Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 Event Sana - próg levelowy 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Lis 2011, o 13:21
Posty: 20
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event Sana - próg levelowy
Onion napisał(a):
@Rash wyobraź sobie sytuacje, że przechodząc jakąś grę z otwartym światem, będąc u końcu rozrywki zdajesz sobie sprawę, że masz zablokowany dostęp do pewnego poza fabularnego elementu gry, który często był twoim zajęciem we wcześniejszej fazie rozgrywki.
Piszesz, że się im nie opłaca, ale chodzić Herszta, czy też Ropuchę też im się nie opłaca, a mimo to znajdą się osoby, które co jakiś czas to zrobią. Gra nie polega tylko na cyferkach, ona ma przede wszystkim dostarczać emocji i "bawić".



tylko ze na herszta czy na ropuche wchodzisz sam czy tam sama , bez nikogo... nikt ci nie przeszkadza, idziesz tam kiedy masz na to ochote i robisz to co chcesz.
Event sana skierowany jest, a przynajmniej mam taka nadzieje (przynajmniej korzysci jakie z niego plyną) do mneijszych leveli.
Jezeli chodzi o zablokowanie (jak to okreliles/as) pewnego etapu gry po jej "ukonczeniu" to napisze ci to w ten sposób - w innych grach tego typu "rosnac" pewne etapy nie sa juz dla ciebie interesujace, nie chcesz tam wracac bo juz ci sie przejadly nic z nich nie masz i poprostu sa strata czasu ,w evencie takim jakim jest sana cel jest bawic ale nie utrudniac tej zabawy tym do których jest skierowana i przynosi profity , uwazam ( jak napisalem w pierwsyzm poscie) ze powinien byc ustalony próg levelowy , wieksze levele maja co robic wiec nie sadze zeby event sana byl dla nich wyzwaniem czy tez jakas korzyscia a psuja go tym dla których skierowany jest lub byc powinien


3 Lis 2016, o 21:23
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2014, o 21:19
Posty: 371
Podziękowano: 96 razy
Otrzymanych podziękowań: 205 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event Sana - próg levelowy
Cytuj:
który często był twoim zajęciem we wcześniejszej fazie rozgrywki.

Rash napisał(a):
Jezeli chodzi o zablokowanie (jak to okreliles/as) pewnego etapu gry po jej "ukonczeniu" to napisze ci to w ten sposób - w innych grach tego typu "rosnac" pewne etapy nie sa juz dla ciebie interesujace, nie chcesz tam wracac bo juz ci sie przejadly nic z nich nie masz i poprostu sa strata czasu

No to wyobraź sobie sytuacje, że taki etap może być dla kogoś interesujący, a jednocześnie nie przynosi żadnych korzyści i nie, nie jest to czas dla tej osoby stracony.
Naprawdę uważasz, że wysokopoziomowi gracze nie mogą czerpać przyjemności z ubicia Sany? Równie dobrze mogą bić parobki aby porobić ss z dmg lub też wybrać się na małże i to również nie przyniesie im żadnej korzyści w grze i to wcale nie musi ich nudzić. A i podoba mi się twoje sformułowanie
Rash napisał(a):
wieksze levele maja co robic
no jak pewnie wiesz mniejsze levele też mają co robić oprócz bicia Sany.

_________________
"Standing alone with no direction
How did I fall so far behind?
Why am I searching for perfection?
Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park


3 Lis 2016, o 21:55
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Lis 2011, o 13:21
Posty: 20
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event Sana - próg levelowy
Onion napisał(a):
Cytuj:
Naprawdę uważasz, że wysokopoziomowi gracze nie mogą czerpać przyjemności z ubicia Sany? Równie dobrze mogą bić parobki aby porobić ss z dmg lub też wybrać się na małże i to również nie przyniesie im żadnej korzyści w grze i to wcale nie musi ich nudzić. A i podoba mi się twoje sformułowanie
Rash napisał(a):
wieksze levele maja co robic
no jak pewnie wiesz mniejsze levele też mają co robić oprócz bicia Sany.


no alez oczywiscie ze moga czerpac przyjemnosc... bardzo wapliwa ale moga , ale czy naprawde nie moga czerpac przyjemnsoci z innych rzeczy/z innych eventów ( lempo 70/80+ ),a moze mniejesze levele tez chcialyby czerpac przyjemnsoc z eventu lempo skoro to jest otwarta gra a im sie blokuje tam dostep , dla równowagi moze mniejesz powinny czerpac przyjemnsoc z eventu lempo skoro wieksze chca czerpac przyjemnsoc z sany idac twoim tokiem rozumowania


3 Lis 2016, o 23:00
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2015, o 17:13
Posty: 68
Podziękowano: 45 razy
Otrzymanych podziękowań: 58 razy
Nick w grze: Pistacje
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event Sana - próg levelowy
Rash napisał(a):
to jest otwarta gra


Nic dodać nic ująć. Dolny próg jest jak najbardziej zrozumiały, żeby ktoś nie dostawał darmowego expa będąc w ekipie z koksami samemu nic nie robiąc, ale nie możesz mi zabronić robić czegoś, bo mam za duży level. Właśnie między innymi po to expiłem swoją postać, żeby móc efektywniej zabijać słabsze mobki.


4 Lis 2016, o 00:30
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event Sana - próg levelowy
Dokładnie, oni expili po to, żeby na 100+ zabierać event na którym miały się expić 40 lvle xD


4 Lis 2016, o 00:44
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Lis 2011, o 13:21
Posty: 20
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event Sana - próg levelowy
dasi napisał(a):
Rash napisał(a):
to jest otwarta gra


Nic dodać nic ująć. Dolny próg jest jak najbardziej zrozumiały, żeby ktoś nie dostawał darmowego expa będąc w ekipie z koksami samemu nic nie robiąc, ale nie możesz mi zabronić robić czegoś, bo mam za duży level. Właśnie między innymi po to expiłem swoją postać, żeby móc efektywniej zabijać słabsze mobki.



hahaha... no widze ze bardzo do szczescia jest potrzebna ta sana niektórym duzym :D , bo po to expil zeby isc na evnet który jest potrzebny i przeznaczony dla malych leveli
Mi sie wydaje ze po to się expi i wbija lev zeby móc stawiac czola wiekszym wyzwaniom dropic lepsze przedmioty robic lepsze zadania eventy a nie stawiac czola sanie na 100+ lev :D
no ale widocznie niektórzy po to expia, zeby solowac sane z której nie maja zadnych korzysci ...to juz pokretna logika niektórych albo porpostu czysta zlosliwosc i pokazanie ze sa lepsi od tych którzy sa mali i niedawno zaczeli grac :P

ps. a nie przeszkadza ci 7 dniowa blokada Aqua regis ? :D po to expiles, a jednak nie mozesz isc kiedy chcesz :p


4 Lis 2016, o 11:07
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Sty 2011, o 08:21
Posty: 1421
Miejscowość: Kraków
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Nick w grze: Lucina
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event Sana - próg levelowy
A ja nie widzę potrzeby tego tematu. Jeżeli ktoś chce być złośliwcem to niech nim zostanie. Wszędzie są czarne charaktery :twisted:
Czemu dodane zostało czarne pole? Czemu inni łapią niższe lvl na małżach? Gramy dla przyjemności, a że przyjemnością jest dla kogoś zabicie Morany, Sany, czy Nupkal na XXX lvl to jego wola. Jest osoba która Ci pomoże jak i osoba która Ci przeszkadza.


4 Lis 2016, o 11:26
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 01:50
Posty: 1466
Miejscowość: Płock
Podziękowano: 201 razy
Otrzymanych podziękowań: 140 razy
Nick w grze: Darkhen
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Event Sana - próg levelowy
Czyli należy zabronić 70 lvlom chodzić na grzałki (mają swoje expowiska), brać udział w evencie lempo bo nie dla nich. 40 lvlom brać udział w evencie w wymarłej i bić Bibliotekarza. 50-60 lvlom zakazać łapania Wenda. I na koniec wszystkim, którzy nie mogą swobodnie wejść do Garnizonu zakazać robienia zlecenia od maga (mają Rocka).
Można też dodać ograniczenie bicia champów w Beirn od 110 lvla. Wtedy wszystko będzie sprawiedliwie. Przecież jak 40 lvl poprowadzi maga i nawet klucza nie zbierze bo jest na płasko czy garnizonie to jest wszystko ok. A jak 100 + zabije Sanę to bezczelnie kradnie expa.
Gratuluję podejścia.

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka

_________________
Łucznik 124lvl Larkas - OFF
Rycerz 64lvl Larkas - OFF

27-12-2016 Koniec przygody z The Pride of Taern.


4 Lis 2016, o 12:27

Podziękowali: 3 Achaja (4 Lis 2016, o 14:19), ElMorte (4 Lis 2016, o 12:35), Onion (4 Lis 2016, o 12:58)
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 4 Lis 2016, o 12:57
Posty: 48
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 36 razy
Nick w grze: Dervis
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event Sana - próg levelowy
Po co gracze latają sane czy inne czepy ? głównie po dropy bo pieniądze i xp z tego średnie i expowiska na ich poziomie potrafią zapewnić znacznie lepsze wyniki w tej materii. Usunięcie erek z czempów rozwiązałoby problem-niech lądują w zwykłych instancjach.


4 Lis 2016, o 13:04
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2014, o 21:19
Posty: 371
Podziękowano: 96 razy
Otrzymanych podziękowań: 205 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event Sana - próg levelowy
@Rash widzisz twój punkt patrzenia na sprawę spowodowany jest tym, że ten "problem" Ci przeszkadza. Ale kiedyś możesz się znaleźć w odwrotnej sytuacji. Jak będziesz miał wysoki lvl i nagle zablokują Ci dostęp do Sany to pewnie powiesz "dawniej tak mogli kiedy byłem mały a teraz nagle mi blokują. Dlaczego?"

Ale chciałbym zaznaczyć coś innego. We wszystkim musisz szukać zalet i wad. Jak Sane złapie 40 lvl to pewnie woli aby doskoczyl do niego 140 lvl z watahą, aniżeli 4 nupki z 30 poziomem.

Swój punkt widzenia przekazałem i nie widzę potrzeby dalszego udzielania się w tym temacie bo jak wiadomo każdy ma swoje racje. Możecie się ze mną zgadzać lub nie.

_________________
"Standing alone with no direction
How did I fall so far behind?
Why am I searching for perfection?
Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park


4 Lis 2016, o 13:12

Podziękowali: ElMorte (4 Lis 2016, o 14:18)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 381 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron