Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 Logowanie 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2015, o 15:00
Posty: 187
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 53 razy
Serwer: Tolnor
Post 
Treamer napisał(a):
Z 1 sytuacją spotykam się chyba od zawsze, tylko kiedyś komunikat wyskakiwał w wersji angielskiej (przyciski też nie działały), ale po cofnięciu można było od razu się zalogować. Pojawiał się po długim czasie grania. Teraz komunikat pojawia się w wersji polskiej. Koło tygodnia temu, może więcej przy każdej próbie przelogowania wyświetlał się komunikat "nie jesteś zalogowany". Ale teraz rzadziej się pojawia.
Samo się zepsuło i samo się naprawiło w moim przypadku (chyba że coś robiłem, ale nie pamiętam).

Mi też się wyświetla takie cos ale po chwili znika a sam błąd pojawia sie tak rzadko ze nie ma sensu tego zglaszac


18 Cze 2016, o 12:10
Profil
Post Re: Logowanie
Spoko...przed awarią też mi się pokazywał taki komunikat, ale tak jak pisałem wystarczyło usunąć z adresu "account.php" i logował po pierwszym razie. Teraz to się zmieniło i jest to z lekka upierdliwe (wersja ocenzurowana)


18 Cze 2016, o 12:15
Post Re: Logowanie
Z premedytacją nie edytuję poprzedniego, żeby podbić temat "gdyż, ponieważ" pojawiły się nowe okoliczności. Zgodnie z poradą
Darkhen napisał(a):
... pozostaje zgłosić się na support.

Napisałem na support z nadzieją, że mój problem zostanie rozwiązany (na marginesie jestem ciekawy ilu graczy ma podobnie) ...jakkolwiek niektórzy funkcyjni próbowali pomóc, tak wpis innego członka ekipy, ponoć pomocnej, zabił moje nadzieje, że będę mógł komfortowo grać.
Wkleję cytat mając nadzieję, że nie naruszam tajemnicy Pentagonu.
Funkcyjny (nick nie jest ważny) na supporcie napisał(a):
Witaj,

Przykro mi, ale bezpieczeństwo kont Naszych graczy jest dla Nas najważniejsze- dlatego owa aktualizacja nie zostanie cofnięta.

Pozdrawiam i zamykam

W sumie to ja nie rozumiem. Jestem graczem. Gram od ...hmm niemal początku, kiedy zabezpieczenia były marne, lub wręcz dziurawe i jakoś moje konto było i jest bezpieczne. Ja się pytam :
Kiedy Wasze zabezpieczenia będą pomocne, a nie przeszkadzajkami, lub kiedy opracujecie rozwiązanie powodujące uniknięcie graczowi takich kłopotów jak przedstawione w 1 poście. Oczekuję pomocy, której nie dostałem na supporcie, a nie "łączenia się w bólu"


20 Lip 2016, o 22:30
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2015, o 15:00
Posty: 187
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 53 razy
Serwer: Tolnor
Post 
U mnie ten blad pojawia sie zawsze gdy wywali mi neta podczas gry, w innych przypadkach rzadko występuje.


20 Lip 2016, o 23:05
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lip 2016, o 13:03
Posty: 136
Miejscowość: Khorinis
Podziękowano: 40 razy
Otrzymanych podziękowań: 45 razy
Serwer: Ostlor
Post Re: Logowanie
Również miałem takie problemy na win 8 ale zniknęły one po zainstalowaniu win 10 i pobraniu nowych przeglądarek.Teraz nie mam żadnych problemów wszystko śmiga jak trzeba,żadnego wywalania z gry itp :)

_________________
P O Z D R A W I A M

All postacie - Off
Łucznik - On

W grze od 15.09.2012 r. Koniec przygody 24.10.2018 r.

Próba powrotu do pogrywania 27.06.2019 r.


21 Lip 2016, o 13:55
Profil
Post Re: Logowanie
Japycz napisał(a):
...żadnego wywalania z gry itp :) ...

Mnie nie wywala. Nie mogę zalogować przez dłuższy czas. Czasem po wylogowaniu
wchodzi na ekran wyboru postaci a czasem pojawia się "nie jesteś zalogowany..."
Wg mnie jest to bug z którym nie moga sobie poradzić "inżyniery". Temat tkwi w dobrym dziale, ba, pisałem na support jednak nikt nie podał mi sposobu, aby ten błąd rozwiązać. Wpis "robimy to dla bezpieczeństwa waszych kont" mnie nie satysfakcjonuje
to tak jakby wynajmowali auto, które ma zabezpieczenie, że nie zapali dopóki nie zapniesz pasów, które nie chcą się zapiąć. Dopiero po kilku próbach może, ale nie musi się udać. Fajnie? Czy ktoś z funkcyjnych potrafi podać mi sposób na legalne logowanie do gry za pierwszym razem ? Czy muszę powiązać konto z fejsem, oraz dać bezwzględny dostęp programom szpiegującym firm działających na Wasze polecenie źeby to działało?
Pozdrawiam poirytowany klient


22 Lip 2016, o 00:29
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011, o 10:54
Posty: 49
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Logowanie
No nie mogę się zalogować na postać ani na nowo utworzoną ani na obecne klikanie w przycisk zaloguj na ekranie wybierania postaci. Jakieś rady? Ciasteczka usunięte przeglądarka aktualna

_________________
meee


22 Lip 2016, o 09:23
Profil
Post Re: Logowanie
Dobra, krótka odpowiedź. Czy ekipa wie jak to rozwiązać?
Czy ten dział nie jest już odwiedzany przez osobę "TEN KTÓRY WIE"
Dodatkowo po tym Waszym restarcie znowu po wylogowaniu mam http://scr.hu/6z5/34nf7 oraz wszystkie linki na czacie niezaufane
Relog nie pomaga. Czyszczenie nie pomaga. Ekipa nie pomaga. "Inżyniery nie wiedzo"


22 Lip 2016, o 11:37
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lip 2016, o 13:03
Posty: 136
Miejscowość: Khorinis
Podziękowano: 40 razy
Otrzymanych podziękowań: 45 razy
Serwer: Ostlor
Post Re: Logowanie
zVirusowany Mnie nie tylko wywalało z gry ale miałem też takie coś jak ''IP BANNED'' lub ''Twoja postać jest już zalogowana'' więc wiem jakie to potrafi być uciążliwe gdy nie możesz lognać przez dłuższy czas :)

_________________
P O Z D R A W I A M

All postacie - Off
Łucznik - On

W grze od 15.09.2012 r. Koniec przygody 24.10.2018 r.

Próba powrotu do pogrywania 27.06.2019 r.


22 Lip 2016, o 14:33
Profil
Post Re: Logowanie
Czyli ekipa po prostu nie wie jak sobie poradzić z "zabezpieczeniem" które zabezpiecza nawet przed zalogowaniem z użyciem hasła i prawidłowego loginu :)
Widzę również, że tradycjonaliści hołdują zasadzie "jeśli nie zauważamy problemu, problem nie istnieje", lub upierdliwy gracz, który dostaje cudo za free, po prostu zrezygnuje z roszczeniowej postawy i znudzi się wypisywaniem bzdur jak mu to źle się gra.
Otóż nie znudziłem się...mi się nie chce jak widzę, że problem przerasta konkretne osoby i nie drążę tematu, żeby nie przeszkadzać "w pracy"

Problem nie rozwiązywalny przez obecnych funkcyjnych-zamykam :D


22 Lip 2016, o 23:50
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron