Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 Event Sana - próg levelowy 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Lis 2011, o 13:21
Posty: 20
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Event Sana - próg levelowy
Pomysł/Propozycja odnoszaca sie do eventu z Sana (wyrodki / brzydka hulksana itp)
Event w zamysle kierowany do malych lev (tak przynajmniej mi sie wydaje) chociaz czasami mozna spotkac troche wieksze (dzis np ryc na 125 dzielnie expil na tym evencie :P )
Nie wiem dlaczego moze z nudów ,moze z braku zajecia ,moze zeby 'zaimponowac' mniejszym kolegom/koleżankom, którzy dopiero niedawno zaczeli grac, przychodza tam gracze wysokolevelowi, którzy powinny szukac expa ,rarów albo rozrywki gdzies indziej ...troszke irytuje fakt jak taki ktos kradnie mozliwosc expienia na tym evencie postaciom którym ten event naprawde przynosi korzysci.
Moze to umknelo przy tworzeniu dziennych eventów taernowych ale powinien byc górny próg lev do tego eventu tak jak przy evnecie lempo jest próg dolny tak przy sanie powinien byc próg górny...albo przynajmniej dajcie wiecej eventów dla highlev skoro z nudów przychodza na sane , swoja droga dziwne jest tez to ze event na wyspie tryfnika jest traktowany po macoszemu i tam dla odmiany nie ma przewaznie nikogo ani low ani high.
Dziekuje za uwage i pozdrawiam... i mam nadzieje ze cos w tym kierunku zostanie zrobione


3 Lis 2016, o 15:48

Podziękowali: Tsuee (3 Lis 2016, o 15:51)
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Lut 2014, o 13:19
Posty: 30
Podziękowano: 20 razy
Otrzymanych podziękowań: 51 razy
Nick w grze: Backintime
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event Sana - próg levelowy
Odpowiedź jest prosta: exp dla petów, po to gracze z wysokim poziomem przeważnie robią ten event.

_________________
Barba 140 lvl Stonehenge
08.10.16 12:55 Epik Attawa został zdobyty!
13.12.17 21:48 Epik Allenor został zdobyty!
20.11.18 12:44 Epik Imisindo został zdobyty!


3 Lis 2016, o 16:21
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lis 2014, o 15:51
Posty: 51
Podziękowano: 200 razy
Otrzymanych podziękowań: 26 razy
Nick w grze: Ahamenum
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post 
Mogłbyśjeszcze bardziej sprecyzować? Mi np. to, że w evencie na sanę biorą udział wysokie lvle nie przeszkadzało nigdy samo w sobie, problem jest wtedy, kiedy taki gracz bije sanę solo, albo wbija z petami , dla mnie to złośliwość po prostu, ludzie tracą exp, który by dostali, a ta jedna osoba tak naprawdę nic z tego nie ma poza satysfakcją z ubicia jej solo/zabrania małym lvlom expa, jeszcze jakby coś dropiło z tego to bym zrozumiał, ale tak zawsze odbieram i traktuję to jako czystą złośliwość.

Co do eventu na wyspie tryfkina, ja tam nie chodzę, albo prawie nie chodzę, z tego względu, że po prostu nikogo tam nie ma, czego nie rozumiem, dla małych lvli to byłby fajny exp, ale czemu nikt się na to nie skusi? Nie wiem.



Backintime napisał(a):
Odpowiedź jest prosta: exp dla petów, po to gracze z wysokim poziomem przeważnie robią ten event.


Jest mnóstwo innych, a nieszkodliwych możliwości.

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

_________________
Łuk 124, Dr 90, Sh 88, Vd 76 ~Tolnor


3 Lis 2016, o 16:21
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2015, o 15:00
Posty: 187
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 53 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event Sana - próg levelowy
@up
Event tryfkina nijak po drodze, wszystkie inne sa w lokacjach gdzie się przechodzi wiec wysoki lv przechodząc tamtedy wpadnie na event (tak często robie ja) i bije np. orki w międzyczasie szukajac pt na jakies loski.

@top
Po evencie u sany pojawiają się grupki wyrodkow gdzie się fajnie expi peta, dlatego hi-lv tam przychodza.


3 Lis 2016, o 16:32
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event Sana - próg levelowy
już kiedyś chciałem, żeby zlikwidować takie akcje, że 100+ czekają na eventy w lesie koldów i zanim 40-50 lvle się ogarną to wszystko jest wybite. Oczywiście wielki ból pupy bo jak śmiem komuś ograniczać jego prawa...


3 Lis 2016, o 16:37
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Lis 2011, o 13:21
Posty: 20
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event Sana - próg levelowy
@Back - to jest argument zaden ze expic peta, bo mozna w wielu innych miejscach - zaczynajac od tresera konczac na mario/ dzetach fiochach itp... itd...etc..

zwrócilem uwage ze event przeznaczony dla malych lev jest blokowany czesto przez duze lev, którym to on zadnej korzysci nie przynosi

ktos tu wyzej napisal ze po evencie sa te grupki wiec czemu nie bija ich i nie expia peta po evencie :P bardoz czesto tak jest event sie konczy i wysokie lev nie bija wlasnei tych grupek po tylko sobie ida

a i jeszcze odnoszac sie do wspomnianego eventu na wyspie tryfnika - nie podrodze - ale tez widocznie nagrody sa niewspolmierne do wlozonego wkladu/wysilku w event


3 Lis 2016, o 16:42
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2015, o 15:00
Posty: 187
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 53 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event Sana - próg levelowy
@up
To stałbyś i czekal na mobki czy wzialbys udzial w evencie?


3 Lis 2016, o 17:51
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2015, o 11:55
Posty: 137
Podziękowano: 67 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Nick w grze: JeeanD
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event Sana - próg levelowy
Rash napisał(a):
Pomysł/Propozycja odnoszaca sie do eventu z Sana (wyrodki / brzydka hulksana itp)
Event w zamysle kierowany do malych lev (tak przynajmniej mi sie wydaje) chociaz czasami mozna spotkac troche wieksze (dzis np ryc na 125 dzielnie expil na tym evencie :P )


A kto zabroni 40-to letniemu facetowi pobawić się troszkę w piaskownicy? :lol:

Faktycznie, jeśli przyszedł tam szkolić swoje pety to jest niezrównanym mistrzem w tej dziedzinie.
Ja osobiście raz brałam udział w tym evencie druidką 100. Wtedy ten event dopiero wszedł i chciałam po prostu zobaczyć z ciekawości o co chodzi i jak wygląda Sana. Myślę że wielu koksów tam również zagląda z tego samego powodu.

_________________
,,Jesteśmy zbudowani z odpadów atomowych, utworzonych w procesie śmierci gwiazd."
National Geographic - ,,Podróż na kraniec wszechświata"


3 Lis 2016, o 18:03
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Lut 2014, o 13:19
Posty: 30
Podziękowano: 20 razy
Otrzymanych podziękowań: 51 razy
Nick w grze: Backintime
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event Sana - próg levelowy
Rash napisał(a):
@Back - to jest argument zaden ze expic peta, bo mozna w wielu innych miejscach - zaczynajac od tresera konczac na mario/ dzetach fiochach itp... itd...etc..



Ale ja tylko napisałem, dlaczego tak się dzieje. Nie stwiedziłem czy to jest dobre, czy też złe.

_________________
Barba 140 lvl Stonehenge
08.10.16 12:55 Epik Attawa został zdobyty!
13.12.17 21:48 Epik Allenor został zdobyty!
20.11.18 12:44 Epik Imisindo został zdobyty!


3 Lis 2016, o 18:22
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2014, o 21:19
Posty: 371
Podziękowano: 96 razy
Otrzymanych podziękowań: 205 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event Sana - próg levelowy
@Rash wyobraź sobie sytuacje, że przechodząc jakąś grę z otwartym światem, będąc u końcu rozrywki zdajesz sobie sprawę, że masz zablokowany dostęp do pewnego poza fabularnego elementu gry, który często był twoim zajęciem we wcześniejszej fazie rozgrywki.
Piszesz, że się im nie opłaca, ale chodzić Herszta, czy też Ropuchę też im się nie opłaca, a mimo to znajdą się osoby, które co jakiś czas to zrobią. Gra nie polega tylko na cyferkach, ona ma przede wszystkim dostarczać emocji i "bawić".

_________________
"Standing alone with no direction
How did I fall so far behind?
Why am I searching for perfection?
Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park


3 Lis 2016, o 19:25
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 406 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron