Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 9 posty(ów) ] 
 GM zaniedbuje swoje obowiazki- SKARGA 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Mar 2011, o 13:18
Posty: 30
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post GM zaniedbuje swoje obowiazki- SKARGA
http://img51.imageshack.us/i/screenhunt ... 41959.gif/ - tu jest link gdzie mnie koles pyta o cene ayola podajemu a on mi wulgami zuca bo mu sie cena niepodoba

http://img197.imageshack.us/i/screenhun ... 2033.gif/- tu mi na pw pisze zaraz po otrzymaniu knebla

zglosilem to do -inexx do gm-a a ten mi pisze ze sam prowokuje i ze to nie koncert zyczen

http://img856.imageshack.us/i/screenhun ... 2025.gif/- tu link do odpowiedzi GM-a w stosunku do zaistnialej sytuacji

zglosilem to do bubelage i ten dopiero dal mu knebla, a gm Inexx nie zareagowal na screna ktorego mu podalem wrecz przeciwnie, mnie jeszcze oskarzyl ze ja prowokuje - a widac wyraznie ze koles sie zapytal o cene , ja mu napisalem ile chce za ayole a ten mi wugiem odpowiedzial...
inexx zaniedbal swoje obowiazki gdy to mu napisalem to mi dal knebla na czacie i ignora na priv mi dal
tak GM nie powinien sie zachowywac, cos takiego miejsca miec nie powinno , regulamin jest regulaminem -skoro mi wulgaryzmami gracz pisze a ja to zglaszam z ss do gm-a to ten mu knebla powinien dac bo taka kara za to jest, widac jak gm sobie pozwala ...komus tu wladza do glowy uderzyla
serwer 3

_________________
S.3
Glupota z czasem staje sie norma w spoleczenstwie, bez idiotow bylo by nudno , dzieki temu jest rozrywka


Ostatnio edytowany przez eldurath, 24 Kwi 2011, o 20:36, edytowano w sumie 1 raz



24 Kwi 2011, o 20:31
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2010, o 03:25
Posty: 251
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: Ceol
Post Re: GM zaniedbuje swoje obowiazki- SKARGA
Jak sama nazwa wskazuje dział "Zmiany w Grze" to idealne miejsce na zgłaszanie skarg.

_________________
dr 120


24 Kwi 2011, o 20:34
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011, o 20:48
Posty: 1556
Miejscowość: Konin
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 34 razy
Post Re: GM zaniedbuje swoje obowiazki- SKARGA
Przeniosłem do odpowiedniego działu.
1. Inexx nie jest gm'em.
2. Jeśli ktoś pisze Ci takie rzeczy na pw to pierwsze co robisz to /ignore albo po prostu ignorujesz gracza nie zaprzątając sobie nim głowy, a nie robisz z igły widły
3. Screeny które przesyłałeś były ucięte co sugeruje, że próbujesz ukryć resztę czatu. Mało tego, były strasznie nieczytelne.
4. Jeśli spamujesz pw gm i moderatorów wysyłając 15 razy to samo to nie dziw się jeśli nie otrzymasz odpowiedzi. My na prawdę mamy parę rzeczy do roboty. Tym bardziej, że trwał turniej kiedy wysyłałeś mi to zgłoszenie.

_________________
Image

Surowe prawo, lecz prawo.

"Wolę być nienawidzony za to, kim jestem, niż kochany za to, kim nie jestem."
- Kurt Cobain


24 Kwi 2011, o 21:12
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:14
Posty: 384
Miejscowość: Stargard Szczeciński // Bielefeld
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 109 razy
Nick w grze: Inexx
Post Re: GM zaniedbuje swoje obowiazki- SKARGA
Wysyłasz mi codziennie screeny.. z tego co pytałem to wymyslasz "ceny" z kosmosu a ze ktos Ci napisal takie cos to daj mu ignore i po sprawie... a ze masz zajete wszystkie 5 miejsc w ignore... nie moja wina... najwyrazniej nikt Cie nie lubi...


P.S. knebel nie dziala na pw wiec bylby zbedny :]

_________________
AVE JA

Inexx - 140 dr
InexxMo 123 mo
Inexik 121 sh
Wygranych turniejów: 31


24 Kwi 2011, o 21:14
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Mar 2011, o 13:18
Posty: 30
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: GM zaniedbuje swoje obowiazki- SKARGA
cena 12k za ayole jest dlamnie normalna cena co niedaje prawa miesem zucac nikomu za to na pw
twoim obowiazkiem jest zakneblowanie takiego delikwenta skoro ci sprawde zglaszam i niepowinno cie obchodzic ile razy dzienie ci bede ss dawal, masz dowod to knebel i tu sie nie dyskutuje czy dalem ci juz 2ss na 2 graczy czy dalem ci 10 ss na 10 graczy
koles mnie obraza a ja sobie tego niezycze
to czy ktos mnie lubi czy nie mnie to nieobchodzi, skoro mi miesem zucaja to zglaszam to i wymagam reakcji a ty inexx tego niezrobiles wobec tego do bubelage napisalem i on zareagowal
dlatego skarga jest tu na ciebie za zaniedbywanie obowiazkow
scren byl zrobiony z godzina wulgaryzmu i wczesniejsza rozmowa aby niebylo ze cos ukrywam

_________________
S.3
Glupota z czasem staje sie norma w spoleczenstwie, bez idiotow bylo by nudno , dzieki temu jest rozrywka


24 Kwi 2011, o 22:16
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:19
Posty: 40
Miejscowość: Ostróda
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: GM zaniedbuje swoje obowiazki- SKARGA
Gratulacje dla Inexxa za awans na GM!! :lol:


24 Kwi 2011, o 22:20
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 00:05
Posty: 77
Miejscowość: Zamość
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Post Re: GM zaniedbuje swoje obowiazki- SKARGA
eldurath napisał(a):
cena 12k za ayole jest dlamnie normalna cena co niedaje prawa miesem zucac nikomu za to na pw
twoim obowiazkiem jest zakneblowanie takiego delikwenta skoro ci sprawde zglaszam i niepowinno cie obchodzic ile razy dzienie ci bede ss dawal, masz dowod to knebel i tu sie nie dyskutuje czy dalem ci juz 2ss na 2 graczy czy dalem ci 10 ss na 10 graczy
koles mnie obraza a ja sobie tego niezycze
to czy ktos mnie lubi czy nie mnie to nieobchodzi, skoro mi miesem zucaja to zglaszam to i wymagam reakcji a ty inexx tego niezrobiles wobec tego do bubelage napisalem i on zareagowal
dlatego skarga jest tu na ciebie za zaniedbywanie obowiazkow
scren byl zrobiony z godzina wulgaryzmu i wczesniejsza rozmowa aby niebylo ze cos ukrywam


Ile ty masz lat ze takie głupoty piszesz? Jakbym robim za kazdym ss jak ktos mnie wyzywa to by mi miejsca na dysku nie wystarczyło ..

_________________
Koniec gry w Taern 13.08.11 na 81 lvl (top1 zabójcy/top2 łowcy/S3)

Dzięki za gre Breaner, Inexx, Buczys aka Oluś, Gomeeq warjat, PiotruśMłody, Kukiq, MoonShield, Lemorn, Marxell, DarRk i reszcie...
Image


24 Kwi 2011, o 22:21
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:14
Posty: 384
Miejscowość: Stargard Szczeciński // Bielefeld
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 109 razy
Nick w grze: Inexx
Post Re: GM zaniedbuje swoje obowiazki- SKARGA
POWTARZAM KNEBEL NIE DZIAŁA NA PW... czytaj ze zrozumieniem... przyszedł GM to wyjasnil sprawe gdy mu ja przedstawilem.... dawaj mi screeny całych rozmów ... ja nie wiem moze Ty go wczesniej wyzwales? skad ja mam takie rzeczy wiedziec :) dobranoc :) nastepne screeny - nieczytelne i skócone będą ignorowane

_________________
AVE JA

Inexx - 140 dr
InexxMo 123 mo
Inexik 121 sh
Wygranych turniejów: 31


24 Kwi 2011, o 22:23
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2010, o 13:31
Posty: 2670
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Post Re: GM zaniedbuje swoje obowiazki- SKARGA
@Ufi
Bez prowokacji tutaj.

@eldurath
Cytuj:
twoim obowiazkiem jest
Zdaje mi się, czy Ty przyznajesz innym obowiązki, nie potrafiąc samemu poprawnie się wysłowić i również poprawnie językowo, tego co tam wysłowisz, zapisać? Po kolei, nie wszystko na raz. Najpierw naucz się komunikacji, potem wydawaj rozkazy.

Na resztę nie widzę sensu odpowiadać. Podsumowując:
Dla nieproszonych na prv natrętów została wprowadzona funkcja /ignore. Korzystaj.
Pisząc do ludzi, globalnie - staraj się pisać poprawnie. Ludzie wtedy zrozumieją Cię tak, jak tego chciałeś.
Oraz ostatnie - Regulamin nie jest egzekwowany na kanałach prywatnych, tym samym nie jest na poczcie. Tu są wyjątki, ale typu spam, reklamy itd. Jeśli chodzi o pocztę, natrętów po prostu ignoruj. Ludziom nie będzie chciało się pisać listów, będzie to strata czasu, gdy nie będą mieli satysfakcji z tego, że mają na Ciebie wpływ.

Tym samym zamykam temat, który dawno już się skończyć powinien.

_________________
"Rząd wciąż chce naszego dobra, a my mamy go już tak mało."


24 Kwi 2011, o 22:31
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 9 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 208 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron