Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 dzisiejszy event i chamskie zachowanie.. 
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Post Re: dzisiejszy event i chamskie zachowanie..
"pan Ufi uważa się widocznie za boga pisząc mi że wymaga szacunku i mam pisać jego nick z dużej litery
czy to wygląda na skruchę czy na zwykłe bezczelne nabijanie się z gracza ?"
Nazwy własne, imiona, nazwiska w tym nicki pisze się wielką literą. Nie trzeba do tego szacunku wystarczy zwykła znajomość J.polskiego.


23 Kwi 2011, o 16:20
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: dzisiejszy event i chamskie zachowanie..
Mortisa: nie masz w tej dyskusji żadnych argumentów poza "wielu graczy się skarży", "wiele razy widziałam niesłuszne kneble", "wiele razy nie dostał knebla bo jest znajomym".

Przytoczona przez ciebie wyżej sytuacja dowodzi, że knebla otrzymałaś w 100% słusznie.
Logi z chatu:

Cytuj:
Mortisa: gm uspokoj pewnych niewychowanych graczy
Mortisa: bo ich zachowanie i teksty sa karygodne
Mortisa: panowi uhi z kolega brak wychowania jak ja lubie takich zarozumialcow bluzgajacych na lewo i prawo
Ufi: Ufi sie pisze z duzej litery
Mortisa:do psa nie mam zamiaru odzywac sie z szcunkiem sam sie prosiles.. mogles nie wyzywac bez powodu ukradlam ci cos ?
Inexx: nie płacz mortisa :/ ciesz sie ze zyjesz
KacMorderca: zauwaz, że nazwał ufiego psem, więc za to są kneble
Mortisa: nie placze lecz przybija mnie wasz brak wychowanie i wyzywanie bo ktos ma mniejszy lvl..
Inexx: a mniee przybija wbijanie do pt bez zaproszenia :P sama sie kultury naucz a pozniej wymagaj :)
Mortisa: event byl dla kazdego
Mortisa: ....
Ufi: zdesperowana dziewuszka :)


Co by się nie wydarzyło na privie to nie powód żeby wyzywać kogoś od psów na ogólnym.


23 Kwi 2011, o 16:23
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 00:05
Posty: 77
Miejscowość: Zamość
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Post Re: dzisiejszy event i chamskie zachowanie..
Cytuj:
Co by się nie wydarzyło na privie to nie powód żeby wyzywać kogoś od psów na ogólnym.


Święte słowa :)

_________________
Koniec gry w Taern 13.08.11 na 81 lvl (top1 zabójcy/top2 łowcy/S3)

Dzięki za gre Breaner, Inexx, Buczys aka Oluś, Gomeeq warjat, PiotruśMłody, Kukiq, MoonShield, Lemorn, Marxell, DarRk i reszcie...
Image


23 Kwi 2011, o 16:34
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2011, o 18:57
Posty: 8
Miejscowość: W.
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: dzisiejszy event i chamskie zachowanie..
co ja jestem aby mnie tak traktować w poduszkę płakać nie będę i nie opłacz się rozchodzi lecz o to że wszędzie jest pełno chamstwa i nigdzie nie można pograć i rozerwać się w wolnym czasie w normalnych warunkach w miłej atmosferze
bez tego polaczkowego zarozumialstwa, bluzgania jak gm nie widzi..
i uprzykrzania innym życia
albo jak ktoś coś osiągnie wyzywania od złodziei itp
co już przerabiałam w innej grze
co jest z wami polaczkami że nie można w normalnych warunkach z wami grać i co 3 jest zdatny do normalnej miłej rozmowy podczas grania

to właśnie mnie wnerwia ale widocznie nigdy nie będę uszczęśliwiona
wybrałam tą grę myśląc że nie napotkam w niej bandy gimnazjalistów
lecz codziennie takich widuje
spamują na czacie w zamku
wyzywają od idiotów lub dla zabawy zabijają i psują expa
i mam pretensje o to co usłyszałam w party
bo wnerwia mnie takie zachowanie
lecz co począć jak komuniści pozbawili nas większości inteligencji to sami niepełno sprytni się namnożyli ;)
koniec tematu

_________________
Zew jaskiniowego Trolla


czytała.
Krystyna Czubówna.


23 Kwi 2011, o 16:37
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:14
Posty: 384
Miejscowość: Stargard Szczeciński // Bielefeld
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 109 razy
Nick w grze: Inexx
Post Re: dzisiejszy event i chamskie zachowanie..
ehhh :) trzeba bylo napisac na pw... wyjasnic sytuacje.. ze mna da sie pogadac juz taki jestem.. chamstwa tez nie lubie... a za chamstwo odplacam tym samym.

Widzisz zmienilas gre a jaki tego powod? :]

ahh i nie udawaj zbyt madrej.... bo tylko sie osmieszasz :) piszesz o polaczkach..wiec jaka z Ciebie polka jak sie ze swoich rodakow nasmiewasz uzywajac tego zwrotu?

_________________
AVE JA

Inexx - 140 dr
InexxMo 123 mo
Inexik 121 sh
Wygranych turniejów: 31


Ostatnio edytowany przez Inexx 23 Kwi 2011, o 16:44, edytowano w sumie 2 razy



23 Kwi 2011, o 16:41
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 00:05
Posty: 77
Miejscowość: Zamość
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Post Re: dzisiejszy event i chamskie zachowanie..
Cytuj:
i uprzykrzania innym życia

Dokładnie piszesz o sobie :) Po co sie wpychać na chama do druzyny :)?

Cytuj:
co jest z wami polaczkami że nie można w normalnych warunkach z wami grać i co 3 jest zdatny do normalnej miłej rozmowy podczas grania

No widzisz z tobą sie porozmawiać nie da, nie jestes tą 3'cia ;) prymitywne teksty typu "psy itp.." dla mnie to jest zalosne, nie wiem co ty chcesz osiagnac pisząc takie glupoty.. zenua "tekst inexxa :*"

_________________
Koniec gry w Taern 13.08.11 na 81 lvl (top1 zabójcy/top2 łowcy/S3)

Dzięki za gre Breaner, Inexx, Buczys aka Oluś, Gomeeq warjat, PiotruśMłody, Kukiq, MoonShield, Lemorn, Marxell, DarRk i reszcie...
Image


23 Kwi 2011, o 16:42
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2011, o 18:57
Posty: 8
Miejscowość: W.
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: dzisiejszy event i chamskie zachowanie..
da się zemną rozmawiać lecz bez wyzywania na wstępie
a waszych tajemnych zasad na serwerze nie znam..
i robię się bojowa jak ktoś do mnie wyskakuje z ryjem bez powodu
nie lubię jak ktoś traktuje mnie z góry samemu zachowując się jak baran z autyzmem
pomijając już fakt że nawet nie patrzyłam jaki macie poziom ani ile hp ma potwór itp zakatowałam na ślepo bo wszystkie potwory były już zajęte
bo tyle ludzi na wysokich poziomach się na nie rzuciło że nic nie zostało dla reszty graczy
a bijąc wcześniej jednego pewien Voo na 50+lvl nie miał nic przeciwko jak się dołączyłam a za mną wiele innych osób i każdy dołączał się bo zwyczajnie nie było czego bić..
więc wasze zachowanie mnie oburzyło bo jako jedyni tak się zachowaliście jakby to była wasza prywatność

_________________
Zew jaskiniowego Trolla


czytała.
Krystyna Czubówna.


23 Kwi 2011, o 16:54
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:14
Posty: 384
Miejscowość: Stargard Szczeciński // Bielefeld
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 109 razy
Nick w grze: Inexx
Post Re: dzisiejszy event i chamskie zachowanie..
widzisz mało grasz :) wyzsze lvl "drazni" takie zachowanie :) co opisal Willy na poczatku tematu

_________________
AVE JA

Inexx - 140 dr
InexxMo 123 mo
Inexik 121 sh
Wygranych turniejów: 31


23 Kwi 2011, o 16:58
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 00:05
Posty: 77
Miejscowość: Zamość
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Post Re: dzisiejszy event i chamskie zachowanie..
Mortisa napisał(a):
da się zemną rozmawiać lecz bez wyzywania na wstępie
a waszych tajemnych zasad na serwerze nie znam..
i robię się bojowa jak ktoś do mnie wyskakuje z ryjem bez powodu
nie lubię jak ktoś traktuje mnie z góry samemu zachowując się jak baran z autyzmem
pomijając już fakt że nawet nie patrzyłam jaki macie poziom ani ile hp ma potwór itp zakatowałam na ślepo bo wszystkie potwory były już zajęte
bo tyle ludzi na wysokich poziomach się na nie rzuciło że nic nie zostało dla reszty graczy
a bijąc wcześniej jednego pewien Voo na 50+lvl nie miał nic przeciwko jak się dołączyłam a za mną wiele innych osób i każdy dołączał się bo zwyczajnie nie było czego bić..
więc wasze zachowanie mnie oburzyło bo jako jedyni tak się zachowaliście jakby to była wasza prywatność


Jakbys zapytała na prv czy mozesz do nas dojść nie byłoby problemu =p
Zrozumielibysmy ze jestes nowym graczem i nigdy takiego Babadka na oczy nie widzialas o.o i dalibysmy Ci szanse :)

_________________
Koniec gry w Taern 13.08.11 na 81 lvl (top1 zabójcy/top2 łowcy/S3)

Dzięki za gre Breaner, Inexx, Buczys aka Oluś, Gomeeq warjat, PiotruśMłody, Kukiq, MoonShield, Lemorn, Marxell, DarRk i reszcie...
Image


23 Kwi 2011, o 17:03
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lut 2011, o 09:47
Posty: 110
Podziękowano: 25 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Re: dzisiejszy event i chamskie zachowanie..
Czytając to nie mogłam się oprzeć by dodać swoje 2 grosiki.
Mortisa rozumiem Twoje zdenerwowanie na gracza Ufi bo fakt powinien grzecznie w pełnym zdaniu zwrócić się do Ciebie z prośbą o opuszczenie pola walki, gdyż zbyt obawia się o utratę Twojego życia. Przypuszczam jednak, że zrozumiesz iż podczas walki nie ma często czasu na grzeczne i uprzejme sformułowania więc piszę się po prostu "Wyjdź...".
Zastanawiam się często expiąc na zamku lub na miśkach czemu gracze z niskimi lvlami wbijają do party kiedy nikt o to nie prosi. Zwłaszcza gdy potworek jest już na wykończeniu i dołączenie kogoś powoduje jedynie rozdzielenie expa i lota. Mnie tez to czasem lekko irytuje. Nie rozumiem takiego zachowania i szczerze jeśli ktoś chce w ten sposób mnie poznać i zaskarbić sobie moją wdzięczność to raczej źle do tego podchodzi.
A i przestań swoje oskarżenia rzucać po wszystkich, bo przedstawiasz się raczej w niekorzystnym świetle.
Tyle na razie ode mnie.


23 Kwi 2011, o 17:04
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 118 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron