Odpowiedz  [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
 eventy w lesie koldów po raz kolejny 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Re: eventy w lesie koldów po raz kolejny
Seba... nie czepiaj się szczegółów. Eventy są po to, aby "uatrakcyjnić" grę. Taka odskocznia od monotonnego bicia tego samego bosika z tymi samymi nudnymi kolesiami, którzy nie widzą nic złego w używaniu zamiennie "ż" i "rz". Mnie osobiście event "Sana" i "Obserwator" irytują i jak np. trafię na "Sanę" to biję jedną grupkę i ... idę sobie zajarać. Exp za I etap wpada a Oni nich sobie biją, żeby wyrobić się w czasie :D . Nie można zakazać blokowania, czy ograniczać lvl. Jeśli Cię to irytuje to ignoruj ten event. Po ubiciu Sany ładny exp wpada na tych grupkach po evencie.


12 Gru 2016, o 11:09
Odpowiedz z cytatem
Post Re: eventy w lesie koldów po raz kolejny
Nie moge ignorowac, jesli event nie spelnia swojego zadania bo h lvle zabieraja wiekszosc grp to wedlug mnie lepiej go usuunac i dodac specjalny na expienie petow.

Poza tym gdybys czytal moj pierwszy post, widzislbys ze ograniczenie nie zablokuje bicia grp. Jesli sprawia Ci to przyjemnosc, robisz to dla oderwania to nadal bedziesz mogl to robic.


12 Gru 2016, o 11:55
Uczeń Simona

Rejestracja: 4 Lis 2016, o 12:57
Posty: 48
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 36 razy
Nick w grze: Dervis
Odpowiedz z cytatem
Post Re: eventy w lesie koldów po raz kolejny
I nadal grochem o ścianę xd


12 Gru 2016, o 14:31
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 12 Gru 2016, o 12:29
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: eventy w lesie koldów po raz kolejny
No cóż, widocznie jeszcze troche trzeba tak porobić.

_________________
http://www.kola-rolki.pl/


12 Gru 2016, o 14:39
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: eventy w lesie koldów po raz kolejny
seba11pl napisał(a):
Nie moge ignorowac...

Możesz... pozwalam :lol:
1. Ewenty nie są obowiązkowe.
2. Jeśli Cię denerwują hlvl bijące samotnie Sanę...zapisuj nicki i łap na red/black
(koniecznie pisz im w walce za co giną) zgodnie z panującym tu zwyczajem promowanym zresztą przez twórców.
3. Trenuj szybkość reakcji (jeśli Ty złapiesz pierwszy, oni będa "płakali", że nie mogą korzystać solo z tego eventu 8-) )

P.S. Mody...można zamknąć temat w którym napisane zostało już wszystko :D Seba zgadzasz się ?
P.S. II DevV :o Forum umiera!


12 Gru 2016, o 14:46
Odpowiedz z cytatem
Post Re: eventy w lesie koldów po raz kolejny
ja mogę olewać albo zabijać takich noobów(a przynajmniej część), bo już wbiłem 101 lvl ale 40 nie bardzo... Pozostaje tylko pisać "wpuść pls", żeby dostać się na event dla swoich poziomów, bo ktoś wybija wszystkie grp, żeby podexpić peta

Czekam też na głos ekipy, jakie oni mają zdanie na ten temat. Nie lubią wypowiadać się na tematy druidów, obniżenia dropu przez watahe i wiele innych ale ja czekam nadal.

Obecnie spodziewam się czegoś w tym stylu:
"Wprowadzenie takie eventu dla małych graczy było błędem bo więksość uczestników to koxy expiące swoje pety. Ale teraz nie musimy wprowadzać eventu na expienie petów iks de. Na szczęście wiekszość użytkowników forum to już większe lvle, więc wszystkim pasuje jego nowe przeznaczenie, bo lolki i tak się nie wypowiedzą tylko jakiś głupi seba11pl zakłada już drugi temat o tym samym. Poprzedni zniknął gdzieś w dziale "Pomysły i propozycje" więc jakoś się nam udało, wciąż czekamy aż ten spotka podobny los. Pozdrawiamy wasza ekipa

PS:Tak mamy wywalone na małe lvle, ważne że koxy expią sobie pety"


12 Gru 2016, o 16:49
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 5 Gru 2016, o 22:41
Posty: 15
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Nick w grze: Gusto
Odpowiedz z cytatem
Post Re: eventy w lesie koldów po raz kolejny
Ja oczekuję czegoś w tym stylu: "A kiedy my powiedzieliśmy, że to eventy tylko dla mid-lvl?"


13 Gru 2016, o 04:40
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 4 Lis 2016, o 12:57
Posty: 48
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 36 razy
Nick w grze: Dervis
Odpowiedz z cytatem
Post Re: eventy w lesie koldów po raz kolejny
Ja bym wprowadził sanę dla każdego, bo to niesprawiedliwe jak pięciu nupków złapie potworka a ja zmarnuje czas będąc mid levelem na czajenie się pod drzewkiem a respnie się koło chatki :/


13 Gru 2016, o 09:33
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: eventy w lesie koldów po raz kolejny
http://blog.taern.com/obecnie-pracujemy-nad-cz-54/ chociazby tutaj w komentarzach, co ciekawe hard juz wtedy zwrocil uwage na h lvl ale ekipa olala te kwestię


13 Gru 2016, o 09:48
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 5 Gru 2016, o 22:41
Posty: 15
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Nick w grze: Gusto
Odpowiedz z cytatem
Post Re: eventy w lesie koldów po raz kolejny
Czyli zaledwie w komentarzu, do tego przed ukończeniem prac nad eventem, który w porównaniu do zapowiedzi z bloga przeszedł drastyczne zmiany (początkowo np. miała być jedna grupka koksowatych koldów a na orkach respić miały pojedyncze Rizurule i Zaimmy).

Widocznie uznali, że ten pomysł był zły i się z niego wycofali. I dobrze, bo eventy w Lesie Koldów zamieniłyby się w żebranie małych lvli o pomoc tak jak obecnie się dzieje na Obserwatorze.


13 Gru 2016, o 11:35
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 396 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron