Odpowiedz  [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
 eventy w lesie koldów po raz kolejny 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 5 Gru 2016, o 22:41
Posty: 15
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Nick w grze: Gusto
Odpowiedz z cytatem
Post Re: eventy w lesie koldów po raz kolejny
Seba, powiedz tak szczerze, masz faktycznie postać na lvlach dla których wg Ciebie ten event jest przeznaczony na wyłączność? Czy oceniasz z punktu widzenia obserwatora?

Bo mi wielu nupków biorących udział w tych eventach dziękuje za pomoc, bo sami by nie dali rady.

Jest to też dobra okazja do poznawania się między graczami na różnych poziomach. Zawsze można potem pójść wspólnie na bossa, dopytać koksa o to jak rozwinąć postać etc.

(tu była prośba o odniesienie się do eventów nocnych w stylu "dalej się nie odniosłeś", skasowana przeze mnie ale jako że padła odpowiedź, to piszę żeby zachować ciągłość dyskusji)


Ostatnio edytowany przez DruidGusto, 6 Gru 2016, o 18:03, edytowano w sumie 1 raz



6 Gru 2016, o 17:47
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: eventy w lesie koldów po raz kolejny
A co mam więcej do napisania? jak nie ma graczy online to jasne, że się nie uda, nie oznacza to jednak, że wtedy mają wbijać h lvle i expić pety.

DruidGusto napisał(a):
Seba, powiedz tak szczerze, masz faktycznie postać na lvlach dla których wg Ciebie ten event jest przeznaczony na wyłączność? Czy oceniasz z punktu widzenia obserwatora?


Zarówno jako obserwator i osoba, która próbowała brać udział w tych eventach.

ostatnio miałem okazje expić vd z 40 na 64 lvla oraz sheeda z 55 do 67. Poza jednym przypadkiem, gdzie zebrała się 5 graczy w jedno pt i zdązyła ubić ze 2 grp z drugiego etapu zanim przyszły koxy to zawsze było klasycznie. Wbijały od początku duże lvle i solo(z petami) wszystko biły. Z reguły ledwo co udawało się wziąć udział w pierwszym etapie. Pamiętam też jak wyglądał ostatni event koldów w którym bralem udział na sh. W drugim etapie atakowałem grp z magiem, zabijałem maga, który był na 2 hity z chi i uciekałem z walki, żeby się załapać na cokolwiek. Potem sobie odpuściłem, bo wszyscy próbują wbijac do koxow i zanim sie zalapia zeby probowac wspolnie to jest juz po wszystkim.


6 Gru 2016, o 17:58
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 01:50
Posty: 1466
Miejscowość: Płock
Podziękowano: 201 razy
Otrzymanych podziękowań: 140 razy
Nick w grze: Darkhen
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post eventy w lesie koldów po raz kolejny
Tak wiem, że zaraz nazwiecie mnie trolem bo krytykuje wszystkie Wasze pomysły. Powód jest prosty, większość Waszych pomysłów jest pisana na podstawie: ja chcę, ja nie mogę, mi się podoba lub nie podoba, dla mnie byłoby super itd. Nikt z Was nawet na chwilę nie próbuje spojrzeć na całość rozgrywki.
Wracając do tematu. Seba twierdzisz, że las koldów to mapa dla małych lvli. Na jakiej podstawie? Co 40-50 lvl jest w stanie w tym lesie zrobić? No solo nic.
Powtarzam swój argument z tematu o evencie u Sany. Jeżeli mamy blokować max lvl w tych eventach, należy także poblokować max lvla dropa z obserwatora bibliotekarza i innych champów, gdzie mid lvle podkradją drop małym. Należy też zablokować całkowicie wejście do Garnizonu graczom do 80-90lvla, nie tam ich miejsce. Lempo przy przejściu do Beirn powinny atakować do 101 lvla (mniejsze postacie nie mają tam nic do roboty).

Takich przykładów można mnożyć w nieskończoność. Mid lvle chcą uchodzić za koksy, a jednocześnie rozpaczają kiedy koksy robią im to co oni robią lowom.
Znów powtarzam, nie po to expimy swoje postacie, żeby wraz ze wzrostem lvla zamykno nam możliwości.

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka

_________________
Łucznik 124lvl Larkas - OFF
Rycerz 64lvl Larkas - OFF

27-12-2016 Koniec przygody z The Pride of Taern.


6 Gru 2016, o 18:42
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 25 Mar 2012, o 21:29
Posty: 30
Podziękowano: 30 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: eventy w lesie koldów po raz kolejny
Troll znowu przemówił^^^^. Tylko że z koldów orków i sany nie ma dropa. To banujcie za blokowanie pt na tych eventach:)


6 Gru 2016, o 19:01
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 01:50
Posty: 1466
Miejscowość: Płock
Podziękowano: 201 razy
Otrzymanych podziękowań: 140 razy
Nick w grze: Darkhen
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post eventy w lesie koldów po raz kolejny
landik napisał(a):
Troll znowu przemówił^^^^. Tylko że z koldów orków i sany nie ma dropa. To banujcie za blokowanie pt na tych eventach:)

Z eventu lempo też nie ma. Mimo to 70 lvle pchają się na potęgę.

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka

_________________
Łucznik 124lvl Larkas - OFF
Rycerz 64lvl Larkas - OFF

27-12-2016 Koniec przygody z The Pride of Taern.


6 Gru 2016, o 19:03
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 5 Gru 2016, o 22:41
Posty: 15
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Nick w grze: Gusto
Odpowiedz z cytatem
Post Re: eventy w lesie koldów po raz kolejny
seba11pl napisał(a):
Ale z tymi własnymi pomysłami to mijasz kolejne poziomy hipokryzji xD Zastanawiam się, czy wszystko co piszesz to na serio czy troll i jak powinienem Cie traktować...


Bo między nami jest różnica. Ty byś chciał całkowitego zakazu brania udziału w tych eventach dla koksów, nawet jak w promieniu mili nie ma śladu mid lvli. Ja wolałbym takie zmiany, które pozwolą wszystkim chętnym na wspólną zabawę. Bo Taern to zabawa przede wszystkim.


6 Gru 2016, o 19:09
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: eventy w lesie koldów po raz kolejny
DruidGusto napisał(a):
Bo między nami jest różnica. Ty byś chciał całkowitego zakazu brania udziału w tych eventach dla koksów, nawet jak w promieniu mili nie ma śladu mid lvli. Ja wolałbym takie zmiany, które pozwolą wszystkim chętnym na wspólną zabawę. Bo Taern to zabawa przede wszystkim.

Taka zabawa, że h lvle kradną grupki eventowe małym graczom xD

Darkhen napisał(a):
Takich przykładów można mnożyć w nieskończoność. Mid lvle chcą uchodzić za koksy, a jednocześnie rozpaczają kiedy koksy robią im to co oni robią lowom.
Znów powtarzam, nie po to expimy swoje postacie, żeby wraz ze wzrostem lvla zamykno nam możliwości.

Ostatnie pomysły z ujemnym expem jakie dawałem rzeczywiście były nietrafione, dlatego tym razem proponuje poprostu 0 expa i brak punktów eventowych. A ubite grp będą się dalej liczyły więc jeśli ktos bedzie chcial pomóc znaj to bedzie mógł to robić z boku. Jeśli ktoś będzie chciał się sprawdzić to nadal dla próby będzie mógł zaatakowac grp Zaimm + Telek + Rizul. A expić peta będzie mógł na innych mapkach.

Darkhen napisał(a):
Wracając do tematu. Seba twierdzisz, że las koldów to mapa dla małych lvli. Na jakiej podstawie? Co 40-50 lvl jest w stanie w tym lesie zrobić? No solo nic.

Poza 4 kłusownikami chyba nic nie powinno sprawiać takim graczom problemów :) Dodatkowo masa questów na te poziomy, na 55 zlec na kase.

Darkhen napisał(a):
Powtarzam swój argument z tematu o evencie u Sany. Jeżeli mamy blokować max lvl w tych eventach, należy także poblokować max lvla dropa z obserwatora bibliotekarza i innych champów, gdzie mid lvle podkradją drop małym.

Możesz expić peta gdzie indziej ale określone rary dla petów zdobędziesz tylko z Obserwatora i Bibliotekarza.

Darkhen napisał(a):
Należy też zablokować całkowicie wejście do Garnizonu graczom do 80-90lvla, nie tam ich miejsce.

Jedni się odnajdą drudzy nie. Wielu graczy juz na 65-70 zaczyna bić lempo i nie są to tylko rycerze. Część z nich też bez problemu dostanie się na jaske/lod (no ale tutaj glownie ryc sh dru i vd) Nie raz widziałem jak ktoś szukał slotów na jaski do 80 lvla.

edit - jescze mi się przypomniało, że po wprowadzeniu był fajny exp z kotkow i biły je nawet składy 50 lvli, jednak ekipa uznała, że to za dużo, ograniczyli ich zadanie do blokowania drogi i teraz więcej expa się zgarnia bijąc gorgony w tym samym czasie zamiast kotków

Darkhen napisał(a):
Lempo przy przejściu do Beirn powinny atakować do 101 lvla (mniejsze postacie nie mają tam nic do roboty).


Zależy od gracza i gildii, taki 90 lvl moze byc w g, która jest tam aktywna ale może być taki ktoś jak ja (obecnie 100 poziom), który nie widzi tam miejsca dla siebie, bo nie mam w gildii składu na Beirn. No i sam się śmieję, że Beirn jest niby od 90, a tak na serio to od 110.

Darkhen napisał(a):
Tak wiem, że zaraz nazwiecie mnie trolem bo krytykuje wszystkie Wasze pomysły.

Póki piszesz z sensem nie mam zamiaru :)


6 Gru 2016, o 19:11
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 5 Gru 2016, o 22:41
Posty: 15
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Nick w grze: Gusto
Odpowiedz z cytatem
Post Re: eventy w lesie koldów po raz kolejny
seba11pl napisał(a):
Taka zabawa, że h lvle kradną grupki eventowe małym graczom xD

Jakby Ci chodziło tylko o kradzieże grupek to nie miałbyś nic przeciwko expieniu petów po nocach, kiedy 3-4 osoby na evencie to już jest sukces. Ty się bardziej zachowujesz jak pies ogrodnika - ja nie biję to innym też zabronić.

Dam Ci na koniec radę. Traktowanie innych z góry nie służy dyskusji i nie powoduje, że ktokolwiek chce z Tobą rozmawiać. To może być jeden z powodów, dla których ekipa do Twoich pomysłów odnosi się z dystansem.


6 Gru 2016, o 19:24
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: eventy w lesie koldów po raz kolejny
DruidGusto napisał(a):
seba11pl napisał(a):
Taka zabawa, że h lvle kradną grupki eventowe małym graczom xD

Jakby Ci chodziło tylko o kradzieże grupek to nie miałbyś nic przeciwko expieniu petów po nocach, kiedy 3-4 osoby na evencie to już jest sukces. Ty się bardziej zachowujesz jak pies ogrodnika - ja nie biję to innym też zabronić.

Dam Ci na koniec radę. Traktowanie innych z góry nie służy dyskusji i nie powoduje, że ktokolwiek chce z Tobą rozmawiać. To może być jeden z powodów, dla których ekipa do Twoich pomysłów odnosi się z dystansem.


kogo traktuje z góry? Na podejście do Ciebie wpłynęły dopiero Twoje wypowiedzi i fakt, że przyznałeś się do okradania małych lvli. Gdyby znalazła się jedna, skromna drużyna na event lempo to też by nie dali rady wykonać...

A co do ekipy to w evencie lempo nie było im trudno zauważyć że niektóre poziomy dostają tam za dużo expa i nałożyć ograniczenie. Widać jak mają wywalone na małe poziomy. Chociaż ostatnio zatrudnili speca od PR to może coś się zmieni.

Dla mnie jest to żenujące, żebym nie pierwszy raz się kłócił na forum o "prawa" małych poziomów a ekipa miała to gdzieś.

Może powinienem krzyczeć "DARMOWA PLATA DLA 90+" i udawać, że reszty nie widze i mam ją gdzieś...


6 Gru 2016, o 19:31
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2013, o 03:50
Posty: 27
Miejscowość: Vratislavia
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 150 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: eventy w lesie koldów po raz kolejny
A ja parafrazując klasyka wszystkie te eventy wyje***bym w piźd***lec. Jak dla mnie exp powinno zdobywać się tylko na instancjach.
Przez te eventy, bicie lempo, trolli czy też olbrzymów powstaje cała masa "dzieci lempo", które mimo że mają lvl + 120 i nawet więcej to strach z nimi iść nawet pod lód. Mnie np. trafił się barbarzyńca co notorycznie walił Moranę z dyńki, i MO co z uporem maniaka palił admirała. No ręce opadają.
A jeśli hlvl chcą expić pety na eventach które są z założenia dla mniejszych, to ja nie widzę problemu. Średnie i małe lvl mają teraz tyle możliwości zabawy że mnie gdy byłem na ich poziomie nawet się nie śniło, więc proszę nie marudźcie.

_________________
fac fideli sis fidelis
mors certa hora incerta
fac te ipse felicem


6 Gru 2016, o 20:37
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 391 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do: