Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
 Inny rodzaj depozytu 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2011, o 03:16
Posty: 421
Miejscowość: Wwa/Krk/Hamburg
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 130 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Inny rodzaj depozytu
Witam,
w grze jest juz sporo przedmiotow ktorych waga jest dosyc spora a jest mozliwosc ich kumulowania. Ja np. mam sporo 2levelowych charow ktore mi trzymaja mieska, kule, granity, jest to dosc uciazliwe na dluzsza mete dla gracza, jeszcze na dodatek pojawila sie blokada czasowa kiedy sie zmienia chary (blokada przeciw reloganiu) co wastuje czas. Nie wiem jak stwarzanie takich charow wplywa na statystyki ale tez chyba troche negatywnie, w koncu kazda nowa postac to nowe dane ktore zapelniaja miejsce itd.
Skrzynie nie maja ograniczen miejsc natomiast maja ograniczenia wagowe, takze pomysl ktorym zarzucam jest by wprowadzic specjalne skrzynki/depozyty, ktore nie maja ograniczen wagowych a maja ograniczenia miejsca, np. depozyt ktory mialby 3 sloty, mozna by w takich depozytach kumulowac mieska, kule, granity, jedzenie, paczki platyn czy cokolwiek tam gracz wybierze, oczywiscie przedmioty typu zbroje, rary nie moga sie na siebie nakladac wiec stare depozyty dalej beda niezastapione.
Pozdrawiam, kuki

_________________
Koko: kuki jak nazwac gildie?
-nie wiem, czy to wazne?
..
-dlaczego nazwales nasza gildie NoName?
-bo to gildia bez nazwy, ona nie jest wazna, tylko osoby ktore w niej sa
Image
Dzieki. Wszystkim.


11 Sty 2017, o 21:54

Podziękowali: 6 Ahamenum (11 Sty 2017, o 23:34), ElMorte (12 Sty 2017, o 09:07), kolega112999 (12 Sty 2017, o 07:58), Maerle (12 Sty 2017, o 21:46), Villentretenmerth (11 Sty 2017, o 22:34), ZłotyŁan (12 Sty 2017, o 03:11)
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Inny rodzaj depozytu
W sumie ciekawa opcja, też mam sporo noobcharów spełniających rolę depozytu. Pytanie czy takie rozwiązanie jest możliwe do wprowadzenia, jak wiele osób jest tym zainteresowanych - nowe depo na pewno trzeba będzie kupić. Zastanawiam się tylko co bym do tego depo schował - kulki są chyba najcięższe. Na pewno pakowałbym WF, w sumie ilości rzędu kilku tysięcy zajmują mi obecnie kilka nobków.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


12 Sty 2017, o 04:49
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 384 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron