Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 Zgłaszanie na czacie 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 15:12
Posty: 102
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Nick w grze: Xxardasz
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zgłaszanie na czacie
Co do komendy pokazującej Modów jest to bardzo zły pomysł. Mod ma pilnować Czatu a nawet na HC gdzie graczy jest ze 20 kiedy zaczynały pisać do mnie ze 2-3os z ,,wyrzutami,, (masa wyzwisk itp) za knebla już był z tym problem gdzie na HC każdy wiedział który mod jest online bo było nas 2 wiec nie ciężko się domyślać. Na zwykłym serwerze mając 100x tyle osób jak by nawet 10-20 sprawdziło który mod jest aktualnie dostępny i zaczęło pisać 5os- o pomoc w q, 5-o knebel,5-skargi na knebla itp to tak naprawdę dany mod na 30min jest wykluczony z pilnowania czatów. Podczas tych 30min na spokojnie pojawi się nowy spam i nowe zgłoszenia na prv i tak mod nie będzie nic robić tylko odpisywać na prv.

/skarga jest juz trochę lepsze lecz nie jestem pewien potrzebności. Załóżmy gość naprawdę spami kurczaka wyzwiskami, obrazą rodziny itp komenda ta by go zgłosiła lecz co to da? jeśli nie ma żadnego moda aktualnie online to nic to nie da, a jeśli jest to czy nie powinien sam tego zauważyć i ukarać? W końcu od tego jest, więc tak naprawdę to nic by nie zmieniło poza jedna komendą więcej którą mogli by sie bawić ludzie.

_________________
Po co czytasz podpis? Skup się na tym co na górze!


5 Lip 2016, o 08:42
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 01:50
Posty: 1466
Miejscowość: Płock
Podziękowano: 201 razy
Otrzymanych podziękowań: 140 razy
Nick w grze: Darkhen
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Zgłaszanie na czacie
LordKuba napisał(a):
Co do komendy pokazującej Modów jest to bardzo zły pomysł. Mod ma pilnować Czatu a nawet na HC gdzie graczy jest ze 20 kiedy zaczynały pisać do mnie ze 2-3os z ,,wyrzutami,, (masa wyzwisk itp) za knebla już był z tym problem gdzie na HC każdy wiedział który mod jest online bo było nas 2 wiec nie ciężko się domyślać. Na zwykłym serwerze mając 100x tyle osób jak by nawet 10-20 sprawdziło który mod jest aktualnie dostępny i zaczęło pisać 5os- o pomoc w q, 5-o knebel,5-skargi na knebla itp to tak naprawdę dany mod na 30min jest wykluczony z pilnowania czatów. Podczas tych 30min na spokojnie pojawi się nowy spam i nowe zgłoszenia na prv i tak mod nie będzie nic robić tylko odpisywać na prv.

/skarga jest juz trochę lepsze lecz nie jestem pewien potrzebności. Załóżmy gość naprawdę spami kurczaka wyzwiskami, obrazą rodziny itp komenda ta by go zgłosiła lecz co to da? jeśli nie ma żadnego moda aktualnie online to nic to nie da, a jeśli jest to czy nie powinien sam tego zauważyć i ukarać? W końcu od tego jest, więc tak naprawdę to nic by nie zmieniło poza jedna komendą więcej którą mogli by sie bawić ludzie.

Dokładnie. Dodatkowo takich zgłoszeń komendą byłoby od razu 5-10 co znów skutkuje koniecznością przejrzenia kilku -kilkunastu screenów. Mod zamiast pilnować czatu zajmował by się przeglądaniem takich zgłoszeń tak jak to ma obecnie miejsce na supporcie. Tylko my mamy inne obowiązki niż GMi.

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka

_________________
Łucznik 124lvl Larkas - OFF
Rycerz 64lvl Larkas - OFF

27-12-2016 Koniec przygody z The Pride of Taern.


5 Lip 2016, o 09:30
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Paź 2012, o 14:32
Posty: 1596
Miejscowość: Piekło
Podziękowano: 79 razy
Otrzymanych podziękowań: 75 razy
Nick w grze: Achaja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zgłaszanie na czacie
A ja powiem krótko - daj palec to stracisz całą rękę.

Jesteście chciwi - a może jedna komenda więcej, a może widoczność modów online, a może data założenia konta, a może jakiś licznik kar postaci.. Im więcej postów z takimi pomysłami tym bardziej odechciewa się tego czytać. Oczywiście nie jestem przeciwniczką nowości aczkolwiek modyfikowanie pomysłów, które można znaleźć z oceną negatywną w przepastnych czeluściach naszego forum do niczego nie prowadzi. To zwyczajne nabijanie postów i żmudna wymiana zdań "a czemu tak jak ja i 10 osób ma inne zdanie?".

Większość z Was (w tym zapewne autor tematu) nie miała okazji zetknąć się z moderatorką "od zaplecza". Jesteśmy przeciwni wprowadzeniu komendy /skarga oraz umieszczeniu modów pod /ekipa ze względu na kilka czynników.

Przede wszystkim moderator jest wsparciem dla GMa a nie odwrotnie - moderatorzy mają być ukryci jak ten snajper w krzakach. Wystarczy naprawdę niewiele żeby mieć pielgrzymkę na privie - organizacja eventu, problemy z turniejem lub crash serwera to jedne z poważniejszych argumentów, dla których nie powinniśmy być ujawniani czy jesteśmy online czy też nie. W przypadku dania kary mamy inny problem - moderator wyczytuje żale, które powinny być kierowane na support lub jest oskarżany o kneble dane przez inną osobę. "Lagi, brak dropów, knebel, ban lub brak prądu, pamiętaj - za wszystko jest odpowiedzialny akurat ten moderator, którego nie lubisz."

Co do /skarga do znudzenia będę powtarzać to co inni. Komenda proponowana przez autora tematu nie ma nawet żadnego zastosowania jeżeli nie będzie moda online. W przypadku dostępności jednego zostanie zasypany zgłoszeniami i przestanie pilnować chatów. Robienie bałaganu z serwera - dziękuję za takie coś. Drogą kontaktu z Ekipą jest support/pw na forum/koperta w grze/priv w grze. Marudzenie przez 20 minut "GM mod na priv" jest zwyczajnym lenistwem gracza - tracicie czas, który moglibyście poświęcić chociażby na wstawienie tych 5 czy 6 kropek na priv w celu sprawdzenia dostępności modów. Ale przecież po co nawet znać swoją Ekipę, lepiej korzystać z gotowej komendy!

Wystarczający jest chyba fakt, że zgłaszamy się na privy mimo, że wcale nie musimy tego robić. To gracz ma problem i to gracz ma się do nas pisać pierwszy a nie odwrotnie - tutaj wielu modów wyciąga pomocną dłoń. Najczęściej nie jesteśmy zaszczyceni nawet prostym "dziękuję" czy "proszę" - zwrot "dz i nq" jakoś do mnie nie przemawia ale oczywiście każdy ma wymogi aby się do niego zwracać jak do samego prezydenta.

_________________
Bo w każdym z nas jest Chaos i Ład, Dobro i Zło ale nad tym można i trzeba zapanować.
Trzeba się tego nauczyć.

VD 126


5 Lip 2016, o 11:15
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 01:50
Posty: 1466
Miejscowość: Płock
Podziękowano: 201 razy
Otrzymanych podziękowań: 140 razy
Nick w grze: Darkhen
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post 
Może któryś z graczy napisze nam do czego jest potrzebny mod na priv.

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka

_________________
Łucznik 124lvl Larkas - OFF
Rycerz 64lvl Larkas - OFF

27-12-2016 Koniec przygody z The Pride of Taern.


6 Lip 2016, o 08:13
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2015, o 15:00
Posty: 187
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 53 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post 
Darkhen napisał(a):
Może któryś z graczy napisze nam do czego jest potrzebny mod na priv.

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka

Ja tam moda/GM'a na pv wolam jak mam problem, który mozna szybko rozwiązać bez supportu typu spam na czacie pominięty przez moda, obrazy na pv lub usunięcie przedmioty po Q oraz w sprawach ktore trudno rozwiazac gdy obie stronynie sa online. Z reguły i tak musze sam znalezc tego moda/GM'a :p


6 Lip 2016, o 09:55
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 01:50
Posty: 1466
Miejscowość: Płock
Podziękowano: 201 razy
Otrzymanych podziękowań: 140 razy
Nick w grze: Darkhen
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Zgłaszanie na czacie
Yambo napisał(a):
Darkhen napisał(a):
Może któryś z graczy napisze nam do czego jest potrzebny mod na priv.

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka

Ja tam moda/GM'a na pv wolam jak mam problem, który mozna szybko rozwiązać bez supportu typu spam na czacie pominięty przez moda, obrazy na pv lub usunięcie przedmioty po Q oraz w sprawach ktore trudno rozwiazac gdy obie stronynie sa online. Z reguły i tak musze sam znalezc tego moda/GM'a :p

1 spam na czacie. Jak nie ma moda to i tak nic nie da. Jak jest sam zauważy, chyba, że ma spam na priv.
2 od tego masz opcje ignore i zgłoszenie na support.
3 zgłoszenie na support.
Mod to nie GM, nie ma możliwości naprawy insty itp.

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka

_________________
Łucznik 124lvl Larkas - OFF
Rycerz 64lvl Larkas - OFF

27-12-2016 Koniec przygody z The Pride of Taern.


6 Lip 2016, o 09:59
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2015, o 15:00
Posty: 187
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 53 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post 
Darkhen napisał(a):
Yambo napisał(a):
Darkhen napisał(a):
Może któryś z graczy napisze nam do czego jest potrzebny mod na priv.

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka

Ja tam moda/GM'a na pv wolam jak mam problem, który mozna szybko rozwiązać bez supportu typu spam na czacie pominięty przez moda, obrazy na pv lub usunięcie przedmioty po Q oraz w sprawach ktore trudno rozwiazac gdy obie stronynie sa online. Z reguły i tak musze sam znalezc tego moda/GM'a :p

1 spam na czacie. Jak nie ma moda to i tak nic nie da. Jak jest sam zauważy, chyba, że ma spam na priv.
2 od tego masz opcje ignore i zgłoszenie na support.
3 zgłoszenie na support.
Mod to nie GM, nie ma możliwości naprawy insty itp.

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka

Przy 1 uwzglednilem ze mod nie zauwazy, bo to sie zdarza :/
2 jak jest mod to szybciej się zalatwia ;D chyba ze Was to denerwuje :o
3 no oczywiście że do GM'a :p


6 Lip 2016, o 10:12
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 01:50
Posty: 1466
Miejscowość: Płock
Podziękowano: 201 razy
Otrzymanych podziękowań: 140 razy
Nick w grze: Darkhen
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post 
Właśnie "przez moda się szybciej załatwia". Tylko wtedy mod nie zajmuje się swoimi obowiązkami co wiąże się z pkt 1. I tak można w nieskończoność. Graczom najzwyczajniej wygodniej 3h spamić "mod na priv", niż napisać zgłoszenie na support. Czy jak potrzebujesz chirurga zgłaszasz się do salowego?

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka

_________________
Łucznik 124lvl Larkas - OFF
Rycerz 64lvl Larkas - OFF

27-12-2016 Koniec przygody z The Pride of Taern.


6 Lip 2016, o 10:20
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 15:12
Posty: 102
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Nick w grze: Xxardasz
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re:.
Yambo napisał(a):
Przy 1 uwzglednilem ze mod nie zauwazy, bo to sie zdarza :/
2 jak jest mod to szybciej się zalatwia ;D chyba ze Was to denerwuje :o
3 no oczywiście że do GM'a :p


1.No jedyne uzasadnienie ,że nie zauważy co znów daje pytanie jaki z niego mod skoro nie widzi czatów?:P
2.Co np? mod nie: Odblokuje peta,Naprawi insty, usunie nic z eq itp. Co najwyżej da knebla albo jaila a to to i na kopertę można ponieważ skoro nie reaguje znaczy nie ma go online czyli komenda pokazująca moda lub dająca skargę znów nic nie daje.

_________________
Po co czytasz podpis? Skup się na tym co na górze!


6 Lip 2016, o 10:21
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 01:50
Posty: 1466
Miejscowość: Płock
Podziękowano: 201 razy
Otrzymanych podziękowań: 140 razy
Nick w grze: Darkhen
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Zgłaszanie na czacie
Uzasadnienie jest takie, że jest sam i ma zawalony prv.

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka

_________________
Łucznik 124lvl Larkas - OFF
Rycerz 64lvl Larkas - OFF

27-12-2016 Koniec przygody z The Pride of Taern.


6 Lip 2016, o 10:25
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 452 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron