Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
 dzisiejszy event i chamskie zachowanie.. 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2011, o 18:57
Posty: 8
Miejscowość: W.
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post dzisiejszy event i chamskie zachowanie..
wydaje mi się że event dzisiejszy był dla wszystkich a nie dla wybrańców na wysokich lvl
chociaż takie właśnie odniosłam wrażenie że tylko oni mieli odnieść z niego korzyści

wchodząc do party gracza ufi zostałam zbluzgana
wyzwana od zerowców po czym gdy chciałam poruszyć ten temat na czacie zostałam zablokowana bo pan ufi
kazał pisać do siebie z dużej litery na co podminowana odpisałam że do psa nie mam szacunku
dostałam blokadę na godzinę..
i ja się pytam jakim prawem ktoś taki ma moda ?
czemu eventy skupiają się na ludziach co posiadają 40+ lvl z plusem
rozumiem że nie zależy wam na zatrzymaniu nowych graczy i dbacie tylko o starą ekipę
ja mam dość tego chamstwa wyzywania mnie i nabijania się ze mnie bo zaczynam przygodę dopiero w tej grze a widzę takie zachowanie na każdym kroku a dyskutować na czacie niema o czym bo albo mnie zablokują za spam albo za czepianie się lub wyzywanie w postaci słowa "pies" a nikt nie zwraca uwagi na wywyższających się "starych" graczy co obrażają słabszych jakby ta gra należała do nich
zresztą z tego co widzę należy do nich bo nieobiektywnie rozdają kneble według własnych widzimisię
może pora coś z tym zrobić a nie ja mam cierpieć bo jakiś pacan ma zły humor i chciał się na mnie po wyżywać bo wie że nic nie mogę zrobić

ps. to gra dla wszystkich czy jakieś wyimaginowanej paczki znajomków i elity co gra tu od początku ?

Dziękuje za uwagę
Anna Maria Wesołowska.

_________________
Zew jaskiniowego Trolla


czytała.
Krystyna Czubówna.


23 Kwi 2011, o 12:04
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Paź 2010, o 21:19
Posty: 4832
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 232 razy
Post Re: dzisiejszy event i chamskie zachowanie..
A kto Cię zwyzywał ?
Jakieś ss'y ?
Eventy są dla wszystkich, ale widzisz grupę 20 lvli bijący pumpmastera ? Albo 3 vormitory ?

Wielkim idiotyzmem jest, jak są takie moby a latają dookoła low lvle licząc nie wiadomo na co "to nie tibia, że ktoś rara ukradnie jak orsha zabijemy !"

Te low lvl robią straszne lagi, dołączają do drużyny bez pytania (totalne chamstwo i tu jest przykłądem LordOffFire którego chciałem pochwalić, wszedł do nas jak biliśmy pumpa, natomiast poprosiłem o wyjście bo kto inny był na jego miejscu ale kickęło go i Lord najnormalniej w świecie wyszedł - duży credit za to) z drugiej strony mamy 3 czy 4 20-30 lvli które do nas dołączały...pytanie po co?
a) nic nie zrobić
b) nie pytali czy mogą
c) padają i krzyczą, czemu ich nie leczymy (lol?:D)
d) rzucają bluzgi, że high lvle się bujają ^^

Jak są eventy dla niższych lvli to raczej 70+ tam nie latają, chyba, że komuś sprawi satysfakcję zabicie 5 krzyżaków na 2 AoE.

To tak dygresja a propos eventów i wścibskich ludzi oraz biednych low lvli.

_________________
Kreatywność, obiektywizm, optymizm = TESTER!

The First 100 lvl on the Lands of Taern - at 114 the Career has been sacrificed.


23 Kwi 2011, o 12:31
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:14
Posty: 384
Miejscowość: Stargard Szczeciński // Bielefeld
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 109 razy
Nick w grze: Inexx
Post Re: dzisiejszy event i chamskie zachowanie..
100% prawdy willy :) nie wchodzi sie do PT bez zaproszenia :) troche kultury gry.
Tak event jest dla wszystkich. To znajdz sobie swojego potworka i zabij :) a nie liczysz na szczęście wbijając do wyzszych lvli

_________________
AVE JA

Inexx - 140 dr
InexxMo 123 mo
Inexik 121 sh
Wygranych turniejów: 31


23 Kwi 2011, o 12:32
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2011, o 18:57
Posty: 8
Miejscowość: W.
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: dzisiejszy event i chamskie zachowanie..
zachowujecie się jak banda autystycznych dzieci

event dla wszystkich
jakie szanse z tymi przyzywanymi powrotami mieli gracze na 20 lvl ?
żadne więc czemu eventy skupiają się tylko na was ?
grupce pseudo panów pro którzy grają w tą grę od dawna
to jest godne politowania..

nie pasuje ci że wbiłam do twojego party ?
to powód do wyzywania ?
a może wystarczy pomyśleć i skoro jesteście tacy pro i od tak dawna gracie wystarczyło zablokować party i już po problemie !

ty mówisz o kulturze ?
osłaniacie swoje tyłki nawzajem bo się znacie od dłuższego czasu a nowi gracze są dla was jak niepotrzebne pasożyty..
wrzody na dupie...
a sami zachowujecie się jak najgorsze larwy społeczne typowe polaczkowanie..
nie dajecie innym szansy do tego wywyższacie się
jak coś nie pasuje to najlepiej dać knebel bo co tam osoba na 20 lvl może mieć do powiedzenia
nie ma prawa do własnego zdania
zwyzywaliście mnie w pt nawet nie macie odwagi się do tego przyznać udajecie niewiniątka aż szczerze mi was szkoda waszych obłudnych zakłamanych mord ludzie chcą pograć rozerwać się i z czasem też coś osiągnąć
ale nie..
wy musicie bawić się w elite i panów bogów
w ten sposób ta gra nigdy nie zyska większej popularności z czasem będziecie grac sobie sami w parędziesiąt osób na swoich max lvl
gra wcale nie zarobi na server aż wreszcie upadnie
właśnie do tego prowadzicie swoim zachowaniem
zniechęcacie innych początkujących graczy
już wiele osób potwierdziło mi w grze to co mówię i nie tylko ja uważam że się wywyższacie że zniechęcacie do gry..

żegnam ozięble
Anna Maria Wesołowska.

_________________
Zew jaskiniowego Trolla


czytała.
Krystyna Czubówna.


23 Kwi 2011, o 13:23
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 00:05
Posty: 77
Miejscowość: Zamość
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Post Re: dzisiejszy event i chamskie zachowanie..
wybacz slonce ty moje ze cie w jaki kolwiek sposob uraziłem, nastepnym razem mozesz sie zapytać kogos na prv czy jest mozliwosc dolaczenia do druzyny =) btw jakbym wiedzial ze jestes tak ładna dziewczyna sprawy by nie było :)

_________________
Koniec gry w Taern 13.08.11 na 81 lvl (top1 zabójcy/top2 łowcy/S3)

Dzięki za gre Breaner, Inexx, Buczys aka Oluś, Gomeeq warjat, PiotruśMłody, Kukiq, MoonShield, Lemorn, Marxell, DarRk i reszcie...
Image


23 Kwi 2011, o 13:39
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:14
Posty: 384
Miejscowość: Stargard Szczeciński // Bielefeld
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 109 razy
Nick w grze: Inexx
Post Re: dzisiejszy event i chamskie zachowanie..
Ufi jej avatar jest dla Ciebie :D

_________________
AVE JA

Inexx - 140 dr
InexxMo 123 mo
Inexik 121 sh
Wygranych turniejów: 31


23 Kwi 2011, o 13:42
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: dzisiejszy event i chamskie zachowanie..
Mortisa co do eventow to robimy oddzielne dla niskich i wysokich lvl bo tak jak mowisz z 20 lvl nie masz co isc na dz lub innego silnego bosa (nie bylo mnie wiec nie wiem co bylo). Skoro weszlas do druzyny ludzi lvl 60+ to zareagowali jak zareagowali powinnas uszanowac, ze bili jakiegos bosa i nie dolaczac do nich, pt prawdopodobnie nie mieli zablokowane gdyz byla ich 5 ktos padl i zostala 4, w miedzy czasie jak ta osoba wracala do pt Ty zajelas mu miejsce, nie dosc, ze nic nie zrobisz na takim dz co najwyzej lagi, to zabierasz miejsce wlasciwego czlonka druzyny. Co wiecej, masz szczescie, ze mnie tam nie bylo gdyz za takie utrudnianie eventu rozdaje bany. Temat uwazam za zakonczony i zrozum, ze to nie Ty jestes tu pokrzywdzona. Pozdrawiam


23 Kwi 2011, o 13:47
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: dzisiejszy event i chamskie zachowanie..
Ja jeszcze dodam tylko, ze nie wiem jak to wyglada na innych swiatach, ale na s1 niemal wogole nie ma eventow dla low leveli, poniewaz eventy nie sa do nich kierowane. Niskie levele wciaz poznaja gre, maja umiejetnosci do rozwijania, nowe krainy do poznawania, coraz to nowych mobow do ubijania i nowe questy do odkrywania. Natomiast taki gracz +60 wszystko juz widzial i powoli przestaje miec powody by grac, wiec dla nich robi sie eventy, ale pamietaj, ze event to wyzwanie, a ne latwy darmowy exp i kasa. Mozna sie na nich sprobowac z grupami mobow w takim dobraniu, jakiego nie spotkasz w grze, wiec gracze sprawdzaja swoje mozliwosci, ale niestety tylko najsilniejsi pozostaja przy zyciu.


23 Kwi 2011, o 14:25
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: dzisiejszy event i chamskie zachowanie..
Eventy dla wysokich poziomów powinny być organizowane w krainach, do których low i mid lvl nie dotrą. Unikniemy wtedy takich sytuacji.

Mortisa: dołączając bez pytania do tej drużyny i blokując jedno miejsce naraziłaś ich wszystkich na porażkę i wizytę u śmierci. Nie dziw się, że się na ciebie wkurzyli jak jeszcze odmówiłaś opuszczenia drużyny.
Tutaj wystąpiły 2 błędy:
1. Gm'a, który zorganizował event dla high-lvli w miejscu gdzie biegały niższe poziomy.
2. Mortis nie powinna dołączać do obcej drużyny bez pytania i jeszcze potem się wściekać, że ją wypraszają :)


[EDIT] Właśnie dotarły do mnie wieści, że to był jednak event dla low-lvli. To zmienia postać rzeczy. W takim wypadku high-lvle nie powinny się mieszać a jeżeli już wchodzą na imprezę przeznaczoną dla kogoś innego to nie powinni mieć pretensji, że ktoś dołącza do ich drużyny. Prosiłbym w tym wypadku GM'a prowadzącego event o przypilnowanie high-lvli aby nie psuli zabawy pozostałym. Jeżeli widzą, że event jest za trudny to mogą pomóc ale na zasadzie kooperacji a nie wpadają i wyżynają wszystko nie pozwalając jeszcze dołączyć się do drużyny.


23 Kwi 2011, o 14:45
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2011, o 18:57
Posty: 8
Miejscowość: W.
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: dzisiejszy event i chamskie zachowanie..
ależ ja nawet nie wspomniałam nic słowem jak na mnie nabluzgali w party
dopiero na czacie napisałam że zachowali się chamsko i mogli normalnie poprosić o wyjście a nie wyzywać od złodziei, zerowców itp..
i dalej uważam że mam racje bo widzę takie sytuacje często w tej grze i nie chodzi tu o mnie
zwłaszcza że na ogólnym zostałam wyśmiana i zlekceważona zanim napisałam swoje
pan Ufi uważa się widocznie za boga pisząc mi że wymaga szacunku i mam pisać jego nick z dużej litery
czy to wygląda na skruchę czy na zwykłe bezczelne nabijanie się z gracza ?
już wiele osób napisało mi że zniechęca ich to do grania że są celem żarcików
i typowego nabijania się jakiś panów co mają za duże libido i chcą podbudować swojego ego często też widzę obrazy pisane przez gracz doświadczonych a kneble dla nich widzę raz do roku..
nowi gracze za to dostają kneble za byle co myślicie że to zachęca do grania ?
mnie raczej odwrotnie jak i wiele innych osób..
trzyma mnie teraz jedynie to że wydałam kasę na premium..
na niskim poziome poznałam wiele normalnych wartościowych osób zaczynających grę razem zemną
wydawało się że gra im się podoba lecz teraz ich wcale nie widuje..
jedna osoba którą znam od początku mojego grania już narzeka że nie odpowiada jej klimat jaki tutaj panuje
pewnie większość tych bardziej kumatych i starszych nowych graczy odczuło to że jest tu pewna grupa znajomków starych graczy która pozwala sobie na więcej niż w rzeczywistości regulamin zezwala i spływa to po nich

_________________
Zew jaskiniowego Trolla


czytała.
Krystyna Czubówna.


23 Kwi 2011, o 15:22
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 102 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron