Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 Reklamowanie się na yt 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 11 Lip 2016, o 20:17
Posty: 92
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 446 razy
Otrzymanych podziękowań: 95 razy
Nick w grze: GiveLife
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Reklamowanie się na yt
Siemka

Jak napisał Rado - nie karamy za samo udostępnienie linku, ale już za wulgaryzmy, spam itp. - owszem. Jak wiadomo wszystko w granicach dobrego smaku. Rozumiemy, że każdy chce zyskać jakąś popularność, ale niech nie będzie to za wszelką cenę :)

_________________
Do zobaczenia... kiedyś ;)


10 Lut 2017, o 15:59
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Reklamowanie się na yt
Materiały na yt mają go rozpowszechniać ale niespodzianką jest to, że akurat w grze już nikogo do niej nie trzeba zachęcać.

Dodatkowo filmy z taerna są nudne. Mało jest rzeczy do zaprezentowania i mało różnorodności. Live'y to już w ogólne nuda totalna. Kto to ogląda? :O

Jakbyście spytali graczy czy na czatach potrzebne to odpowiedź byłaby jednoznaczna. Zresztą był chyba taki temat. Ewentualnie wyznaczcie im, że mogą się na kuraku reklamować, bo większe lvle nie potrzebują takie spamu linkami.


10 Lut 2017, o 16:10
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2012, o 13:36
Posty: 206
Podziękowano: 195 razy
Otrzymanych podziękowań: 257 razy
Nick w grze: EpikDrut
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Reklamowanie się na yt
Wiesz dla hlvli to i takie livey to nuda ale jak jakis maluszek zobaczy jak koksy bija po 5k albo soluja boski ktorych oni nawet nie moga zobaczyc w grze to tez jest fajne. Pamietaj, ze to co dla Ciebie normalne i wrecz nudne dla innych moze byc czyms calkowicie nowym i interesujacym. Sam pamietam jak z 4/5 lat temu jaralem sie filmikiem druidki bijacej garhmoga z bialym ogarem czy solowaniem dzeta przez suaha. Dzieki nim akurat mialem ogromna motywacje zeby grac dalej, chcialem pokazac ,ze tez tak potrafie ^^ Teraz sam wymiekam przy ogladaniu bicia takich bosskow a widzowie i tak nadal sa i ogladaja, kibicuja mi i rozwojowi mojej postaci, staja sie czescia mojej gry i w pewnym sensie jestem wzorcem ktory chca doscignac.
Jednak sam jestem za tym zeby zrobic jakas bardziej radykalna zmiane co do reklamowania sie kanalow i filmow, glupia blokada wrzucania linkow na czaty w formie takiej jak na czacie handlowym byla by spoko tj. ktos wysle link z yt i jak chce wyslac ponownie to wyskakuje mu alert "aby moc ponownie wyslac link youtube musisz odczekac 9:53 min."

_________________
Pomogłem/podobało się? Kufelek się należy ;)
Zapraszam na mój kanał YT! klik
To tylko gra... to tylko taern...
https://scr.hu/0dk2/wo2xz
Epik [127lvl] z latarką to jak Polska bez korupcji i długów


12 Lut 2017, o 07:02
Profil WWW
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Reklamowanie się na yt
galajus napisał(a):
Wiesz dla hlvli to i takie livey to nuda ale jak jakis maluszek zobaczy jak koksy bija po 5k albo soluja boski ktorych oni nawet nie moga zobaczyc w grze to tez jest fajne. Pamietaj, ze to co dla Ciebie normalne i wrecz nudne dla innych moze byc czyms calkowicie nowym i interesujacym. Sam pamietam jak z 4/5 lat temu jaralem sie filmikiem druidki bijacej garhmoga z bialym ogarem czy solowaniem dzeta przez suaha.


Widzę, że również popierasz pomysł aby reklamy swoich kanałów na yt/live'ów wrzucać na kurczaka 8-)


12 Lut 2017, o 12:24
Uczeń Simona

Rejestracja: 16 Lut 2015, o 02:04
Posty: 62
Podziękowano: 74 razy
Otrzymanych podziękowań: 33 razy
Nick w grze: Liebing
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Reklamowanie się na yt
http://scr.hu/0whzr/kynmd <-- a to jest dalej promowanie swojej twórczości czy zwyczajne chamskie i natrętne wciskanie swoich gniotów?


12 Lut 2017, o 16:13
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 27 Sty 2017, o 08:19
Posty: 11
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Infantylnyy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Reklamowanie się na yt
Podpinam się pod post wyżej. Na chwilę obecną taern ma tylko kilku dobrych youtuberów.

Reszta to:
"Zapraszam na konkurs. Zostaw komentarz zasubskrybuj i daj łapkę w górę."
Nagrody to przeważnie 1 mięsko/ogniwo/flaszka.

Lub:

"Chej kolejny odćinek z bića cherszta i kżyrzaka zostaw lapke w gure."

Normalni youtuberzy nie reklamują się w grze, ale za to reklamuje się całe stado osób po 2-3 subskrypcje.
Zaznaczam, że chyba NIKT tego nie ogląda

_________________
Vd - 80 rośnie


12 Lut 2017, o 17:22
Profil
Moderator Czatu

Rejestracja: 12 Lut 2014, o 14:29
Posty: 60
Miejscowość: Kraków
Podziękowano: 20 razy
Otrzymanych podziękowań: 32 razy
Nick w grze: Garrow
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Reklamowanie się na yt
Nie jest to takie proste zagadnienie. Absolutnie nie jestem przeciwko kneblowaniu każdego youtubera za wklejenia na czacie linka do swojego kanału, ponieważ Yt jako tako pomaga promować grę. Problem pojawia się, kiedy jest to durny konkurs lub taka osoba podlinkowuje absolutnie każdy swój filmik. Moim zdaniem od indywidualnej interpretacji moderatorów mogłoby zależeć ewentualne karanie takich osób.


12 Lut 2017, o 18:09
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 12 Cze 2012, o 17:08
Posty: 11
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: DonCzandero
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Reklamowanie się na yt
Garrow96 napisał(a):
Nie jest to takie proste zagadnienie. Absolutnie nie jestem przeciwko kneblowaniu każdego youtubera za wklejenia na czacie linka do swojego kanału, ponieważ Yt jako tako pomaga promować grę. Problem pojawia się, kiedy jest to durny konkurs lub taka osoba podlinkowuje absolutnie każdy swój filmik. Moim zdaniem od indywidualnej interpretacji moderatorów mogłoby zależeć ewentualne karanie takich osób.


To jakiś nonsens. Wklejanie linków do ich własnych kanałów na czat globalny w grze nie pomaga promować gry. Nie wiem czy to jest takie ciężkie do zrozumienia ale wyobraź sobie, że ktoś kto ma 12 lat i 2 subskrypcje w żaden sposób nie zareklamuje gry robiąc konkurs na np. 2 mięsa. Youtuberzy tacy jak Galajus lub Wagon jakoś nie muszą wklejać linków na globalny, a jakoś mają widownie i subskrypcje i to ich działalność pomaga rozpowszechniać tą grę.

_________________
http://scr.hu/0e8ar/l7ds7

"Śmieszą mnie frajerskie cytaty innych w podpisie"


12 Lut 2017, o 20:21
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2015, o 17:13
Posty: 68
Podziękowano: 45 razy
Otrzymanych podziękowań: 58 razy
Nick w grze: Pistacje
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Reklamowanie się na yt
Większym nonsensem jest reklamowanie gry na czacie tej gry, przecież ci ludzie już w to grają xd


12 Lut 2017, o 20:35

Podziękowali: Arlph (13 Lut 2017, o 02:28)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 12 Cze 2012, o 17:08
Posty: 11
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: DonCzandero
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Reklamowanie się na yt
dasi napisał(a):
Większym nonsensem jest reklamowanie gry na czacie tej gry, przecież ci ludzie już w to grają xd


Nonsensem jest myślenie, że to "jakaś" reklama, która jest tej grze potrzebna.

_________________
http://scr.hu/0e8ar/l7ds7

"Śmieszą mnie frajerskie cytaty innych w podpisie"


12 Lut 2017, o 21:31
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 417 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do: