Odpowiedz  [ 66 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna
 Dodatkowy PU 

Jakie jest twoje zdanie
Dodatkowy PU za endgameowy quest. 18%  18%  [ 8 ]
Dodatkowy PU za 140lvl (+3PU). 24%  24%  [ 11 ]
Nie przeszkadza mi sześć nie wykorzystanych PU. 44%  44%  [ 20 ]
Inny sposób zdobycia dodatkowego PU. 13%  13%  [ 6 ]
Razem głosów : 45

 Dodatkowy PU 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 22 Maj 2014, o 16:17
Posty: 67
Podziękowano: 113 razy
Otrzymanych podziękowań: 203 razy
Nick w grze: Panisamozlo
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dodatkowy PU
Jeean napisał(a):
W przypadku druida, z odrobiną pomysłowości da się wykorzystać wszystkie punkty na max. Nie wiem jak jest w przypadku innych profesji.

Dokładnie tak jak piszesz, jak ktoś chce to da radę rozmieścić PU tak jak tego potrzebuje :). Na VD też nie widzę z tym problemu. Nie zostanie mi ani jeden PU po uzyskaniu 140 lvl :). Dlatego pomysł uważam za nieprzemyślany, okazujący jedynie brak wyobraźni w lokowaniu PU :).

P.S. Swoją drogą 13 dni to już długo, może czas na zmiany Jeean :).

_________________
Krzywdząc innych, krzywdzisz sam siebie.


10 Lip 2016, o 15:21
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2013, o 14:11
Posty: 174
Miejscowość: Miasto
Podziękowano: 233 razy
Otrzymanych podziękowań: 65 razy
Nick w grze: Voliene
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dodatkowy PU
blaancik napisał(a):
Dekkers napisał(a):
O boze xDD. Dobra nie wyganiam Was, kontynuujcie.





Lajk najlepiej ich ignoruj szkoda czasu i oczu na takie coś.




Wyjątkowo się z Tobą zgadzam, Tobie szkoda patrzeć na nasze głupoty, nam na twoje, dlatego błagam cię, zamknij ten temat, nie ma po co go dłużej rozciągać, zresztą desacred ci już odpowiedział, a według mnie jego odpowiedź jest satysfakcjonująca. Proszę, zamknij temat.

_________________
"Nie ważne jest w moich oczach,
Czy człowiek będzie mniej,
Czy więcej posiadał.
Ważne jest, czy będzie mniej,
Czy więcej człowiekiem


W Taern gram od: 2012-05-05


10 Lip 2016, o 15:53
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 12 Sie 2014, o 14:26
Posty: 26
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Nick w grze: Dekkers
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dodatkowy PU
@up
Gość jeszcze śmie komuś wmawiać, że pisze głupoty.

Voliene napisał(a):
KAŻDEMU, ale to całkowicie każdemu należy się szacunek.



Ty, a pedofilowi który zgwałcił komuś osmioletnią córkę też należy się szacunek? Powiesz to jej ojcu?


10 Lip 2016, o 16:00
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Paź 2012, o 14:32
Posty: 1596
Miejscowość: Piekło
Podziękowano: 79 razy
Otrzymanych podziękowań: 75 razy
Nick w grze: Achaja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dodatkowy PU
Dekkers napisał(a):
Ty, a pedofilowi który zgwałcił komuś osmioletnią córkę też należy się szacunek? Powiesz to jej ojcu?


Poruszasz zbyt delikatny temat i gubisz kierunek. Znasz osobiście człowieka, o którym piszesz wyżej? Myślę, że nie. Nikt tutaj nie będzie rozważał takich kwestii bo zaraz zaczniemy jeszcze wkraczać w gender, politykę, wierzenia, in vitro albo aborcję. Z tego co widzę usilnie starasz się dalej wpompowywać tutaj swój cynizm i brak taktu w dalszym ciągu prowokując do wysyłania odpowiedzi na te marne zaczepki. Ten temat to teatr - o ile lubię darmowe przedstawienia o tyle ten spektakl w żaden sposób nie potrafi ubogacić widowni. Przykro mi.

Łopata, kilof i mapa to zbyt mało by przekopać się przez powyższą lawinę nieustającej drwiny i egoizmu. Czytelnikowi aż przykro marnować czas na zapoznawanie się z kolejnymi postami, w których jest w zasadzie to samo - brak zrozumienia, gimnazjalne odzywki, marne riposty i prowokacja. Poziom błazenady osiągnął chyba już stan krytyczny i rozpaczliwie błaga o zakończenie przedstawienia.

@intryga
Skoro podejmujesz się pisania w temacie i tak pięknie piszesz o szacunku to może używaj także odpowiedniego słownictwa? Toczenie piany z ust może i ma wydźwięk pejoratywny z tymże ten zabieg był celowy natomiast czystym chamstwem jest już stwierdzenie, że ktoś ma ... we łbie - początek sobie sama doczytaj. Moja edukacja nie powinna nawet leżeć w sferze Twoich zainteresowań więc racz pominąć swoje komentarze - to, że powyższe posty są znacząco poniżej poziomu nie oznacza, że kolejni rozmówcy muszą się do tego braku poziomu dostosowywać. :evil:

_________________
Bo w każdym z nas jest Chaos i Ład, Dobro i Zło ale nad tym można i trzeba zapanować.
Trzeba się tego nauczyć.

VD 126


10 Lip 2016, o 16:44

Podziękowali: MrocznaSiostra (10 Lip 2016, o 17:08)
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2013, o 14:11
Posty: 174
Miejscowość: Miasto
Podziękowano: 233 razy
Otrzymanych podziękowań: 65 razy
Nick w grze: Voliene
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dodatkowy PU
Dekkers napisał(a):
@up
Gość jeszcze śmie komuś wmawiać, że pisze głupoty.

Voliene napisał(a):
KAŻDEMU, ale to całkowicie każdemu należy się szacunek.



Ty, a pedofilowi który zgwałcił komuś osmioletnią córkę też należy się szacunek? Powiesz to jej ojcu?



Raz, to tak jak mówi Achaja, wkraczasz w zbyt delikatne tematu. Trudne tematy. Dwa, mówimy o raczej normalnym społeczeństwie. Trzy, nie oceniaj książki po okładce.
To znaczy?
To znaczy, jak owy pedofil został wychowany. Pewna prawdziwa historia:
(niestety nie pamiętam imion i szczegółowych danych.
Kiedyś żył pewien chłopak. niestety wkroczył na złą drogę i zaatakował świętą(albo błogosławioną) małą dziewczynkę z zamiarem zgwałcenia. (zbyt nakarmił się nieodpowiednimi filmami.) Dziewczynka broniąc się, straciła życie, ale zdołała ochronić czystość. Później, o ile dobrze pamiętam Chłopak został wtrącony do więzienia. Skruszył się, pożałował i został księdzem. Według mnie miał na sumieniu niezłe grzechy, ale zasługuje na szacunek, mimo, że przecież był pedofilem. Dlaczego? Bo się skruszył.
Każdy ma swoją historie, życie, powody, przyczyny i skutki.


Zakończmy tę dyskusję, albo chociaż powróćmy do tematu postu.

_________________
"Nie ważne jest w moich oczach,
Czy człowiek będzie mniej,
Czy więcej posiadał.
Ważne jest, czy będzie mniej,
Czy więcej człowiekiem


W Taern gram od: 2012-05-05


10 Lip 2016, o 17:17
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dodatkowy PU
Achaja napisał(a):
Zdecydowanie nie podoba mi się Twój ton wypowiedzi. Nie piszesz z koleżanką tylko z modem - (co gorsza z kobietą) więc trochę szacunku.

Dlaczego uważasz że kobiety zasługują na większy szacunek niż mężczyźni?


10 Lip 2016, o 19:53
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 3 Maj 2015, o 15:15
Posty: 65
Podziękowano: 49 razy
Otrzymanych podziękowań: 30 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dodatkowy PU
Torkil napisał(a):
Achaja napisał(a):
Zdecydowanie nie podoba mi się Twój ton wypowiedzi. Nie piszesz z koleżanką tylko z modem - (co gorsza z kobietą) więc trochę szacunku.

Dlaczego uważasz że kobiety zasługują na większy szacunek niż mężczyźni?





Mógłbyś juz odpuścić? Achaja faktycznie trochę przesadzila ale juz nie musisz jej bardziej pogrążać. Dekkers ciutke tez przesadzil ale się nie dziwie skoro coś tłumaczysz i chcesz lepiej a przychodzi taka Mroczna/Avad i zaczynają psuć temat swoimi badziewnymi wypowiedziami. Tak wiec jak napisała osoba wyzej- lepiej przejść do tematu nie się kłócić i go psuć jak podstawówka.

_________________
Tak.


10 Lip 2016, o 20:05
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Paź 2012, o 14:32
Posty: 1596
Miejscowość: Piekło
Podziękowano: 79 razy
Otrzymanych podziękowań: 75 razy
Nick w grze: Achaja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dodatkowy PU
Sama również przyznam, że odrobinę mnie poniosło - nie jestem żadną feministką, po prostu pod wpływem niektórych postów człowieka potrafi coś strzelić bądź oburzyć. Nikt w tym temacie święty nie jest - tak naprawdę wzajemnie obrzuciliśmy się błotem "dla zasady". Każda ze stron ma trochę racji - czy mniej czy więcej to nie mnie oceniać ale z pewnością nie powinniśmy pokazywać sobie wzajemnie środkowego palca.

@intryga

Radziłabym przystopować z tymi treściami zanim kogoś obrazisz. Mam powyżej uszu Twojego tupetu - ja do błędu się przyznałam ale czytać tego rodzaju komentarzy absolutnie nie muszę. Niczym sobie nie zasłużyłam na złośliwości dotyczące wykształcenia lub wieku. Wytykanie, że ktoś jest roszczeniony albo (korzystając ze wcześniejszego postu, który oczywiście wypomnę drugi raz) ma "nawalone we łbie" jest popisem skrajnego chamstwa. Jeżeli nie dysponujesz innym słownictwem ponad to lub Twoją jedyną rozrywką jest ubliżanie drugiemu proponuję kliknąć miły czerwony krzyżyk w prawym górnym rogu ekranu a następnie wyłączyć komputer. Żegnam.

_________________
Bo w każdym z nas jest Chaos i Ład, Dobro i Zło ale nad tym można i trzeba zapanować.
Trzeba się tego nauczyć.

VD 126


10 Lip 2016, o 20:39
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dodatkowy PU
blaancik napisał(a):
Torkil napisał(a):
Achaja napisał(a):
Zdecydowanie nie podoba mi się Twój ton wypowiedzi. Nie piszesz z koleżanką tylko z modem - (co gorsza z kobietą) więc trochę szacunku.

Dlaczego uważasz że kobiety zasługują na większy szacunek niż mężczyźni?





Mógłbyś juz odpuścić? Achaja faktycznie trochę przesadzila ale juz nie musisz jej bardziej pogrążać. Dekkers ciutke tez przesadzil ale się nie dziwie skoro coś tłumaczysz i chcesz lepiej a przychodzi taka Mroczna/Avad i zaczynają psuć temat swoimi badziewnymi wypowiedziami. Tak wiec jak napisała osoba wyzej- lepiej przejść do tematu nie się kłócić i go psuć jak podstawówka.

No cóż, to pierwszy mój post w tym temacie więc jakoś chyba nie mam czego odpuszczać, prawda?
Generalnie pytałem z ciekawości, bo sam jako facet uważam że kobiety z reguły zasługują na większy szacunek. Nie wszystkie co prawda, ale większość z nich tak. To raz. Dwa, że pisanie że "coś mi się należy bo jestem kobietą/murzynem/gejem/miałem trudne dzieciństwo/dowolne inne brednie" strasznie mnie śmieszy jako osobę wyjątkowo nietolerancyjną (toleruję tylko brak tolerancji i gluten), dlatego chciałem dopytać o co chodzi.
A trzy że sama Achaja sytuację wyjaśniła. Poniosło ją i strzeliła gafę - toż normalna rzecz i nie ma o co kruszyć kopii. Mnie samemu jak cukier spada to szlag trafia przez dosłownie wszystko (a niespotykanie spokojny człowiek ze mnie)


10 Lip 2016, o 20:52
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dodatkowy PU
Wyjechałem na parę dni i taki burdel na propozycjach a zawsze starałem się je czytać i komentować w miarę na bieżąco:)

Nie chciało mi się przebijać przez całość, przeczytałem 3 pierwsze strony i patrząc, że mało jest wypowiedzi rzeczowych i na temat, przeszedłem do ostatniej.

Ale po drodze parę rzeczy złapałem:
-po 1 MO rozwija i iskrę i kulkę na 7 - jak się mana kończy może stać jak debil lub walić iskrami... jak przeciwnik sie zdefi może walić kulkami i metkami po ścianach jak debil lub trafiać iskrami, na v2 na bossie też się często wali iskry póki debuf nie wejdzie, do tego mając eq pod kryty iskra ze względu na celność jest idealna w PvP, jednym słowem nie jest to umka, której się nie rusza.
-mamy w grze takie ciekawostki jak nawet druid grający z łukiem w reku na postaci fizyczne - czy ma rozwinięty atak dystansowy z łuku z 1 zakładki tego nie wiem, faktem jednak jest, że lata z Taehalem (mówię o Krossie), a zapewne barbów też się uda znaleźć z rozwinietym atakiem z łuku zamiast kamienia, bo daje lepsze dmg i celność
-sh nie rusza prawy-lewy? to bardzo przydatna umka na czyszczenie inst z małym zużyciem zasobów i często stosowana - zazwyczaj 4-5lvl, rzadko max, w każdym razie czyszczenie inst bez potek czy odp taktyką KO i 4x lewy-prawy jest częste.
-a dru ma okrzyk na 7 i wszystko na 7? bez jaj, większość ma korki na 5, chyba żaden nie ma wzmocnienia na 7, bo po kij przywracanie 3k kondy w rundę jak nikt tyle nie posiada - za to większość druidów ma watahę


A teraz moje zdanie co do całości pomysłu:
Jedyne co można zarzucić twórcom w dostosowywaniu ilości PU to, że kiedy taka ilość PU została dobrana nie było jeszcze watahy. Ale... jest to chyba jedyna gra, gdzie da się rozwinąć na maxa całe podstawowe drzewko umek i to, że do 10 umki nie idzie wpakować 7 poziomu, to i tak o 2 umki na maxa za dużo. Lepiej, żeby brakowało PU, niż było za dużo lub co gorsza w nadmiarze.

Poza tym nie wiem, kto Cię uczył liczyć drogi autorze tematu, bo tak:
9 umek z 2 zakładki bazowo na 0 wymaga 9x28(1+2+3+4+5+6+7)=252 PU, zostaje 20, 1 zakładka bazowo ma już 1lvl także wymaga 2+3+4+5+6=20PU na 6lvl
To albo ja jestem debilem albo 252+20=272 czyli mamy PU na 0... A jak rezygnujesz sobie z czegoś z 2 zakładki to dając kosztem tego coś z pierwszej na max to poza watahą każda da Ci ten 1 PU co już ma bazowo wbity jako nadmiarowy, który zostaje.

Tym samym temat uważam za zamknięty, bo autor orłem z matematyki nie jest i sam sobie strzelił w stopę zakładając go.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


10 Lip 2016, o 23:18

Podziękowali: 2 AvadKevadra (11 Lip 2016, o 13:44), Voliene (11 Lip 2016, o 08:57)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 66 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 462 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron