Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 [IDEA] Zmiany w taktykach podczas walki 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lip 2012, o 13:05
Posty: 127
Podziękowano: 212 razy
Otrzymanych podziękowań: 150 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post [IDEA] Zmiany w taktykach podczas walki
Witam. Krótko i na temat, w przyszłym 3d chętnie widziałbym możliwość majstrowania przy taktykach podczas walki :)

_________________
You can't kill me cause I was born dead
Mag Ognia - 116LvL


2 Mar 2017, o 18:35
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA] Zmiany w taktykach podczas walki
Mając 4 taktyki zapisane przed walką potrzebujesz jeszcze zmieniać te taktyki w trakcie walki? Masz na to czas? Moim zdaniem mając 4 taktyki nie ma potrzeby, że modyfikować je podczas walki, wystarczy, że zmienię pojedyncze elementy w oknie walki. Dla mnie zbędna sprawa.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


2 Mar 2017, o 18:59
Profil WWW
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2015, o 17:13
Posty: 68
Podziękowano: 45 razy
Otrzymanych podziękowań: 58 razy
Nick w grze: Pistacje
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA] Zmiany w taktykach podczas walki
A ja jestem na tak, bardzo często zapominam, że miałem sobie zmienić hota i muszę oglądać powolne animacje, po czym wbijam się w następną grupkę...


2 Mar 2017, o 19:33
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA] Zmiany w taktykach podczas walki
można to wprowadzić, bo czemu nie? nie będzie pisanie w walce:
"Zaczekaj chwile po tym, tylko taktykę ustawię"
ale zwykłe ustawienie taktyki, czasu w walce jest mnóstwo, poza tym można to zrobić prościej i szybciej - wybieramy powiedzmy taktykę numer 3, coś w niej modyfikujemy w walce i obecnie przepada i w kolejnej walce modyfikujemy to samo - proponuję przycisk "zapisz" i po kłopocie.

Dodatkowo jak już jesteśmy przy taktykach to 2 ważne opcje, o których już kiedyś psiałem - przypisanie broni do taktyki, dla mnie jako sh by to przyspieszyło i ułatwiło wszystko, bo na prawdę mam dość czasami przerzucania ponownie tarczy w 1 rundzie kolejnej walki na gorzo i najczęściej mam to gdzieś i w ogóle nie biję, zdebufuję w tarczy co trzeba i dla jaj przedłużam bezcelowo debufy zamiast założyć fangę i przywalić, a jakbym miał taktykę w tarczy do debufowania, a potem przestawiał ja na taktykę do bicia z kastatami i przestawiam taktykę jednocześnie zmieniając broń. Diobiłem mobka, kończy się walka, w next walce wbijam taktykę tarczową i w łapskach mam z miejsca tarczę. W trakcie walki wrzucam taktę bijącą w łapie kastet, a jak mam się przebrać i potnąć między walkami (jak nie ja prowadzę to nikt nie zaczeka) albo kliknąć przed bb i rycem przebierając się w pierwszej rundzie, zaznaczając bb do dania KO i odpowiedniego przeciwnika do debufowania to serio nie biję zostaje w tarczy całą instę i szybko bb klik, przeciwnik klik, ctrl+3 i zegar, a tak 3 takta z tarczą i z bani

I druga rzecz to taktyka domyślna - ustawiająca się sama na wejście walki, jak zlaguje, czy będziemy chwilowo afk a prowadzący nie zauważy naszego zw na bocznym i się wbije w kolejną grupkę to się nie obudzimy na pokerku, ale z jakąś taktyką ustawioną. Najczęściej odpowiednią. I musi być wybór, która z taktyk ma być domyślna, a nie, że zawsze pierwsza, bo możemy mieć taktyki przypisane do odpowiednich sytuacji i wtedy przestawiamy tylko numer domyślnej, a nie całą taktykę numer 1 czy to w walce czy przed.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


2 Mar 2017, o 20:53
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 410 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do: