Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 Ograniczenie bicia bossow. 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2015, o 15:00
Posty: 187
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 53 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post 
To ja chce zeby moskom i innym profom z duzym dmg zrobili ograczenie czasowe pomiędzy kolejnymi bosami bo ja jako druid (80) polece sb 1geo/wieze a kolega vd o 2lv wyzszy zrobi w tym czasie 3 takie. Jakby musial odczekac 15 min przed następnym wejsciem byloby sprawiedliwie.

[Dla mniej mądrych https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Ironia]


1 Wrz 2016, o 20:06
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 01:50
Posty: 1466
Miejscowość: Płock
Podziękowano: 201 razy
Otrzymanych podziękowań: 140 razy
Nick w grze: Darkhen
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Ograniczenie bicia bossow.
Chyba nie ma sensu się już znęcać nad autorem tematu. Ja to widzę jako temat napisany w emocjach, kiedy ktoś wygryzł go ze składu i tyle. Co do vd to nie powinno im się obniżać możliwości chodzenia na bossy. Są tak nieporadne, że trzeba im wrzucić 2 z 3 umek koniecznych do załamania/ukazu, a potem z banenem na twarzy piszą "przecież ukazałam/em". I nie ważne, że przez 5 rund nawet szpilki nie było - prawda Achaja? :twisted:

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka

_________________
Łucznik 124lvl Larkas - OFF
Rycerz 64lvl Larkas - OFF

27-12-2016 Koniec przygody z The Pride of Taern.


1 Wrz 2016, o 20:16
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 13 Lut 2015, o 21:19
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: GoldenAcher
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ograniczenie bicia bossow.
Całkowicie się z Tb nie zgodze, sam gram łucznikiem na Duneb i łuk na waldku zawsze ma slot, nawet na niskim lvl. Co do dz-ta to tak, ludzie wolą brać vd niż łuka, ale wbij pare lvli i spokojnie od 70lvl możesz gorzo latać, gdzie vd na tym lvl może max oglądać te insty na YT. I pomyśl sobie ze vd tez nie ma tak kolorowo np na Natana vd nikt niebierze ( chyba ze ma epik to może za dmg robić ). Łuk to bardzo dobra profa, spokojnie możesz latać większe bosski przed vd na tym samym lvl :) Pozdrawiam


2 Wrz 2016, o 00:47

Podziękowali: Darkhen (2 Wrz 2016, o 02:14)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 18 Mar 2016, o 11:30
Posty: 13
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ograniczenie bicia bossow.
To może żeby zybała nie płakał zrobimy, że łuk ma 10k dmg, i zawsze wszystko trafia a vd usuniemy.


2 Wrz 2016, o 07:22
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Cze 2013, o 15:58
Posty: 30
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 22 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ograniczenie bicia bossow.
Przez Twój post ewidentnie przemawiają nerwy i emocje. Myślę sobie , że gdy te emocje trochę opadną to sam stwierdzisz , że Twój pomysł jest nie do przyjęcia. Ograniczenie możliwości wyboru bossa, określona liczba wypraw . Sam pomyśl czy chciałbyś grać w taką grę , myślę że nie i to bez względu na profesję jaką grasz.

Faktycznie coś w tym jest , że łuk w jakiś tam sposób konkuruje z vd , podobnie mo z barbą i tego już myślę nie zmienisz. Nie mniej jednak mam znajomych łuków , którzy nie narzekają jakoś specjalnie na brak slotów. Natomiast co do samego dz to na tej inście zawsze coś się działo , albo ktoś wyszedł bo nagle mu się coś nie spodobało i foch :P , albo dzieciaki wyzywały się od nie ogarów , jeden mądrzejszy od drugiego ...

Natomiast pamiętaj , że wraz z wbitymi lvl to się zmienia i znajdziesz slota na modliszkę , valdka itd. Nie wierzę , że nie masz znajomych w grze , z którymi dobrze Ci się gra i nikt nie stroi żadnych fochów, a z upływem czasu będzie ich coraz więcej. Wtedy będziesz już szukał ze znajomym czy dwoma , trzema już tylko reszty ekipy.Nie raz tak bywało , że szłam ze znajomymi na jakiegoś bosska na którym bb miał sporo większe dmg i co z tego , ważne było że szliśmy w gronie znajomych i miło spędzaliśmy czas , a nie to że z bb insta byłaby zrobiona 10 czy 15 minut szybciej .

Co do tego druida , który Cie wyprosił cóż myślę , że takimi graczami nie należy się przejmować i robić dalej swoje .Może spotkasz go kiedyś na red i zemsta będzie słodka :lol:

Reasumując rób swoje , staraj się czerpać jak najwięcej przyjemności z gry , grać więcej w gronie znajomych :D i będzie tylko lepiej. Emocje odłóż trochę na bok , pamiętaj , że to jednak tylko gra i nie warto czasami tak się wkurzać .

_________________
mo 116 lvl
rycerka 81 lvl
Gildia Shadowhunters

Nie ma gorszego zła od pięknych słów które kłamią (Ajschylos)

W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart, ale o umiejętne granie tymi które już masz w ręku.(Josh Billing)


3 Wrz 2016, o 17:44
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2011, o 09:54
Posty: 190
Miejscowość: Nawet google nie widzą
Podziękowano: 20 razy
Otrzymanych podziękowań: 28 razy
Nick w grze: Mashtall
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ograniczenie bicia bossow.
Jest tak Łucznik ma owszem lipe z bosami, nie neguje tego, ale jest okrutnym rzeżnikiem w pvp oraz w grze solo czy solowaniu bossow. Natomiast druid ma łatwo o slot, ale jeśli chodzi o gre solo jest to tragedia, nie można mieć wszystkiego.

Kolejna sprawa, lucznik to totalny bufer, ja nie rozumiem czemu ludzie go ignorują tak jak dawno temu sh, który by uważany za śmiecia, aż ludzie skumali co on potrafi i jednak zaczeli brac go wszędzie, pamietam czasu gy sh miał problem złapać slota na dz tak jak łucznik obecnie, kiedyś ludzie skumają, że łuk to potęga, ale to jest jak ewolucja, powoli powoli bo się zepsuje :)

_________________
Wracam do gry ze zdwojoną siłą !

W głębi serca zawsze będę jednym z graczy Mielonych


10 Wrz 2016, o 20:52
Profil WWW
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 9 Wrz 2016, o 13:01
Posty: 1
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ograniczenie bicia bossow.
Haha dokładnie ;P. Pamiętam w 2011 roku na s4 jak grałem uważałem ze sh to totalny syf-mało bil i w ogóle taki brb czy mo był od niego lepszy. A teraz? Teraz sh jest niezbędny na większości bossów tak jak druid czy ryc.


10 Wrz 2016, o 21:08
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2015, o 15:00
Posty: 187
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 53 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post 
@steevy
Druid w grze solo to tragedia? Chyba gramy w inna gre.


10 Wrz 2016, o 21:20
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ograniczenie bicia bossow.
Druid najlepsza profa co potrzebuje peta, żeby mu robił za dmg...


10 Wrz 2016, o 21:27
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2015, o 15:00
Posty: 187
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 53 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post 
seba11pl napisał(a):
Druid najlepsza profa co potrzebuje peta, żeby mu robił za dmg...

1 peta to i tak prawie wszyscy uzywaja. Poza tym nie zawsze jest taka konieczność


10 Wrz 2016, o 21:29
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 417 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron