Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 Dla Miłośników Kimerula Maga - propozycja 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sty 2012, o 15:22
Posty: 164
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 11 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dla Miłośników Kimerula Maga - propozycja
Dobrze powiedziane. Jedni wola siedzieć z wataha na ognikach, gdyż korzyści z nich sa dobrze zbilansowane [exp dla gracza, exp dla peta i jeszcze proszki na których nieźle można zarobić rekompensują stracony na ognikach czas]. Tak samo powinno być z magiem, któremu poświęca się określona ilość czasu [a czasem się go w limicie nie oddaje, bo nie można go znaleźć lub ktoś nam go sprzed nosa sprzątnie]. Oczywiście, szansa na drop powinna być adekwatna do jego wartości. Im bardziej wartościowy tym rzadziej wypada ale także uważam że jeśli już ukończę zlecenie to za to powinna być nagroda która się w taernie cokolwiek liczy, bo kilka potek tych najniższych czy 2-3 presta albo honoru to jest raczej kpina z gracza a nie nagroda. Za samo ukończenie gracz powinien moim zdaniem [ w zależności od lvl] dostawać określona ilość imperiałów [dla leveli 90-] lub dukatów [dla tych, którzy mogą je spożytkować w Berin]. Stanowiłoby to swoista zapłatę od maga za przyniesienie klucza zaś pozostałe dropy to już kwestia szczęścia bądź pecha gracza.

_________________
Nie traktuj życia serio -
I tak nie wyjdziesz z niego żywy!


27 Lis 2016, o 16:57
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2015, o 11:55
Posty: 137
Podziękowano: 67 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Nick w grze: JeeanD
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dla Miłośników Kimerula Maga - propozycja
Najlepiej to zrobić sobie mosia, orać mięsko i zarabiać 50pl/h (nawet znacznie więcej w niektórych przypadkach). :D

_________________
,,Jesteśmy zbudowani z odpadów atomowych, utworzonych w procesie śmierci gwiazd."
National Geographic - ,,Podróż na kraniec wszechświata"


27 Lis 2016, o 18:02
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Kwi 2013, o 20:16
Posty: 1
Miejscowość: bodo
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Archeniol
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dla Miłośników Kimerula Maga - propozycja
Mi się pomysł podoba biegałem wiele razy i z 2-3 może dał mi kamyk na szatana a tak to nic co by się przydało. Więc jestem na TAK.


9 Gru 2016, o 08:45
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Cze 2013, o 16:48
Posty: 198
Miejscowość: BDG
Podziękowano: 252 razy
Otrzymanych podziękowań: 313 razy
Nick w grze: ArGes
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dla Miłośników Kimerula Maga - propozycja
Witam.
Jestem jak najbardziej na TAK jeśli chodzi o jakiekolwiek usprawnienie zleceń u kimerula. Już dawno ekipa powinna o tym pomysleć,gdy został wprowadzony nowy las koldów,który strasznie przeszkadza podczas szukania maga... Las się zwiększył przynajmniej 3krotnie,a czas na znalezienie maga pozostał taki sam..
Co do nagród- Sięgają one o pomstę do nieba...Na co komu honor? 1 pkt prestiżu? wgl nie przydatne mikstury? jakieś drobne na lizaka? Rozumiem,że od czasu do czasu jakaś irytująca nagroda musi być,przecież nie zawsze należą nam się kokosy,no ale bez przesady... nie dość,że szukanie kimerula sprawia dużo zachodu to jeszcze w większosci, nic nam ten trud nie jest wynagradzany.

Moim skromnym okiem gracza,należałoby;
- wydłużyć czas szukania maga w dzień przynajmniej o kilka minut(chociażby o 3/4)
-wyeliminować nagrody które nie są nagrodami ( nie ciężko się domyśleć o które chodzi)
-dodać większą różnorodność nagród za którymi opłacałoby się biegać;
- Części na selene
-vorlinskie dukaty
-raki wspinaczkowe
-ogniwa
-inhibitory
-esencje
-może też jakieś pkt doświadczenia na psycho?
Kombinacji jest dużo.Komuś może się to wydawać już,aż za wiele jeśli chodzi o nagrody,jednak pomyślcie przez chwile o tym jakie parcie będzie na maga po takiej zmianie i czy nadal będzie on dostępny dla każdego?
Podbijam post,gdyż sam chciałbym wiedzieć czy ekipa jest w stanie coś takiego nam zaoferować i w ogóle co sądzi na ten temat.

Pozdrawiam.

_________________
"Ból jest tymczasowy...może trwać minutę, godzinę , dzień, miesiąc a nawet rok...Lecz w końcu ustąpi...
Natomiast gdy sie poddam , będzie trwał wiecznie"


15 Gru 2016, o 09:25

Podziękowali: Apsik (15 Gru 2016, o 20:07)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 5 Gru 2016, o 22:41
Posty: 15
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Nick w grze: Gusto
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dla Miłośników Kimerula Maga - propozycja
ArGes napisał(a):
czy nadal będzie on dostępny dla każdego?


A dla kogo przestanie być dostępny? Dla tych nupków, które jak trafią skrzynkę w Garnizonie lub na Płasko to od razu anulują zlecenie?


16 Gru 2016, o 06:43
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Cze 2013, o 16:48
Posty: 198
Miejscowość: BDG
Podziękowano: 252 razy
Otrzymanych podziękowań: 313 razy
Nick w grze: ArGes
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dla Miłośników Kimerula Maga - propozycja
DruidGusto napisał(a):
ArGes napisał(a):
czy nadal będzie on dostępny dla każdego?


A dla kogo przestanie być dostępny? Dla tych nupków, które jak trafią skrzynkę w Garnizonie lub na Płasko to od razu anulują zlecenie?



Przemilczę...Wytłumaczę...
Jeśli forma nagród u kimerula się zmieni to ilu graczy weźmie zlec jednorazowo? Liczba ta drastycznie wzrośnie przez co oddanie zlec stanie się znacznie trudniejsze niż jest do tej pory. Rozumiesz czy mam ci to rozrysować w formie wykresu?

_________________
"Ból jest tymczasowy...może trwać minutę, godzinę , dzień, miesiąc a nawet rok...Lecz w końcu ustąpi...
Natomiast gdy sie poddam , będzie trwał wiecznie"


16 Gru 2016, o 10:12
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dla Miłośników Kimerula Maga - propozycja
Czemu trudniejsze? Po prostu bardziej oplacalne bedzie ogarnac jedna miejscowke i czekac az sie pojawi niz latac i szukac po mapkach


16 Gru 2016, o 10:51
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sty 2012, o 15:22
Posty: 164
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 11 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dla Miłośników Kimerula Maga - propozycja
Dokładnie. Wcale nie tak rzadko zdarzało się że latałam po całym Taernie w poszukiwaniu maga a znajdowałam go w końcu w punkcie wyjścia.

_________________
Nie traktuj życia serio -
I tak nie wyjdziesz z niego żywy!


16 Gru 2016, o 12:50
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2016, o 08:39
Posty: 31
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dla Miłośników Kimerula Maga - propozycja
Przepraszam za odkopywanie tematów kilofem iście zacnego kopacza ale naprawdę już najgorsza nagroda u Rocka nie pokrywa się z tą co dzisiaj otrzymałem.
Dosłownie 96 sztuk złota i 12 honoru (http://scr.hu/3hjr/2172g). Rozumiem, że mag jest skąpy w swoim nagradzaniu poszukujących go graczy ale skoro, wg wiki, jest to zadanie dla graczy z sugerowanym poziomem 65 to może chociaż ta najniższa (rozumiem, że dostałem najgorszą nagrodę z możliwych) będzie chociaż w części proporcjonalna do wysiłku włożonego w poszukiwanie Kimerluna. U Rocka najgorsze nagrody jakie otrzymałem to kilka miksturek (+50 do hp/many/kondy) lub po około 1k expa i złota.
Już więcej honoru daje zlecenie u Simzy (koło 50 pkt.)

EDIT
Dorzucam ss samej nagrody http://scr.hu/3hjr/ayvbg
Reklama na stronie wymusza przesunięcie myszką ss nr 1, dlatego wrzucam ss samej nagrody.

_________________
Serwer Hc:
Sheed na zawsze


16 Lut 2017, o 03:53
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 14 Sty 2014, o 19:42
Posty: 157
Podziękowano: 120 razy
Otrzymanych podziękowań: 82 razy
Nick w grze: RycerzKrola
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dla Miłośników Kimerula Maga - propozycja
Na tym polega to zlecenie. Możesz dostać ciekawą nagrodę, ale możesz również zdobyć coś bezużytecznego. Taki urok maga, ja jestem całkowicie na nie z jakąkolwiek zmianą w jego kierunku.


18 Lut 2017, o 13:59
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 405 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do: