Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 Zepsuty taern, Happy hours i zabawa 

Czy taki zwoj rekompensaty zamiast standardowego HH powinien zostac wprowadzony?
Tak 72%  72%  [ 46 ]
Nie 28%  28%  [ 18 ]
Razem głosów : 64

 Zepsuty taern, Happy hours i zabawa 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zepsuty taern, Happy hours i zabawa
Darkhen napisał(a):
namebis napisał(a):
Ok, wszystko ładnie pięknie, ale co z 140lvlami? Na co zwój expa na takiej postaci? Co to za rekompensata dla 140 lvla, za 3 dni wyłączonego/niezdatnego do użytku serwera.

Prosimy uzbrójcie się w cierpliwość. Tak jak pisał Sokół, kiedy będzie już na 100% wszystko ok pomyślimy o rekompensacie i 140 lvle też dostaną coś dla siebie. Naprawdę zakładanie kolejnych tematów nie przyspieszy sprawy, a i odpowiedzi w tej chwili nie otrzymacie.
Prosimy Was o cierpliwość i wyrozumiałość.



Tylko to nie jest temat gorzkich żalów dotyczących teraźniejszej sytuacji, ale dotyczący propozycji na takie sytuacje gdy są crashe i jest on na miejscu jak najbardziej.


Co do 140 lvl to bym miał 2 sugestie:
1. zwój podwójnego expa psycho
2. Pakiet przedmiotów wejsciowych typu: 1 klucz na fyo, 1 mapka na modle,1 klucz na lodowego,1 raki i 1 obręcz. (Pomysł lekko absurdalny, ale chciałbym zobaczyć jak innym się spodoba).

Pozdrawiam Wayfarer


19 Wrz 2016, o 13:45
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 3 Maj 2015, o 15:15
Posty: 65
Podziękowano: 49 razy
Otrzymanych podziękowań: 30 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zepsuty taern, Happy hours i zabawa
Bardziej myślałem o czymś podobnego do lampy. Bo zwoj podwójnego expa psycho jest trochę slaby. Taki przedmiot dodawałby xxx a może i nawet xxxx doświadczenia dla psycho. Ogólnie nie rozumiem czemu 5 osobom nie podoba sie pomysl z tym zwojem zamiast standardowego HH. Polepszyłoby to sytuacje dla osób które pracuja/chca gdzieś wyjść ze znajomymi a w tym czasie jest odpalane HH. Pomysłów jest sporo na taki zwoj oczywiście nie tylko dla osób expiacych ale i też nie expiacych i można go jeszcze dopracować ale czy w ogóle warto? Niby pomysł dobry ale z tego co Rzuff napisał to nie wiem czy to by zostało nawet wprowadzone.

_________________
Tak.


19 Wrz 2016, o 15:23
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 31 Mar 2014, o 07:23
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Snorre
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zepsuty taern, Happy hours i zabawa
Pomysł 1 klasa ponieważ każdy wykorzysta zwój siedząc na grze. A jak jest z HH? każdy nie raz pewnie wszedł w polowie lub pod koniec oburzony brakiem informacji że takowe sie odbędzie


28 Wrz 2016, o 08:34
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Cze 2013, o 18:21
Posty: 23
Podziękowano: 55 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Nick w grze: Nathalia
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zepsuty taern, Happy hours i zabawa
Sama idea jest ciekawa, ale tak jak ktoś zauważył 140 lvl nic z tego nie mają. Sama mając 120 nie jestem zainteresowana takowym zwojem, mimo iż uważam 'HH w pigułce' jako dobrą koncepcję to wolałabym takowy zwój z psychoexpem 'x ileś tam'.

Jak ktoś zaznaczył dodawałby xxxx na psycho, mimo iż nie wiem skąd ta liczba sie pojawiła. Normalnie na swoim levelu dostaje na jeden psychorar około 180, znajomy 140 lvl ~280 psycho (możliwe, że w porywach do 300, ale to wszystko zależy od leveli członków drużyny). Nie da się chyba osiągnąć z żadnego bossa, aż 500 psycho za jednym razem. Dodatkowo bossów które dają sporo psychoexpa jest hmm 4?

EDIT: Do ankiety dodałabym jeszcze możliwość "Inna opcja", bo sama jestem na Tak ale nie do końca.

_________________
Nathalia | lvl 118 | Dru | . | Ostlor

Oddałam swoje serce przystojnemu barbie Kocham Cię Rikuś


Image


28 Wrz 2016, o 21:09
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2016, o 08:39
Posty: 31
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zepsuty taern, Happy hours i zabawa
To może przy logowaniu na zasadzie losowania z premki byłaby możliwość wylosowania zwoju expa x 1.5/x2/x3 lub zwoju expa dla psychorara x1.2/x1.5/x1.8 ?
Rozwiązałoby to problem z niezadowolenie i niechęcią na większy exp a możliwość zwoju czasowego aktywowanego po użyciu pozwala graczowi na pełne wykorzystanie tego bonusu.

_________________
Serwer Hc:
Sheed na zawsze


28 Wrz 2016, o 21:29
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 3 Maj 2015, o 15:15
Posty: 65
Podziękowano: 49 razy
Otrzymanych podziękowań: 30 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zepsuty taern, Happy hours i zabawa
Ja napisałem ze dodawałby xxx bądź nawet xxxx psycho expa. Nie wiem czy to przesadzone czy nie lecz tak o sobie napisałem ;). Ankiety zmieniać juz nie chce bo prawdopodobnie usuna się wszystkie zaznaczone odpowiedzi przez graczy. A co do zwoju expa.. Zawsze mozna dać NPC który by ten zwoj wymieniał na coś ciekawszego dla 140lv albo i nawet dla wszystkich. Bo w końcu nie każdy chce expic swoja postać. Poza tym nawet nie wiem po co dodałem ta ankietę skoro raczej tak czy siak nigdy takie cudo nie wejdzie.

_________________
Tak.


28 Wrz 2016, o 21:31
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zepsuty taern, Happy hours i zabawa
A ja myślę, że jednak dobrze jest jak jest - skoro padł argument, że nie wszyscy graliby w czasie awarii, to i nie wszyscy muszą grać w czasie HH.

No i kwestia techniczna... jak HH jest o określonej godzinie to na serwerze jest wtedy onlina o wiele wiecej osób, niż zwykle, dzieki czemu można sprawdzić jak serwer sobie radzi z takim obciążeniem co jest szczególnie istotne po takiej awarii.

Poza tym takie HH nie są ustalane na jakąś bezsensowną godzinę, ale zazwyczaj na sobotę wieczorem kiedy statystycznie nie jest w szkole ani w pracy 90% społeczeństwa.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


30 Wrz 2016, o 12:37
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 3 Maj 2015, o 15:15
Posty: 65
Podziękowano: 49 razy
Otrzymanych podziękowań: 30 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zepsuty taern, Happy hours i zabawa
Łup.

_________________
Tak.


24 Paź 2016, o 23:06
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zepsuty taern, Happy hours i zabawa
Nie bierzecie też pod uwagę jeszcze jednego - żeby ekspienie miało sens to jeszcze trzeba mieć slota, a chyba łatwiej go znaleźć jeśli cały serwer ma zachetę w postaci podwójnego ekspa a nie tylko my?

Poza tym na HH można dodatkowo odpalać buff z gildi lub skroll ekspa (bo lepiej mieć podwójne od 145% ekspa, niż od podstawy), ewentualnie żaden buff do ekspa, ale jakiś zwykły inny buff np hp a tak na takim zwoju rekompensaty byśmy nie mogli tego zrobić, co dla niektórych oznacza np mniejszą szansę przeżycia bo nie weźmie powiedzmy buffa na res na ogień i energię na druidzie pod v2 bo musi wziąć manę i/lub wiedzę powiedzmy i będzie padać na czujkach.

Poza tym... wprowadź coś takiego a zaraz będzie wojna o przynajmniej 2 rzeczy:
-czas trwania 1 zwoju
-ilość zwojów odpowiadających normalnemu dobowemu HH

A tak poza tematem - wole nie mieć żadnych zwojów rekompensaty a po prostu działającą grę i tyle.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


25 Paź 2016, o 10:33
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 3 Maj 2015, o 15:15
Posty: 65
Podziękowano: 49 razy
Otrzymanych podziękowań: 30 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zepsuty taern, Happy hours i zabawa
Może ktoś ten temat usunąć?

_________________
Tak.


8 Lis 2016, o 21:46
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 430 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron