Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
 Modyfikacja psychorara "Besteja" 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 12 Sie 2015, o 12:05
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Maksimux
Odpowiedz z cytatem
Post Modyfikacja psychorara "Besteja"
Witam bardzo serdecznie :)

Chciałbym poruszyć dzisiaj temat rara zwany basteją, ponieważ jest on bezużyteczny prafie. A gdyby go tak trochę zmodyfikować i sprawić, że po założeniu go nasz pet będzie więcej debufu trzaskał w przeciwnika ? ;p. nie chodzi mi o to że np 8 debufu na runndę jak to husarion robi w przypadku ataków, tylko więcej debufa niż normalnego ataku np taki pllox po założeniu było by np szpila szpila otempka truta i aura albo po całości szpila szpila otempka... ( 5 debufa). Co wy o tym myślicie Taernijczycy ? :).

pragnę też zaznaczyć,że nie mam pojęcia jak działa basteja, ale po tym jak się pytam innych graczy, to wiem że bardziej defi. na aQuaer'ce mam husarion i zamiast tego daje 1 ryk zamiast dwóch jak bez husariona, więc wiem że napewno zmniejsza on liczbę urków wyprowadzanych w ciągu rundy.

Dziękuję za uwagę.

PS: jest to mój pierwszy temat który założyłem więc wybaczcie jakieś niedociągnięcia, czy też błędy :)


11 Lip 2016, o 03:59
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Paź 2012, o 14:32
Posty: 1596
Miejscowość: Piekło
Podziękowano: 79 razy
Otrzymanych podziękowań: 75 razy
Nick w grze: Achaja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Modyfikacja psychorara "Besteja"
Maksimux napisał(a):
pragnę też zaznaczyć,że nie mam pojęcia jak działa basteja, ale po tym jak się pytam innych graczy, to wiem że bardziej defi. na aQuaer'ce mam husarion i zamiast tego daje 1 ryk zamiast dwóch jak bez husariona, więc wiem że napewno zmniejsza on liczbę urków wyprowadzanych w ciągu rundy.


Choć mi nie przypadła do gustu i do tej pory nie inwestowałam w jej zakup (nie było potrzeby) to nie można nazwać Basteję bezużyteczną. Basteja jak każdy rar ma swoje wady i zalety; wprowadza ona peta w tryb walki defensywnej - oznacza to, że pet daje 1-2 ataki mniej i przeznacza te PA na def. Dzięki tej obroży możesz zabierać swojego peta na bardziej wymagające wyprawy lub czempiony - o ile level i poziom żywotności pecika na to pozwala. Niektóre pety wręcz muszą mieć basteję np. motyl, którego głównym zadaniem jest leczenie swojego pana i jego towarzyszy a dopiero później wciskanie ewentualnego debufa.

Trochę ciężko zrozumieć mi temat. Proponujesz tutaj Basteję, która ma sprawiać, że pet zacznie ciskać debufami jak szalony. Basteja zmniejsza jedynie liczbę wyprowadzanych ataków, a nie całe taktyki. Myślę, że dobrze jest jak jest i nie ma potrzeby kombinowania z obrożami chociaż..dyskutować zawsze można :)

Gdyby Basteja miała powodować częstszy debuff to Husarion musiałby odpalać coś w rodzaju "nie debufuj - wal tym co masz od zadawania DMG".

Temat ciekawy.

@Nephalem Spokojnie :) Miałam dać jedynie powyższy fragment. Zamiast kawałka zacytowałam cały post - poprawiłam.

_________________
Bo w każdym z nas jest Chaos i Ład, Dobro i Zło ale nad tym można i trzeba zapanować.
Trzeba się tego nauczyć.

VD 126


Ostatnio edytowany przez Achaja, 11 Lip 2016, o 09:09, edytowano w sumie 1 raz



11 Lip 2016, o 08:50
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Modyfikacja psychorara "Besteja"
Błędów nigdy nie wybaczam, zwłaszcza, że 9 przeglądarek na 10 je podkreśla i jeśli ich nie poprawiasz nie szanujesz tych co to czytają.

Basteja i husarion regulują tylko jedno - ilość rozdawanych PA - basteja przesuwa je w def, a husek w atak, przykładowo:
-powiedzmy, że pet ma 12PA (większość petów ma więcej, ale mniejsza z tym, kruk ma 12 i jego rozważmy)
-normalnie stanie na defie 222 i będzie bił 3x2PA podstawowym atakiem lub def powiedzmy 422 i 4 ataki po 1PA (jedna z taktyk psa)
-na basteji def 333 i 3 ataki po 1PA lub def 433 i 2 ataki po 1 PA czy nawet 1 atak po 2PA, u psa bardzo częstosam ryk czy sam trans, bo to wymaga u niego dużo PA - nie ma biedak wiedzy w podstawie
-na husku pies stanie 111 i da np taką taktykę: ryk 3PA, 3x gryzka 2PA lub to samo z transem, wtedy zapewne trans na 5PA a 3 ataki po 1PA

Tak czy siak niezależnie od sprzętu dany pet ma dane taktyki i jak ma taktykę wrzucić 1 szpilę to wrzuci 1 na husku i basteji tyle, że na innej ilości PA - z tego powodu odradzam mimo wszystko basteję na motylu, bo mu PA na 2 leki nie wystarcza i potrafi leczyć na mniej, niż 100% na niskim lvlu - wyekspiony potem ma dużo wiedzy.

@Achaja - jako moderator zachowaj tą resztkę netykiety i nie cytuj posta bezpośrednio nad Twoim, zresztą w tym dziale odpowiedzi idą w 90% na post rozpoczynający i go się nie cytuje nawet jak to 5ta odpowiedź na 3ciej stronie. A przynajmniej nie w całości.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


11 Lip 2016, o 08:59
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 12 Sie 2015, o 12:05
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Maksimux
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Modyfikacja psychorara "Besteja"
[quote="Nephalem"]Błędów nigdy nie wybaczam, zwłaszcza, że 9 przeglądarek na 10 je podkreśla i jeśli ich nie poprawiasz nie szanujesz tych co to czytają.

Wybacz za składnie ale o 3:30 chyba to pisałem :). A jeżeli chodzi o błędy to penie chodzi Ci o ten pierwszy z "prafie" :D. No fakt przeoczyłem go, widziałem go ale już spać mi się chciało i nie miałem siły edytować :). Proszę o pokutę i rozgrzeszenie i obiecuję że następne posty będą lepsze. :)


11 Lip 2016, o 14:38
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 12 Sie 2015, o 12:05
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Maksimux
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Modyfikacja psychorara "Besteja"
Trochę ciężko zrozumieć mi temat. Proponujesz tutaj Basteję, która ma sprawiać, że pet zacznie ciskać debufami jak szalony. Basteja zmniejsza jedynie liczbę wyprowadzanych ataków, a nie całe taktyki. Myślę, że dobrze jest jak jest i nie ma potrzeby kombinowania z obrożami chociaż..dyskutować zawsze można :). ( tutaj miał być cytat wybaczcie nie potrafię Xd).

Jak dla mnie debufy to także pewna część obrony :P. Jestem druidem i jak mnie ktoś bije z dużym lvl'em i nie mam szans to uciekam i daje KORZENIE. Czyli pewna forma obrony jest :)


11 Lip 2016, o 14:41
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Modyfikacja psychorara "Besteja"
Maksimux napisał(a):
Nephalem napisał(a):
Błędów nigdy nie wybaczam, zwłaszcza, że 9 przeglądarek na 10 je podkreśla i jeśli ich nie poprawiasz nie szanujesz tych co to czytają.


Wybacz za składnie ale o 3:30 chyba to pisałem :). A jeżeli chodzi o błędy to penie chodzi Ci o ten pierwszy z "prafie" :D. No fakt przeoczyłem go, widziałem go ale już spać mi się chciało i nie miałem siły edytować :). Proszę o pokutę i rozgrzeszenie i obiecuję że następne posty będą lepsze. :)
[/quote]
Tak, dokładnie o to chodzi, napisz 100 razy "nie będę więcej pisać prafie" to będzie Ci wybaczone^^

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


11 Lip 2016, o 22:35
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 426 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron