Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
 System sojuszy 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 6 Sie 2016, o 02:14
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Rage
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post System sojuszy
Witam all zakładam ten temat ponieważ jak każdy z nas wie sojusze w taernie są beznadziejne, każdy atakuje każdego nawet jak sojusze są potwierdzone po obu stronach i tylko się tworzy większy chaos. Moim pomysłem jest aby zwiększyć wartość pokoju pomiędzy gildiami mianowicie chodzi o nietykalność jeśli gildia z gildią ma sojusz. Nie jest to głupia idea i może zachęcić nawet do lepszej gry (budowanie frakcji,wymiany zasobów, koalicji).


6 Sie 2016, o 02:22
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: System sojuszy
jak macie sojusz obustonny to przecież między kanclerzami możecie ustalić dokładne warunki na priv. A jak takie coś nie działa to wyciągaj konsekwencje od graczy, którzy nie chcą się podporządkować albo zmień gildie, jeśli nie jesteś kanclerzem/strategiem.


6 Sie 2016, o 07:30
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 6 Sie 2016, o 02:14
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Rage
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: System sojuszy
Nie tyle że mi coś nie pasuje a to że to jest po prostu ułomne nikt nikogo nie będzie ciągle pilnować, i każdy mi przyzna racje że sojusze nie mają znaczenia ;d są to tylko kolorowe literki nic więcej a chyba powinno mieć to jakąś wartość.


6 Sie 2016, o 10:28
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2013, o 14:11
Posty: 174
Miejscowość: Miasto
Podziękowano: 233 razy
Otrzymanych podziękowań: 65 razy
Nick w grze: Voliene
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: System sojuszy
O ile dobrze pamiętam, na blogu pisali, że zmienią chyba w 3D

_________________
"Nie ważne jest w moich oczach,
Czy człowiek będzie mniej,
Czy więcej posiadał.
Ważne jest, czy będzie mniej,
Czy więcej człowiekiem


W Taern gram od: 2012-05-05


6 Sie 2016, o 11:54
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 6 Sie 2016, o 02:14
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Rage
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: System sojuszy
za ile 2 lata? jak już nikt w to nie będzie grać xD złączą niedługo wszystkie serwy przez ich własną głupotę, ile rzeczy można zepsuć, to jak wpychanie imigrantów na siłę do europy i morał jest jeden "jeśli nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniądze" pozdrawiam kumatych a na dodatek gram w to od prawie 4 lat więc mam wgląd we wszystko co stworzyli dodali, wracając chciałem dać coś wkońcu sensownego do tej gry o ile komuś ten pomysł idzie na ręke :)


6 Sie 2016, o 12:15
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2013, o 14:11
Posty: 174
Miejscowość: Miasto
Podziękowano: 233 razy
Otrzymanych podziękowań: 65 razy
Nick w grze: Voliene
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: System sojuszy
rage9090 napisał(a):
za ile 2 lata? jak już nikt w to nie będzie grać xD złączą niedługo wszystkie serwy przez ich własną głupotę, ile rzeczy można zepsuć, to jak wpychanie imigrantów na siłę do europy i morał jest jeden "jeśli nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniądze" pozdrawiam kumatych a na dodatek gram w to od prawie 4 lat więc mam wgląd we wszystko co stworzyli dodali, wracając chciałem dać coś wkońcu sensownego do tej gry o ile komuś ten pomysł idzie na ręke :)



O ile dobrze słyszałem, 3D ma wejść w grudniu, więc nie gorączkuj się tak.

Czy ty czytasz co piszesz? :) I czy czytasz co ktoś napisał? Przecież na blogu napisali, i na forum też wspominano, że serwerów nie będą łączyć, ile razy mają o tym pisać? Kilkadziesiąt? Sto?

Nie jesteś jedyny, który gra w Taern kilka lat, popatrz też na innych ludzi, nie tylko na siebie.

Każdy pomysł musi dojrzeć, nie będzie wprowadzony jutro, ot tak. Już mówiono o tym systemie, napisali, że go zrobią.
Co to da, że ty napiszesz teraz? To tak jakbym zaproponował kolorowym " Hej, mam pomysł, zróbcie 3D, myślę, że to fajny pomysł, proszę o piwa, mam nadzieję, że nie będzie hejtów".

Myślisz, że tylko Ty wprowadzasz do tej gry sensowne pomysły?

_________________
"Nie ważne jest w moich oczach,
Czy człowiek będzie mniej,
Czy więcej posiadał.
Ważne jest, czy będzie mniej,
Czy więcej człowiekiem


W Taern gram od: 2012-05-05


6 Sie 2016, o 12:47
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2015, o 21:22
Posty: 113
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 163 razy
Otrzymanych podziękowań: 116 razy
Nick w grze: NashVille
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post 
Odrzucenie sojuszy tego mi brakuje. Sporo nowych gildii zakładanych przez 12-latków, zawiera sojusz z pierwszą z rankingu i kilkoma losowymi które napotkali jako pierwsze. Trzeba pisać na priv do kanclerza/stratega i to nie każdy się zgadza na usunięcie... Strasznie irytujące...

Tapatalk 5.7.0

_________________
Druid 140 poziom [on/off]
Sheed 53 poziom [on/off]
Serwer: Larkas
Gildia: TITANIUM
16.07.2018 - Washi
Pierwsza Morana ubita na 110 poziomie - 18.01.17 22:17 - ..., Madziox, Balitazaar, Jaackob, Sabazios.


6 Sie 2016, o 16:39
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 6 Sie 2016, o 02:14
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Rage
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: System sojuszy
3d 3d 3d 3d wszyscy się podniecają tym 3d jak ważne jest to co jest teraz, i czytam uważnie bo to co się z tą grą stało przez te lata to obraz nędzy i rozpaczy. Bardzo dużo miało być zmienione a drążyć temat trzeba i koniec.


6 Sie 2016, o 18:47
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: System sojuszy
jak się ma poważny sojusz i poważnych graczy to sojusze traktuje się jak należy,w taernie nikt nigdy nie narzucił użytkownikom co oznacza sojusz gildii poza wpisaniem się na jakąś listę więc takie rzeczy ustalać i kontrolować powinni kanclerze.


6 Sie 2016, o 19:28
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 9 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 470 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron