Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Bicie graczy z niższym lvl. 

Czy uważasz, że tak powinno być ?
Tak 47%  47%  [ 15 ]
Nie 53%  53%  [ 17 ]
Razem głosów : 32

 Bicie graczy z niższym lvl. 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Paź 2014, o 19:41
Posty: 85
Podziękowano: 32 razy
Otrzymanych podziękowań: 30 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bicie graczy z niższym lvl.
@Achaja
Na 25 poziomie RS, BS ani tasaka raczej gracz miał nie będzie, wojny gildii raczej też nie są zbyt częste, dlatego o nich nie wspomniałem.

_________________
Barba 73-Usunięty
Ryc 75-ON


,,Fart jest nieodłączną częścią skila''-ViconiaDeV


15 Paź 2016, o 10:11
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Paź 2012, o 14:32
Posty: 1596
Miejscowość: Piekło
Podziękowano: 79 razy
Otrzymanych podziękowań: 75 razy
Nick w grze: Achaja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bicie graczy z niższym lvl.
@ProfesyjnaProfa

Zdziwiłbyś się ale coraz częściej widzę wojny początkujących gildii, które nabijają sobie presta a w skład takich wchodzą najczęściej mali gracze - to czy takie wojny są prowadzone legalnie (a oszustwa się zdarzają i miałam okazje kilka takich wyłapać) albo jaki przynoszą profit będzie już inną kwestią. Ponadto znam kilka jednostek, które nie mając jeszcze dobrze wbitego 30 levela snują się po mapach z czerwoną czachą.

Odniosłam się ogólnie do pvp na żółtym. To, że bardzo niewielki odsetek postaci biega na tak niskim poziomie z wbitym statusem nie oznacza, że takich graczy nie ma bo są i mają się całkiem dobrze. Uważam, że każdy przypadek należy uwzględniać - osoba początkująca przeczyta, że "pvp na żółtym nie ma", potem brutalnie dowie się, że jednak jest i przyleci do Ciebie z pretensjami.

_________________
Bo w każdym z nas jest Chaos i Ład, Dobro i Zło ale nad tym można i trzeba zapanować.
Trzeba się tego nauczyć.

VD 126


15 Paź 2016, o 11:16
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lip 2016, o 13:03
Posty: 136
Miejscowość: Khorinis
Podziękowano: 40 razy
Otrzymanych podziękowań: 45 razy
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bicie graczy z niższym lvl.
Gdzieś kiedyś wyczytałem że był pomysł by nobkom do 30 lvla dać ochronkę przed atakami graczy, ochronka mijałaby gdy nobek zaatakuje kogoś bądź dołączy do walki przeciw graczowi.

Teraz dość szybko można wbić większy lvl i dla wprawionych może nie byłaby przydatna ale dochodzą nowi gracze i takie coś by im pomogło a nie odstraszało na dzień dobry ;)

QEdit No i skończyłyby się te płacze zarobkowe na niższych lvlach :P

_________________
P O Z D R A W I A M

All postacie - Off
Łucznik - On

W grze od 15.09.2012 r. Koniec przygody 24.10.2018 r.

Próba powrotu do pogrywania 27.06.2019 r.


15 Paź 2016, o 20:51
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bicie graczy z niższym lvl.
a nie pomyślałeś, że... mam sobie 50lvl i spokojnie zbieram małże (sytuacja hipotetyczna, bo amm 100lvl i małże w głębokim poważaniu) a tu mi wbija taki 25lvl i zabiera co sobie tam na kiju wysmażę w ognisku albo podsiada łowiska tak, że ja nie mam jak łowić? Kpina. Wbiłem ten 50lvl i coś mi się za to należy i prawo wyeliminowania konkurencji na słabym lvlu jest najważniejszym z moich praw. Jeśli tego nie rozumiesz lub nie akceptujesz na prawdę zmień grę i jesli twierdzisz, że stracą graczy w ten sposób... niskolvlowych co nie kupili nigdy nawet 1 paczki platyny, nie polecają gry znajomym i ogólnie jej nie pokochali? Mała strata - a gdyby wysocy gracze nie mogli wykosić małej konkurencji to właśnie oni by odeszli a to już duża strata dla gry.

W tej grze jest masa miejsc do zarabiania, - te najbardziej zyskowne i popularne zawsze będą najbardziej konkurencyjne i wygra silniejszy, a słabszy niech zarabia tak jak przystało na jego lvl i unika tych miejsc gdzie więksi mu nie dają - proste.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


15 Paź 2016, o 22:09
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 23 Paź 2016, o 20:59
Posty: 3
Miejscowość: Warszawa.
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bicie graczy z niższym lvl.
Powiem Ci tak, na małżach nie zarobisz, na nasionkach nie zarobisz, jeżeli nawet o 3 w nocy będziesz chodzić na małże z myślą że nikogo nie będzie bo może i tak być, to zawsze się jakiś bot trafi, który Cię zaatakuje; mój rekord ja na 16lvl o 2 w nocy zbierałem nasionka i expiłem na komarach i wszedł 128lvl i mnie zabił, to jest już bocenie, ale co poczniesz z inteligentnymi inaczej, nic; jeszcze taki cham Ci napisze "Ty [niecenzuralne słowo] ale jesteś słaby, hahaha..." to za czasów jak grałem kilka lat temu na Larkasie.
Dla mnie powinni trochę zmienić regulamin, skoro można blokować dany lvl aby nie pisali do Ciebie to nie powinno być warna, knebla czy jaila jak ktoś pisze że "daj mi 10k plis do eq" etc, bo jeżeli jedyny realny zarobek dla llvl czyli małże/nasionka są na czarnym polu i nie ma realnej możliwości zebrania tego tak długo aż się nawet głupi Anabolik kupi (heh śmieszne ceny...) to nie wiem czemu nowi gracze nie mogą żebrać o golda...
Ja rozumiem że w tej grze PvP jest podstawą co u nie których, ale balans możliwości atakowania danej postaci o dajmy na to 50 lvl mniejszej bez żadnej konsekwencji to tego zrozumieć nie potrafię, niech się nie dziwią że "1000" nicków jest zajętych skoro gracz dochodzi do etapu gdzie nic nie może zrobić to i rezygnuje, zadowolony biegnie na plażę łowić małże i co 5 min zgon bo go ktoś zaatakuje na 50 lvl jak ten ma dajmy na to 15 bo jest blokada wejścia na m2 do tego lvl... Nie mogli by tego zmienić że miejsca gdzie się łowi, ognisko i "suszarka" do małż ma żółte pole a cała reszta jest czarna, spoko weźmie małże na full obciążenie i wracając dopiero ma szansę zostać zabitym, chyba że ktoś atakujący bd miał laga albo zapłon i za późno zaznaczy, jaki jest sens dla takiego młodego, ja go doskonale rozumiem, sam przez to przechodziłem jeszcze zanim były Ropuchy etc gdzie na Zamku jedynym expowym miejscu chodził "ś.p" mój guru i "ojciec" :D RZUFF i nie dało rady expić bo bił każdego a wtedy nie było takiego czegoś jak 2 dniowa ochrona czy pumpmaster.
Szczerze to gdyby nie event na Wymarłej Osadzie to dla niskich (nowych) graczy ta gra nie miała by przyszłości a tak to chociaż ten głupi jeden lvl ogarnie z eventu, 15k golda zawsze to coś.
Ja swój głos oddałem na tak bo rozumiem sytuacje w grze tego gracza, ale lekko zmodyfikował bym jedynie sam system ankiety, bo trochę źle by wygladało że nie można atakować w ten sposób (50% szansy na pumpa) to bardzo mało to jest na zasadzie losowań albo bd miał albo nie będziesz miał i tyle ja kiedyś chciałem zrobić troll postać na 5 lvl ustałem na krzyżakowym tunelu i patrzyłem ile osób zaatakuje mały lvl, o dziwo było ich aż 15! Rozumiecie 15 osób 40+ atakowało 5 lvl... i tylko 1 16 nie dostała pumpa a miała 52 doskonale to pamiętam ;) różnica lvl spora ale 100% szansy na balansie lvl nigdy nie było.
Co do ekipy Taernu naprawdę się zastanówcie nad wprowadzeniem żółtych pól koło łowienia bo wam się nowi wysypują, bo to jest żałosne do tego stopnia że człowiek popada ze skrajności w skrajność nie mogąc zarobić grosza, a wy kneblujecie llvl za to że żebrają coś tutaj jest nie halo... :)
Moje skromne zdanie, bez hejtów proszę każdy ma inne zdanie na ten temat i taka konwersacja jest wzgędnie nie na miejscu.


Pozdrawiam BOOYA! :)

_________________
Zapraszam na mój kanał Youtube:
http://www.youtube.com/channel/UC4r-90B9DGy_Echqb9flLFQ

Zapraszam na mój profil Facebook:
http://www.facebook.com/profile.php?id=100013671047292


25 Paź 2016, o 16:07
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2011, o 16:51
Posty: 499
Podziękowano: 153 razy
Otrzymanych podziękowań: 197 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bicie graczy z niższym lvl.
Kolega wyżej pisał o braku możliwości alternatywnego zarobku, ale postaram się udowodnić, że jest inaczej. Naprawdę nie jestem z tych co dropią rarki jak szaleni, raczej z tych co ciułają gdzie można.
Po pierwsze za moich czasów można było zbierać halit, teraz nie ma tam nikogo. Na niższe levele macie dorsze, naprawdę nie widzę sensu okupywania nasionek i małży. Poza tym zawsze możecie robić flaszki, kupcy na pewno się znajdą. Ja robię śf ze wszystkiego co mi wpadnie do plecaka, a mam 100+, zawsze dodatkowy zarobek. Nie wiem jak na innych serwerach, ale komplet elementów na obrożę na HC kosztuje 5-6 kk, a poradzi sobie każdy 40 level. Wystarczą chęci.

Naprawdę nie rozumiem też dlaczego niektóre przedmioty po prostu trzeba mieć. Wiadomo, chodzi nam o jak najlepsze eq, ale takie anaboliki, czy gesty, czy kerdlery naprawdę da się zastąpić sklepówkami, czy tańszymi rarkami. Zawsze była taka prawidłowość, że najpierw najlepsze rzeczy mieli ci co je dropią, potem ci co są z nimi w gildii/ew ci co płacą najwięcej, dopiero potem ci co grają rekreacyjnie i nie mają siłą rzeczy zbyt zasobnego portfela. Inaczej aktywna gra nie miałaby sensu.

Czarne/fioletowe/czerwone pola wprowadzono nie bez przyczyny. Mają utrudniać zarobek w pewnych miejscach i to robią. Jak wyżej, trzeba pomyśleć o alternatywnych źródłach zarobku.

_________________
REDDE, QUOD DEBES

ACCUSARE NEMO SE DEBET

ACTUS HOMINIS,NON DIGNITAS IUDICETUR

DA MIHI FACTUM, DABO TIBI IUS


26 Paź 2016, o 10:44

Podziękowali: Japycz (26 Paź 2016, o 13:43)
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bicie graczy z niższym lvl.
@up mówisz, że nie rozumiesz jak to jest, że niektóre przedmioty trzeba mieć... zwłaszcza, że ceny tych małych rarów coraz bardziej rosną ze względu na cenę esek - ale ja nie rozumiem czegoś innego... jak można siedzieć na 18lvlu na małżach i narzekać, że Cię zabijają i nie możesz zarobić na arcana... bez arcana, ba w ogóle bez pierścionka nawet jakiegokolwiek z powodzeniem można wbić i 40lvl po drodze mając parę hajsownych questów i w ogóle można wbić 55lvl praktycznie nie zarabiając "celowo", a potem na zleckach na hajs w niedługim czasie nadrobić (ja do 55 miałem tylko 1 element setu, dokupiłem resztę wbijając zaledwie 57 a nie zarabiałem nijak poza zleckami na hajs - mało tego regularnie latałem v1 - wiecej z ogniw własnej produkcji, niż kupnych, niemniej nie stałem i ciułałem na set a ekspiłem a hajs i tak wpadł). Ja na pierwszej swojej postaci zarabiałem celowo na bezwodnikach, ale wtedy miały lepszą cenę, obecnie bym zarabiał na flaszkach hp - a zarabiałem tylko dlatego, że bardzo chciałem mieć moczary - dla sh bezcenne i czym szybciej się je będzie mieć tym lepiej. Praktycznie poza tym jednym hiper drogim rarem jak na ten lvl cała reszta to skutek zarobków "przy okazji" - ekspienie na orkach i okazyjne amulety -> flaszki WF HP, robienie mięska sh z motylem (wiem, dziwna opcja, ale i to przerabiałem), żeby mieć skóry na elementy i podekspić peta. Wszelkie dropy z geo/duszków/wieży/misia przy okazji ekspienia psycho itp itd, a zazwyczaj raz na godzinę jakieś surki na sell.

Raz w życiu łowiłem małże -jak chciałem zobaczyć jak wygląda zlecko na honor, gdzie małże są jednym z etapów i pół gildii pomagało, bo tam czarne i sie orają dla rozrywki. Nasionka zbierałem łącznie 4 na q na aqua, wtedy też zabijałem jedyną amorfę...

No i nie mówię już o świetnym zarobkowo zwiedzaniem jaskiń i polowaniem na czempy - z tego ładnie leci, a itemy po +- 1kk/szt - choć dla mnie to też nigdy nie był zarobek celowy - ale jak dla jakiegoś zlecka czy na jakąś instę miałem przejść z punku A do B wybierałem drogę przez jaskinie i często się coś łapało po drodze. Np regularnie farmiąc geo nie wracałem przez instę ale dookoła przez jaskinie - tak samo na zieloną się rzadko tepam pod zamek, zazwyczaj idę zrujką i podziemiami do pola ogrów - niejeden set już tak wpadł.

No i kwestia sf/wf też odkładam w depo jak coś wpada czasami dokupuje na handlu resztę (np zlecko na hajs często wypada w zaułku, ale orki już dawno nie są dla mnie agresywne to amulety nie wpadają i je skupuję dla WF HP), pomijając, że to nie na temat i tak - opinia dlaczego na zyskownych mapach ma być czarna i zarabiać tam maja najsilniejsi w moim poprzednim poście.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


27 Paź 2016, o 18:23
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 18 Mar 2015, o 23:06
Posty: 17
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Nick w grze: RokiDruid
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bicie graczy z niższym lvl.
Taern to taern dobrze jest jak jest tylko drop jest jakby niezbalansowany^^ ale wracając do tematu mnie do gry nakrecila miedzy innymi chęć zemsty na takich idiotach;) i jakos każdy przez to przejść musial i jest ok zostaną najtwardsi:)


2 Lis 2016, o 23:50
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 436 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron