Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 Dla Miłośników Kimerula Maga - propozycja 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2016, o 08:39
Posty: 31
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dla Miłośników Kimerula Maga - propozycja
W takim razie czy istnieje jakiś spis nagród możliwych do otrzymania u Maga i Rocka ?
Chętnie dowiedziałbym się (i może nie tylko ja) co mogę dostać od wyżej wymienionych NPC (dokładniej niż: miksturki,złoto,prest,honor - kombinacje: mało złota i trochę honoru, itd.)

_________________
Serwer Hc:
Sheed na zawsze


18 Lut 2017, o 15:33
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Sty 2012, o 11:14
Posty: 11
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Stigmata
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dla Miłośników Kimerula Maga - propozycja
bomba tylko że na HC za Kimerulem biegają wszyscy którzy go spotkają i mają lvl 65+. Jestem przeciwny temu pomysłowi. Na HC ułatwiłoby to znacznie Hlvl wejście na Htage a mniejsze latały by za kimkiem zamiast robić mięsko na misia. Co do platynowych kuczy to jak sama nazwa wskazuje są platynowe i Drygu musi zarobić :) to nie kwestia jakiegoś balansu ale konkretnego biznesu. Chcesz mieć klucze to kup platyne i proste. Co do imperiałów to nie widzę problemu żeby kupić je za 100k golda. Zwiększenie ilości potów które daje kimek również odnosi się do zarobku na platynie. Albo kupujesz plate i klucze albo robisz bezwodniki i poty. Jeśli zostanie to zmienione to każdy 65+ zamiast kupić platyne będzie szukał kimka. Dla mnie pomysł nie do przyjęcia przez twórców.


2 Mar 2017, o 02:33
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sty 2012, o 15:22
Posty: 164
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 11 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dla Miłośników Kimerula Maga - propozycja
Po pierwsze, to wydaje mi się, że Drygu doskonale wie jak zarabiać na taernie i nie musi żałować graczom kilku kluczyków czy dusz na htage więcej.

A po drugie, może taki mag Kimerul to jest dobra alternatywa dla tych którzy nie maja mośków do orania mięska i nieszczególnie im się ten sposób zarabiania podoba. Mosiek w eq pod mięsko może naorać bez odpoczynku 3-4 mięska. Chciałabym zobaczyć efekty takie osiągane przez druida czy ryca - bez watahy. Wydaje mi się że idea stworzenia takiego NPC jakim jest mag Kimerul fajnie urozmaica codzienne zajęcia gracza w taernie. A jeśli taki gracz chce tylko latać za magiem - czemu nie? Niech sobie lata. Sa tacy co nic innego nie robia tylko oraja miesko, albo robia zlecka na ogniwa. Ich wola. Ale dla mnie stworzenie fajnego NPC, który daje zlecenie tak różne od pozostałych a potem zepsucie go tak słabym wynagrodzeniem to jest jak strzelenie sobie w głowę. Każdy po kilku takich "nagrodach" rezygnuje.

Po trzecie nikt tu nie mówi żeby takie super nagrody jak platynowe klucze czy dusze na htage leciały z każdej skrzynki. Ale dostanie 10 mikstur many to lekka przesada. Zupełnie niewarta ryzyka i straty czasu. A takie własnie nagrody sa od maga najczęstsze, stad się przecież wziął ten temat. A dodatkowo można przecież zmniejszyć drop na HC jeśli to się okaże konieczne.

Po czwarte wreszcie dotarcie za kluczem do ww jest nie lada wyczynem często dla lvli 65+ gdzie wszystko ich łapie.

_________________
Nie traktuj życia serio -
I tak nie wyjdziesz z niego żywy!


4 Mar 2017, o 23:44
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 132 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron