Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 dzisiejszy event i chamskie zachowanie.. 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2011, o 18:57
Posty: 8
Miejscowość: W.
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: dzisiejszy event i chamskie zachowanie..
drygu napisał(a):
Eventy dla wysokich poziomów powinny być organizowane w krainach, do których low i mid lvl nie dotrą. Unikniemy wtedy takich sytuacji.

Mortisa: dołączając bez pytania do tej drużyny i blokując jedno miejsce naraziłaś ich wszystkich na porażkę i wizytę u śmierci. Nie dziw się, że się na ciebie wkurzyli jak jeszcze odmówiłaś opuszczenia drużyny.
Tutaj wystąpiły 2 błędy:
1. Gm'a, który zorganizował event dla high-lvli w miejscu gdzie biegały niższe poziomy.
2. Mortis nie powinna dołączać do obcej drużyny bez pytania i jeszcze potem się wściekać, że ją wypraszają :)


[EDIT] Właśnie dotarły do mnie wieści, że to był jednak event dla low-lvli. To zmienia postać rzeczy. W takim wypadku high-lvle nie powinny się mieszać a jeżeli już wchodzą na imprezę przeznaczoną dla kogoś innego to nie powinni mieć pretensji, że ktoś dołącza do ich drużyny. Prosiłbym w tym wypadku GM'a prowadzącego event o przypilnowanie high-lvli aby nie psuli zabawy pozostałym. Jeżeli widzą, że event jest za trudny to mogą pomóc ale na zasadzie kooperacji a nie wpadają i wyżynają wszystko nie pozwalając jeszcze dołączyć się do drużyny.



tak były to potwory na 30 lvl i wysokich lvl zleciało się tyle że każdy potworek był zajęty przez przynajmniej jednego gracza około 40-50 lvl
więc to swoją drogą każdy low lvl dołączał się do nowej drużyny bo zwyczajnie nie było miejsca i wolnych potworków a nie było ich wiele może koło 20..
i zastanówcie się i przypatrzcie komu rozdajecie mody
bo widzę że są mało obiektywni i sprawiedliwi lepiej traktują swoich znajomków niż resztę..
może bierzcie osoby które wykazują się dobrymi cechami a nie jedynie znajomych co grają od dawna
ale pouczać was nie będę..
jedynie tracicie graczy w ten sposób
i zniechęcacie do gry przez takie zachowanie poszczególnych osób

_________________
Zew jaskiniowego Trolla


czytała.
Krystyna Czubówna.


Ostatnio edytowany przez Mortisa, 23 Kwi 2011, o 15:29, edytowano w sumie 1 raz



23 Kwi 2011, o 15:28
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: dzisiejszy event i chamskie zachowanie..
Jezeli pokazesz mi dowod na to, ze gracze z wyzszym lvl sa wywyzszani sam zrzekne sie pozycji GM'a. I prosze zapoznaj sie najpierw z systemem przyznawania knebli zanim oczerniasz cala ekipe S3. To, że gracz Ufi prosi o to abys zwracala sie do niego z wielkiej litery nie swiadczy, ze jest inaczej traktowany, gdyz za taka wypowiedz knebla nie ma, jednak jesli przyrownujesz kogos do psa, juz tak.


23 Kwi 2011, o 15:29
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2011, o 18:57
Posty: 8
Miejscowość: W.
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: dzisiejszy event i chamskie zachowanie..
szkoper napisał(a):
Jezeli pokazesz mi dowod na to, ze gracze z wyzszym lvl sa wywyzszani sam zrzekne sie pozycji GM'a. I prosze zapoznaj sie najpierw z systemem przyznawania knebli zanim oczerniasz cala ekipe S3. To, że gracz Ufi prosi o to abys zwracala sie do niego z wielkiej litery nie swiadczy, ze jest inaczej traktowany, gdyz za taka wypowiedz knebla nie ma, jednak jesli przyrownujesz kogos do psa, juz tak.



nie chodzi o to że chciałam knebla dla niego
lecz o to że on potraktował mnie jak kundla..
zamiast normalnie porozmawiać ewentualnie przeprosić zbeształ mnie z błotem i wyśmiał w taki a nie inny sposób zwyczajnie olał co piszę i wolał się nabijać udając pana Boga
chodzi o to jak starsi gracze traktują nowych graczy i że gm nie zwracają na to uwagi a jak nowi gracze zaczynają się wnerwiać że są celem głupich żarcików dostają kneble od razu zamiast upomnienia
i nigdzie nie napisałam że cała ekipa s3 jest zła lecz że nie wszyscy są obiektywni nie zarzucaj mi takich rzeczy mydlisz mi oczy i odwracasz kota ogonem nie jestem jakąś idiotką aby to na mnie podziałało i zacznij czytać ze zrozumieniem a nie wyłapujesz co 2 słowo w zdaniu..

_________________
Zew jaskiniowego Trolla


czytała.
Krystyna Czubówna.


23 Kwi 2011, o 15:34
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: dzisiejszy event i chamskie zachowanie..
Stwierdzam, ze jestes niereformowalna, rzucasz obrazliwe, niesluszne oskarzenia bez zadnych podstaw czy dowodow. Swoja glowa zaswiadczam, ze na s3 jak i zapewne na reszcie serwerow gracze sa traktowani tak samo, a to, ze wysokie lvl nie dostaja tak czesto knebla jak niskie to swiadczy tylko o tym, ze powiadomienia na ogolnym kto za co dostal kare dziala i wiedza co mozna a co nie. Tez sie tego musisz jeszcze nauczyc. Pozdrawiam.

P.S. Oczy to zamydlasz sobie sama, poprzez żądze zemsty za... sam nie wiem, slusznego knebla? Troche pokory.


23 Kwi 2011, o 15:41
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2011, o 18:57
Posty: 8
Miejscowość: W.
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: dzisiejszy event i chamskie zachowanie..
nie wiem czy ty mnie prowokujesz teraz pisząc te regulaminowe bzdurki
zachowujesz się tak jakbyś nie był wstanie pojąc o co chodzi

starsi gracze nie raz prowokują nowych do tego aby zaczęli się denerwować
kto się nie wnerwia jak robi się z niego idiotę ?
myślę że jedynie pan W.Cejrowski który wcale nie klnie..
nie odwracaj kota ogonem
nowy gracz dostaje kabla a oni dalej robią swoje i prowokują nowego
ile razy widzę taką sytuacje sama nie raz uciszałam nowych graczy aby nie wdawali się w dyskucje bo GM mają to w dupie i banują jak automat za przekleństwa i nawet nie upomną starych znajomków aby nie robili tego
a oni za 30 min dalej swoje bo bossa bili w miedzy czasie i tak w kółko
ja nie wdaje się w takie dyskusje chociaż byłam prowokowana 2 razy
ale to właśnie jest jeden z objawów niesprawiedliwości
może upomnijcie obie strony a nie tylko jedną..
panie wielce sprawiedliwy lecz niekumaty

_________________
Zew jaskiniowego Trolla


czytała.
Krystyna Czubówna.


23 Kwi 2011, o 15:54
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:14
Posty: 384
Miejscowość: Stargard Szczeciński // Bielefeld
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 109 razy
Nick w grze: Inexx
Post Re: dzisiejszy event i chamskie zachowanie..
kobieto OGARNIJ sie idz popłacz w poduszke czy cos..... napisal ZERÓWA (zerówka w szkole, zachowanie jak u dziecka). Nikt Cie nie wyzywał .... a Ty od psów :]

badabki pod trentis dla lowl lvl? 1 - 20 lvl?

_________________
AVE JA

Inexx - 140 dr
InexxMo 123 mo
Inexik 121 sh
Wygranych turniejów: 31


23 Kwi 2011, o 16:03
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2011, o 03:16
Posty: 421
Miejscowość: Wwa/Krk/Hamburg
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 130 razy
Post Re: dzisiejszy event i chamskie zachowanie..
nie chce wszystkiego przytaczac wiec tylko maly fragment
Mortisa napisał(a):
doświadczonych a kneble dla nich widzę raz do roku..


tak, starzy graczy czyli hlevele sa pod ochrona i kneble itd sie ich nie tycza, omg spojrz m.in. na ten temat
viewtopic.php?f=69&t=4495

_________________
Koko: kuki jak nazwac gildie?
-nie wiem, czy to wazne?
..
-dlaczego nazwales nasza gildie NoName?
-bo to gildia bez nazwy, ona nie jest wazna, tylko osoby ktore w niej sa
Image
Dzieki. Wszystkim.


23 Kwi 2011, o 16:10
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:14
Posty: 384
Miejscowość: Stargard Szczeciński // Bielefeld
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 109 razy
Nick w grze: Inexx
Post Re: dzisiejszy event i chamskie zachowanie..
Morisa powiadasz ze znajomych modzi nie knebluja...... kilkakrotnie kneblowalem znajomych i jaka reakcja? smiech na priv..... wyluzuj bo tylko "za bardzo" rzucasz na siebie uwage


edit: post kukiego: sami moi znajomi :]

_________________
AVE JA

Inexx - 140 dr
InexxMo 123 mo
Inexik 121 sh
Wygranych turniejów: 31


Ostatnio edytowany przez Inexx, 23 Kwi 2011, o 16:13, edytowano w sumie 1 raz



23 Kwi 2011, o 16:12
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Post Re: dzisiejszy event i chamskie zachowanie..
ćo masz na myśli pisząc starszy gracz? gram 2-3 miesiące i mam 40 lvl znam ludzi który graja mniej i maja o 10-15 lvl więcej. Ale i znam takich z kilku miesięcznym stażem i lvl 50. Więc co to znaczy starszy gracz?
Dalej, Wbijanie do kogoś do party bez pytania to jedna z najgorszych rzeczy jakie można zrobić w tej grze. niskim lvl narażasz grupe na zaczepianie ich przez moby które normalnie sie ich boją, czyli spowalniasz ich, dodatkowo zajmujesz byc może miejsce komuś kto własnie idzie z innej krainy. Na bossie możesz spowodować dead całej drużyny. Po za tym kneble nie są sypane na prawo i lewo nie spotkałem się jeszcze z nadużyciem knebla i starzy jak i nowi dostają kneble wystarczy posiedzieć na czacie. Jeśli uważasz że jest inaczej pokaż jakies dowody, że hlvl przeklina a obecny gm nic nie robi!
Co do eventów to są robione dla wszystkich po rowno :) chociaż trudno robić event dla postaci 1-15 lvl.

I nawiązując do tytułowego chamskiego zachowania to jedynym takowym w tej całej sytuacji było twoje zachowanie.


Ostatnio edytowany przez Pirek, 23 Kwi 2011, o 16:18, edytowano w sumie 1 raz



23 Kwi 2011, o 16:12
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 00:05
Posty: 77
Miejscowość: Zamość
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Post Re: dzisiejszy event i chamskie zachowanie..
Mortisa napisał(a):
ależ ja nawet nie wspomniałam nic słowem jak na mnie nabluzgali w party
dopiero na czacie napisałam że zachowali się chamsko i mogli normalnie poprosić o wyjście a nie wyzywać od złodziei, zerowców itp..
i dalej uważam że mam racje bo widzę takie sytuacje często w tej grze i nie chodzi tu o mnie
zwłaszcza że na ogólnym zostałam wyśmiana i zlekceważona zanim napisałam swoje
pan Ufi uważa się widocznie za boga pisząc mi że wymaga szacunku i mam pisać jego nick z dużej litery
czy to wygląda na skruchę czy na zwykłe bezczelne nabijanie się z gracza ?
już wiele osób napisało mi że zniechęca ich to do grania że są celem żarcików
i typowego nabijania się jakiś panów co mają za duże libido i chcą podbudować swojego ego często też widzę obrazy pisane przez gracz doświadczonych a kneble dla nich widzę raz do roku..
nowi gracze za to dostają kneble za byle co myślicie że to zachęca do grania ?
mnie raczej odwrotnie jak i wiele innych osób..
trzyma mnie teraz jedynie to że wydałam kasę na premium..
na niskim poziome poznałam wiele normalnych wartościowych osób zaczynających grę razem zemną
wydawało się że gra im się podoba lecz teraz ich wcale nie widuje..
jedna osoba którą znam od początku mojego grania już narzeka że nie odpowiada jej klimat jaki tutaj panuje
pewnie większość tych bardziej kumatych i starszych nowych graczy odczuło to że jest tu pewna grupa znajomków starych graczy która pozwala sobie na więcej niż w rzeczywistości regulamin zezwala i spływa to po nich


napisałem do Ciebie "na poczatku sie pyta czy mozna dolaczyc, zerowcu" a ty odpowiadzialas w czasie walki "Chyba kpisz" coś w tym stylu ;)

"dopiero na czacie napisałam że zachowali się chamsko i mogli normalnie poprosić o wyjście a nie wyzywać od złodziei, zerowców itp.."
na 100% tak nie napisalas ładnie jak tutaj sie to przedstawia, zaczelas od psów wyzywać =)

pan Ufi uważa się widocznie za boga pisząc mi że wymaga szacunku i mam pisać jego nick z dużej litery
czy to wygląda na skruchę czy na zwykłe bezczelne nabijanie się z gracza ?

pisząc to do Ciebie nie zlamałem zadnego regulaminu :)

za bardzo krecisz :/

I kto w ogole na nowo otworzył ten temat...

_________________
Koniec gry w Taern 13.08.11 na 81 lvl (top1 zabójcy/top2 łowcy/S3)

Dzięki za gre Breaner, Inexx, Buczys aka Oluś, Gomeeq warjat, PiotruśMłody, Kukiq, MoonShield, Lemorn, Marxell, DarRk i reszcie...
Image


23 Kwi 2011, o 16:17
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 219 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron