Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 Reklamowanie się na yt 
Autor Wiadomość
Moderator Czatu

Rejestracja: 12 Lut 2014, o 14:29
Posty: 60
Miejscowość: Kraków
Podziękowano: 20 razy
Otrzymanych podziękowań: 32 razy
Nick w grze: Garrow
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Reklamowanie się na yt
Każda reklama jest potrzebna, nawet hejt przyciąga ludzi, którzy potrafią sobie wtedy wyrobić własną opinię xd . Jak wam jakiś 12 latek przeszkadza, możecie go zablokować, macie 100 takich slotów, więcej tego nie zobaczycie. Nic nie mam przeciwko promowaniu się na chacie, zwłaszcza jeżeli jest to zaproszenie na audycję live bądź zaproszenie do oglądnięcia filmiku raz w miesiącu.

Dodam jeszcze, że zdecydowanie bardziej drażni mnie rzesza analfabetów w stylu ,, kto pomorze?'' niż pojedyncze przypadki próby reklamowania swojego kanału na yt.


Mnie troszkę drażni jak ktoś pisze posty jeden pod drugim, bez edycji, rzuff


12 Lut 2017, o 22:00
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 16 Lut 2015, o 02:04
Posty: 62
Podziękowano: 74 razy
Otrzymanych podziękowań: 33 razy
Nick w grze: Liebing
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Reklamowanie się na yt
dasi napisał(a):
Większym nonsensem jest reklamowanie gry na czacie tej gry, przecież ci ludzie już w to grają xd


To jest zdanie klucz, które administracja powinna wziąć pod uwagę! :)

Dla mnie zawsze żałosne będzie spamowanie linkami do live'a w grze... w którą aktualnie gram. No bo... jak. Nonsens i totalna głupota dzieciaków. Bo... kto normalny rzuci nagle bicie bossów, zlecenia, szukanie maga, by pooglądać dzieciaka zbierającego party na Babatka?
Mam klikać i oglądać jak ktoś gra na youtube będąc aktualnie zalogowanym? No ale, dzieciaki uporczywie robią swoje.

Jak dla mnie... powinno się to zwalczać w zarodku, bo w mojej ocenie, gdzie gram całkiem często, przeradza się to w patologię zwaną "Polski Youtube". Więcej nagrywających niż oglądających "codzienne zmagania w biciu pajonków, ale spokojnie zara konkurs na 10 platynów tylko niech matka pójdzie spać i zostawi telefon".

Jeśli administracja chce przyciągnąć do siebie potencjalnie wybrakowanych intelektualnie graczy - spoko, osobiście nie mam nic przeciwko. Na co dzień idzie się tu z takimi spotkać i poniekąd oswoić,
Natomiast jeśli chodzi o kwestię marketingową na podstawie tego co się widzi, taern skończy jak tibia czy (wrzuć sobie tu inny tytuł gry, którą zawładnęli gracze o niezbyt wysokim iq, głównie dzieciaki, nie wiem, majcraft, wow, simsy, wormsy? cokolwiek)



Cytuj:
Każda reklama jest potrzebna, nawet hejt przyciąga ludzi, którzy potrafią sobie wtedy wyrobić własną opinię xd .

Większej durnoty przez ostatnie kilka dni nie czytałem, mam nadzieję, że to "xd" na końcu to był przejaw ironii.. ;)

Cytuj:
Jak wam jakiś 12 latek przeszkadza, możecie go zablokować, macie 100 takich slotów

Bez premium jest 10 :) Chyba byłbym nienormalny, gdybym płacił w grze za to, by móc zablokować graczy, którzy destabilizują czat oraz spamują linkami. Mam nadzieję, że to nie to jest głównym motorem marketingu whitemoon :)

Cytuj:
Nic nie mam przeciwko promowaniu się na chacie, zwłaszcza jeżeli jest to zaproszenie na audycję live bądź zaproszenie do oglądnięcia filmiku raz w miesiącu


Gdzie jest sens wrzucania live w grze, w którą aktualnie gram? mam 5 level to chcę się piąć w górę, czytać questy, poznawać świat... mam 50 level to jestem zajęty by dobić do eq na 65... Zaproszenie raz w miesiącu? dobre:D musisz prowadzić niezłe statystyki... albo sam nagrywasz gnioty na jutuby :)
Jeśli mod nie zakończy fali spamu kneblem, to dzieciak uspokaja się z nim dopiero wtedy, kiedy ma nakaz odrabiania lekcji od rodzicieli :D

http://scr.hu/0whzr/o14dr

Zostawiam na dobranoc, bo... jestem pewien, że to kolejny temat, który administracja ma głębogo w zadkach, a i jestem pewien, że niczego ku dobremu w tym kierunku się nie wydarzy :)


13 Lut 2017, o 02:42
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Reklamowanie się na yt
Arlph napisał(a):
dasi napisał(a):
Większym nonsensem jest reklamowanie gry na czacie tej gry, przecież ci ludzie już w to grają xd


To jest zdanie klucz, które administracja powinna wziąć pod uwagę! :)

Dla mnie zawsze żałosne będzie spamowanie linkami do live'a w grze... w którą aktualnie gram. No bo... jak. Nonsens i totalna głupota dzieciaków. Bo... kto normalny rzuci nagle bicie bossów, zlecenia, szukanie maga, by pooglądać dzieciaka zbierającego party na Babatka?
Mam klikać i oglądać jak ktoś gra na youtube będąc aktualnie zalogowanym? No ale, dzieciaki uporczywie robią swoje.

Jak dla mnie... powinno się to zwalczać w zarodku, bo w mojej ocenie, gdzie gram całkiem często, przeradza się to w patologię zwaną "Polski Youtube". Więcej nagrywających niż oglądających "codzienne zmagania w biciu pajonków, ale spokojnie zara konkurs na 10 platynów tylko niech matka pójdzie spać i zostawi telefon".

Jeśli administracja chce przyciągnąć do siebie potencjalnie wybrakowanych intelektualnie graczy - spoko, osobiście nie mam nic przeciwko. Na co dzień idzie się tu z takimi spotkać i poniekąd oswoić,
Natomiast jeśli chodzi o kwestię marketingową na podstawie tego co się widzi, taern skończy jak tibia czy (wrzuć sobie tu inny tytuł gry, którą zawładnęli gracze o niezbyt wysokim iq, głównie dzieciaki, nie wiem, majcraft, wow, simsy, wormsy? cokolwiek)



Cytuj:
Każda reklama jest potrzebna, nawet hejt przyciąga ludzi, którzy potrafią sobie wtedy wyrobić własną opinię xd .

Większej durnoty przez ostatnie kilka dni nie czytałem, mam nadzieję, że to "xd" na końcu to był przejaw ironii.. ;)

Cytuj:
Jak wam jakiś 12 latek przeszkadza, możecie go zablokować, macie 100 takich slotów

Bez premium jest 10 :) Chyba byłbym nienormalny, gdybym płacił w grze za to, by móc zablokować graczy, którzy destabilizują czat oraz spamują linkami. Mam nadzieję, że to nie to jest głównym motorem marketingu whitemoon :)

Cytuj:
Nic nie mam przeciwko promowaniu się na chacie, zwłaszcza jeżeli jest to zaproszenie na audycję live bądź zaproszenie do oglądnięcia filmiku raz w miesiącu


Gdzie jest sens wrzucania live w grze, w którą aktualnie gram? mam 5 level to chcę się piąć w górę, czytać questy, poznawać świat... mam 50 level to jestem zajęty by dobić do eq na 65... Zaproszenie raz w miesiącu? dobre:D musisz prowadzić niezłe statystyki... albo sam nagrywasz gnioty na jutuby :)
Jeśli mod nie zakończy fali spamu kneblem, to dzieciak uspokaja się z nim dopiero wtedy, kiedy ma nakaz odrabiania lekcji od rodzicieli :D

http://scr.hu/0whzr/o14dr

Zostawiam na dobranoc, bo... jestem pewien, że to kolejny temat, który administracja ma głębogo w zadkach, a i jestem pewien, że niczego ku dobremu w tym kierunku się nie wydarzy :)


Kwestia tego, że nie wszyscy tzw. "youtuberzy" są przeszkadzający i odpychający. Najbardziej przeszkadzają tej niskiej jakości filmy i to dosłownie, a zarazem "livy", w których nic się nie dzieje, a youtuber do nas mówi "ale wiecie, możecie dać łapkę w górę i suba na zachęte!", zarazem też konkursy na suby...

Prawda jest taka, że dużo ludzi lubi oglądać coś w co już gra, kwestia tego, że youtuberzy zamiast przyciągać materiałem to wolą przyciągać subkami i łapkami.. Ogółem mówiąc ciężko jest oddzielić by karać "słabych youtuberów" od tych "całkiem fajnych youtuberów". Dlatego mało kto jest przeciwko ze względu na to, że można bardziej zaszkodzić niż pomóc fajnej ideii tymi lepszymi.

Na początek też bym był za tym by link z yt był raz na godzinę dozwolony, choć i tak trzeba coś wymyśleć co by całkowicie zniszczyło problem, a nie tylko na chwilę, na co jeszcze nie ma konkretnego pomysłu.


13 Lut 2017, o 10:46
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Wrz 2016, o 10:46
Posty: 143
Podziękowano: 49 razy
Otrzymanych podziękowań: 143 razy
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Reklamowanie się na yt
Takie "oddzielanie" to coś, przeciwko czemu bylibyśmy przeciwni. Przy współpracy z youtuberami zazwyczaj kierujemy się kryteriami ilościowymi, bo zdobycie x subów, jeśli gra się głównie w niszowe, polskie MMORPG może być nie lada sztuką. Na dodatek, warto zwrócić uwagę na to co tak naprawdę zdobywa popularność. Nie są to filmiki w stylu "ICHI SOLO BB 50 LVL OSTLOR", bo one, nawet nagrane w 4K dalej będą jedynie jałową i nudną w gruncie rzeczy treścią. Nie chcę wskazywać jakichś konkretnych twórców, ale Ci, którzy się nieźle rozwijają, robią filmiki, które albo są przydatne(m.in. solucje, czy poradniki), albo które opowiadają jakąś historię. Media społecznościowe kręcą się wokół opowiadania historii. Bądźmy szczerzy, co wolelibyście zobaczyć - fajny materiał z Taerna z angażującym twórcą w roli głównej w 360p i z kiepskim dźwiękiem, czy raczej to, co pisałem wyżej? Ludzie tworzący materiały muszą to po prostu zrozumieć, że samą grą nie osiągną nic, jeśli nie będą się pokazywać od strony, która najlepiej będzie pokazywać to kim są i ich "sprzedawać".


13 Lut 2017, o 12:44
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 12 Cze 2012, o 17:08
Posty: 11
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: DonCzandero
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Reklamowanie się na yt
Niech te 50 lvle robią te swoje ekstrawaganckie filmy i opowiadają śmieszne historie, ale tu chodzi o to, żeby nie wklejali linków do swoich kanałów na czat globalny, który ma inne przeznaczenie niż to żeby ludzie reklamowali na nim swoje kanały. Za rozmowy prywatne na globie są jakoś kneble i co nikt z tym żadnego problemu nie ma.

_________________
http://scr.hu/0e8ar/l7ds7

"Śmieszą mnie frajerskie cytaty innych w podpisie"


13 Lut 2017, o 16:48
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Reklamowanie się na yt
Radogostt napisał(a):
Takie "oddzielanie" to coś, przeciwko czemu bylibyśmy przeciwni. Przy współpracy z youtuberami zazwyczaj kierujemy się kryteriami ilościowymi, bo zdobycie x subów, jeśli gra się głównie w niszowe, polskie MMORPG może być nie lada sztuką. Na dodatek, warto zwrócić uwagę na to co tak naprawdę zdobywa popularność. Nie są to filmiki w stylu "ICHI SOLO BB 50 LVL OSTLOR", bo one, nawet nagrane w 4K dalej będą jedynie jałową i nudną w gruncie rzeczy treścią. Nie chcę wskazywać jakichś konkretnych twórców, ale Ci, którzy się nieźle rozwijają, robią filmiki, które albo są przydatne(m.in. solucje, czy poradniki), albo które opowiadają jakąś historię. Media społecznościowe kręcą się wokół opowiadania historii. Bądźmy szczerzy, co wolelibyście zobaczyć - fajny materiał z Taerna z angażującym twórcą w roli głównej w 360p i z kiepskim dźwiękiem, czy raczej to, co pisałem wyżej? Ludzie tworzący materiały muszą to po prostu zrozumieć, że samą grą nie osiągną nic, jeśli nie będą się pokazywać od strony, która najlepiej będzie pokazywać to kim są i ich "sprzedawać".



Jak tak bardzo chcecie to śmiecienie linkami do kanałów na yt/live'ów to może zróbcie w tą stronę krok? Jakaś zakładka z kanałami/"przenoszeniem" na aktualnie trwające live'y do której JAK KTOŚ BĘDZIE BARDZO CHCIAŁ to może sobie zajrzeć.

A co do kryterium subowego to jest bez sensu bo nupek zrobi 10 konkursów, że da 100k golda i zawsze będą chętni żeby mu je dać.


13 Lut 2017, o 17:18
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 12 Cze 2012, o 17:08
Posty: 11
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: DonCzandero
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Reklamowanie się na yt
bananmo napisał(a):
Niech te 50 lvle robią te swoje ekstrawaganckie filmy i opowiadają śmieszne historie, ale tu chodzi o to, żeby nie wklejali linków do swoich kanałów na czat globalny, który ma inne przeznaczenie niż to żeby ludzie reklamowali na nim swoje kanały. Za rozmowy prywatne na globie są jakoś kneble i co nikt z tym żadnego problemu nie ma.


A nie wybaczcie za to też nie ma knebli.

_________________
http://scr.hu/0e8ar/l7ds7

"Śmieszą mnie frajerskie cytaty innych w podpisie"


13 Lut 2017, o 19:28
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Gru 2011, o 14:41
Posty: 9
Miejscowość: W-ch
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Nick w grze: RudaZyleta
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Reklamowanie się na yt
knebel to dobre rozwiązanie gdy ktoś notorycznie spami linkami do yt czym utrudnia komunikację na czatach.Takie moje zdanie :D A gdy knebel nie pomoże jeden bądź drugi dłuższy-wrzucić do paki niech szczurki oglądają jego live"y jak chodzi po bagnie i je chrupki w tle (ostatnio na larkas ktoś spamił live"em który by miał takie streszczenie ;P)

Opcjonalnie jeśli Administracja sądzi że to powiększa zasięg gry-zrobić jakąś zakładkę czatu bądź też coś podobnego gdzie by właśnie mogli sobie spamować takimi linkami-kto bedzie chciał ten obejrzy;zerknie.

_________________
S.Larkas
RudaŻyleta-VD 111


14 Lut 2017, o 02:11
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 16 Lut 2015, o 02:04
Posty: 62
Podziękowano: 74 razy
Otrzymanych podziękowań: 33 razy
Nick w grze: Liebing
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Reklamowanie się na yt
Cytuj:
Opcjonalnie jeśli Administracja sądzi że to powiększa zasięg gry-zrobić jakąś zakładkę czatu bądź też coś podobnego gdzie by właśnie mogli sobie spamować takimi linkami-kto bedzie chciał ten obejrzy;zerknie.


Ale... jak spam w grze linkami do gry wpływa na zasięg gry poza grą? :D :roll:


14 Lut 2017, o 23:31
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 12 Cze 2012, o 17:08
Posty: 11
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: DonCzandero
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Reklamowanie się na yt
Arlph napisał(a):
Cytuj:
Opcjonalnie jeśli Administracja sądzi że to powiększa zasięg gry-zrobić jakąś zakładkę czatu bądź też coś podobnego gdzie by właśnie mogli sobie spamować takimi linkami-kto bedzie chciał ten obejrzy;zerknie.


Ale... jak spam w grze linkami do gry wpływa na zasięg gry poza grą? :D :roll:


To jest tak zwana ignorancja.

_________________
http://scr.hu/0e8ar/l7ds7

"Śmieszą mnie frajerskie cytaty innych w podpisie"


15 Lut 2017, o 00:23
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 98 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron