Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Złote skrzynki! 

Jesteś na Tak,czy na Nie za pomysłem?
Tak 88%  88%  [ 28 ]
Nie 13%  13%  [ 4 ]
Razem głosów : 32

 Złote skrzynki! 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Złote skrzynki!
Havada napisał(a):
Ogólnie to fajny pomysł, na gandalfa i sebe nie zwracaj uwagi, to tutejsi frustraci, dla nich wszystko jest źle. Można wymyślić jakieś urozmaicenie w związku ze skrzynkami, ale jak urozmaicać to porządnie, trzeba wymyślić jakiś ciekawy drop z nich, żeby to nie były po prostu platynowe skrzynki x2.


czemu ma nie zwracać uwagi na mnie? Chyba masz nierówno pod sufitem. Oceniam dany pomysł tak jak go odbieram.

Podsumujmy pomysł:
oryginalne rzeczy to
- duża szansa na dodatkowe przedmioty o całkiem sporej wartości
- prestiż

złoto i flaszki szału nie robią, prestiż też, to jest w tym wypadku taki zapychacz, podobny do honoru u maga, bo nie było co dodać i wymyślić.

Zostają dodatkowe przedmioty. Co mi się bardzo nie podoba, bo już teraz otwieranie platynowych skrzynek daje prawie 1,5x wiecej potów niż zakup ich na szybko. Dodatkowo zwracają część golda, a około 100 lvla złoto wydane na plate z reguły się zwraca. Obecne platynowe skrzynki są już bardzo dobrze zrobione.

Czyli tak jak napisałem: Przekombinowane i niepotrzebne

PS: Pamiętajcie, że nie każdy pomysł musi się każdemu podobać. Wy może to odbieracie, że fajnie by było wprowadzić każdą nowość ale ja patrze na niektóre rzeczy jak zupełnie niepotrzebne.


1 Gru 2016, o 23:52
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Cze 2013, o 16:48
Posty: 198
Miejscowość: BDG
Podziękowano: 252 razy
Otrzymanych podziękowań: 313 razy
Nick w grze: ArGes
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Złote skrzynki!
seba11pl napisał(a):
Havada napisał(a):
Ogólnie to fajny pomysł, na gandalfa i sebe nie zwracaj uwagi, to tutejsi frustraci, dla nich wszystko jest źle. Można wymyślić jakieś urozmaicenie w związku ze skrzynkami, ale jak urozmaicać to porządnie, trzeba wymyślić jakiś ciekawy drop z nich, żeby to nie były po prostu platynowe skrzynki x2.


czemu ma nie zwracać uwagi na mnie? Chyba masz nierówno pod sufitem. Oceniam dany pomysł tak jak go odbieram.

Podsumujmy pomysł:
oryginalne rzeczy to
- duża szansa na dodatkowe przedmioty o całkiem sporej wartości
- prestiż

złoto i flaszki szału nie robią, prestiż też, to jest w tym wypadku taki zapychacz, podobny do honoru u maga, bo nie było co dodać i wymyślić.

Zostają dodatkowe przedmioty. Co mi się bardzo nie podoba, bo już teraz otwieranie platynowych skrzynek daje prawie 1,5x wiecej potów niż zakup ich na szybko. Dodatkowo zwracają część golda, a około 100 lvla złoto wydane na plate z reguły się zwraca. Obecne platynowe skrzynki są już bardzo dobrze zrobione.

Czyli tak jak napisałem: Przekombinowane i niepotrzebne.


Seba szkoda,że nie doczytałeś w poim poście fragmentu mówiącego o tym,iż wszelaki loot/koszt "złotych skrzynek" to czysta sugestia.
Postawiłeś sobie zamysł kiczowatego pomysłu opartego na sugestii,która jest/byłaby do dopracowania.
Bardziej miałem na myśl wprowadzenie wszelakiego urozmaicenia związanego ze skrzyneczkami.
O rynek złota/platy na serwie się nie martw, napisałem również,że owe skrzynki mają być bardzo rzadkie.Mają po prostu ucieszyć poszukiwaczy- taki rar w formie skrzynki.

ps. Jesli napisałbym,że ze "złotych skrzynek" miałby lecieć bonus minimum 300k golda+ sklepowy śmieć z górnej półki to zmieniłbyś zdanie? Zamysł z prestiżem mi się podoba i przy nim zostanę.

_________________
"Ból jest tymczasowy...może trwać minutę, godzinę , dzień, miesiąc a nawet rok...Lecz w końcu ustąpi...
Natomiast gdy sie poddam , będzie trwał wiecznie"


2 Gru 2016, o 15:04
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lip 2011, o 18:33
Posty: 206
Miejscowość: Trentis
Podziękowano: 102 razy
Otrzymanych podziękowań: 176 razy
Nick w grze: Kesibin
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Złote skrzynki!
A według mnie takie złote skrzynki powinny zostać zastąpione jakimiś właśnie np: Swieczkami, dyniami, czy prezentami, flagami albo innymi bajerami, na ważne wydarzenia, respiace 1-3 dni przed tym wydarzeniem i po nim, dajace wiecej niz platynowki.

Tak wiem, są juz takie skrzynki ale one sa uzywane tylko w eventach np te zielone czy te swieczki z ktorych sie zbieralo wspomnienia czy jakos tak.

_________________
Nie wiesz o co chodzi? Chodzi o http://screenshooter.net/100009842/kesibin

Turniej Profesji Ostlor 2018 Luty: 1 Miejsce
Turniej Profesji Ostlor 2018 Grudzień: 1 Miejsce

11.03.2017 11:16 Epik Imisindo został zdobyty!


2 Gru 2016, o 15:20
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Złote skrzynki!
ArGes napisał(a):
seba11pl napisał(a):
Havada napisał(a):
Ogólnie to fajny pomysł, na gandalfa i sebe nie zwracaj uwagi, to tutejsi frustraci, dla nich wszystko jest źle. Można wymyślić jakieś urozmaicenie w związku ze skrzynkami, ale jak urozmaicać to porządnie, trzeba wymyślić jakiś ciekawy drop z nich, żeby to nie były po prostu platynowe skrzynki x2.


czemu ma nie zwracać uwagi na mnie? Chyba masz nierówno pod sufitem. Oceniam dany pomysł tak jak go odbieram.

Podsumujmy pomysł:
oryginalne rzeczy to
- duża szansa na dodatkowe przedmioty o całkiem sporej wartości
- prestiż

złoto i flaszki szału nie robią, prestiż też, to jest w tym wypadku taki zapychacz, podobny do honoru u maga, bo nie było co dodać i wymyślić.

Zostają dodatkowe przedmioty. Co mi się bardzo nie podoba, bo już teraz otwieranie platynowych skrzynek daje prawie 1,5x wiecej potów niż zakup ich na szybko. Dodatkowo zwracają część golda, a około 100 lvla złoto wydane na plate z reguły się zwraca. Obecne platynowe skrzynki są już bardzo dobrze zrobione.

Czyli tak jak napisałem: Przekombinowane i niepotrzebne.


Seba szkoda,że nie doczytałeś w poim poście fragmentu mówiącego o tym,iż wszelaki loot/koszt "złotych skrzynek" to czysta sugestia.
Postawiłeś sobie zamysł kiczowatego pomysłu opartego na sugestii,która jest/byłaby do dopracowania.
Bardziej miałem na myśl wprowadzenie wszelakiego urozmaicenia związanego ze skrzyneczkami.
O rynek złota/platy na serwie się nie martw, napisałem również,że owe skrzynki mają być bardzo rzadkie.Mają po prostu ucieszyć poszukiwaczy- taki rar w formie skrzynki.

ps. Jesli napisałbym,że ze "złotych skrzynek" miałby lecieć bonus minimum 300k golda+ sklepowy śmieć z górnej półki to zmieniłbyś zdanie? Zamysł z prestiżem mi się podoba i przy nim zostanę.


nie podoba mi sie koncepcja wymiany platyny na golda, reszta ma znikome znaczenie dla mojej oceny. Już nawet pomysł, że taki klucz leciałby z platynowych skrzynek byłby pewnym rozwiązaniem.


2 Gru 2016, o 15:51
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 15 Sie 2016, o 17:58
Posty: 2
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: DruMat
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Złote skrzynki!
Czemu nie

No właśnie, czemu? Chyba zabrakło argumentów. W tym dziale nabijanie postów jest nagradzane ostrzeżeniami. rzuff

_________________
Druid 59 on/off


3 Gru 2016, o 18:27
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 395 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron