016, o 21:25
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Paź 2012, o 14:32
Posty: 1596
Miejscowość: Piekło
Podziękowano: 79 razy
Otrzymanych podziękowań: 75 razy
Nick w grze: Achaja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post 
@Grzesioen A po co masz kazdemu modowi spamowac priv jak ja pisalam o wyslaniu koperty? Zwykle kazdy mod zaglada na serwer przynajmniej raz dziennie. Wybierz sobie jednego moda i wysylaj mu ciagle zgloszenia - problem z nauka innych nickow odpada. Obecny system dziala dobrze - jezeli cos Ci nie odpowiada to pewnie dlatego, ze wysylasz zgloszenia nie tam gdzie trzeba (mod szybciej da kare za wulg niz GM ktory dostal zgloszenie o tym na support).

Wysłane z mojego HUAWEI Y550-L01 przy użyciu Tapatalka

_________________
Bo w każdym z nas jest Chaos i Ład, Dobro i Zło ale nad tym można i trzeba zapanować.
Trzeba się tego nauczyć.

VD 126


3 Lip 2016, o 10:16
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Kwi 2014, o 20:11
Posty: 156
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 56 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zgłaszanie na czacie
@Achaja tu nie chodzi o to że ja wysyłam tego typu wiadomości do gma. Wyobraź sobie sytuację : JestemArek123 obraża graczy na kurniku, demoralizuje młodzież. Jedynym aktywnym modem jesteś Ty. Moim "Wybranym modem" do którego wysyłam zgłoszenia jest Avicus, który jest offline i wchodzi 3 godziny po wysłaniu wiadomości na kopertę. Ty nie zauważasz bluzgod od strony JestemArek123 i nie reagujesz na to. Gracze mają to wytrzymać? O wiele prostrzym rozwiązaniem byłaby ta komenda /skarga czy kij wie jaka by była.

_________________
Image
Image
Image
Image


3 Lip 2016, o 11:20
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zgłaszanie na czacie
Voliene napisał(a):
Grzesioen napisał(a):
Wysyłać zgłoszenia bez uzasadnienia to równie dobrze można bezpośrednio do moda pisać. Gdyby ktoś był taki cwany, żeby wysyłać takie zgłoszenia, knebel i po kłopocie.


@Achaja po co miałbym wchodzić na forum i wypróbować nicki wszystkich modów żeby zobaczyć który jest online skoro mógłbym wpisać komendę która by wysyłała do jakiegoś zgłoszenie bez starty czasu?




Ale na pewno będą osoby, które będą po prostu spamić. Kneble będą się sypać jak piasek przez dziurę w worku.


to będą karać, za nieuzasadnione używanie komendy...


3 Lip 2016, o 11:23
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zgłaszanie na czacie
A ja jestem na nie z prostego względu - wystarczy, że 1 osoba będzie zaspamiać czat to:
-po pierwsze o ile jakiś mod jest online to to po prostu zauważy
-po drugie jeśli online jest więcej, niż 1 mod takie powiadomienie z komendy dostałoby kilku naraz
-po trzecie jakby każde zgłoszenie zawierało ssa, to przy najszybszym łączu światłowodowym wczytywanie tych wszystkich linków dobije każdego
-po czwarte i najważniejsze jeśli spam pewnych osób będzie zauważalny to z pewnością zgłosi to z polecenia więcej,niż jedna osoba, a to kompletnie zaspami czat moda
-po piąte jeśli polecenie zacznie wysyłać cokolwiek modom na prv to nie będą oni mieli czasu w ogóle moderować, bo na prv będzie miał więcej, niż na czacie.

Podsumowując nawet jesli komenda byłaby używana wyłącznie w dobrej wierze (nierealne, ale teoretyzować można) to i tak zamiast usprawniać - dezorganizowałaby pracę modów kompletnie i skutecznie... zapewne max po tygodniu nie byłoby już ani jednego moda w grze bo żaden nie wytrzymałby tego psychicznie.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


3 Lip 2016, o 18:24
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 423 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron