Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Zmiana profesji 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2015, o 11:55
Posty: 137
Podziękowano: 67 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Nick w grze: JeeanD
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana profesji
DevV napisał(a):
Zmiana profesji nie bedzie nigdy dostepna. Wprowadziloby to zbyt duzo zamieszania.

Ej no co Ty opowiadasz!. Zmiana płci jest możliwa a zmiana profesji nie?! :D. Ciężej się przerobić z murarza na tynkarza czy z mężczyzny na kobietę? :D

_________________
,,Jesteśmy zbudowani z odpadów atomowych, utworzonych w procesie śmierci gwiazd."
National Geographic - ,,Podróż na kraniec wszechświata"


5 Mar 2017, o 13:01
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2011, o 14:03
Posty: 2356
Podziękowano: 161 razy
Otrzymanych podziękowań: 256 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana profesji
Tak jak murarz musiałby stopniowo nabywać umiejętności tynkarskich, tak samo druid musiałby stopniowo uczyć się strzelać z łuku lub ćwiczyć mięśnie w celu podniesienia ciężkiego toporu ;) (czyt. stopniowo levelować umki i staty, więc zaczynać od zera).


5 Mar 2017, o 14:22
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2015, o 11:55
Posty: 137
Podziękowano: 67 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Nick w grze: JeeanD
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana profesji
A jak penisa przerobić na cipkę? Taka opcja jest dostępna za 100pl.

_________________
,,Jesteśmy zbudowani z odpadów atomowych, utworzonych w procesie śmierci gwiazd."
National Geographic - ,,Podróż na kraniec wszechświata"


5 Mar 2017, o 14:29

Podziękowali: Way (5 Mar 2017, o 16:11)
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 11 Lip 2016, o 20:18
Posty: 91
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: SmilodonKyx
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana profesji
Wprowadziloby za duzo zamieszania hahaha a te upki wgl go nie wprowadzaja -,-


5 Mar 2017, o 14:36
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana profesji
Dla mnie osoby, które chcą pograć inną postacią a kasują w tym momencie starą zwyczajnie są głupi - ja chciałem kiedyś pograć MO a miałem sh 70+ no to założyłem tego MO, a dzięki temu, że miałem sh to zamist jak idiota przetopić mu eq, żeby mieć hajs na eq dla MO po prostu na sh robiłem tylko 1 akcje dziennie - zlecko u Taisha i w ten sposób sh, którym nie grałem dał mi o wiele więcej kasy, niż przyniosłoby mi jego przetopienie. W tym momencie mam obie postacie 100+ i wróciłem do gry sh, bo to mi jednak bardziej odpowiada. Na 1 koncie można mieć aż 5 postaci i śmiało mając możliwość zlecek na hajs na tylu naraz zarobimy na kilka kompletów eq dla każdej z nich bez spin.
Dlatego nawet nie zamieszanie, co bezcelowość takiej akcji czyni dla mnie ten pomysł niepotrzebnym.

@Jean w realnym świecie operacje zmiany płci trwają kilka godzin, natomiast przeszkolenia do nowego zawodu czasem i rok, a jeśli przekwalifikowanie ma nastąpić z poziomu specjalisty jednej dziedziny na specjalistę innej to studia podyplomowe to minimum 2 lata, nie licząc kolejnych 3-4 na doktorat...
Bo argument DevVa z mięśniami i ćwiczeniem umiejętności mogę obalić sekundę - wystarczy pokazać dowolne zdjęcie grubaska przed i po 3 miesiącach siłowni na instagramie... No i z pewnością o ile nie przekwalifikowujemy się z barbarzyńcy na druida to nigdy nie zaczynamy od zera - z sheeda na barbę wystarczy przypakować, z sheeda na łucznika poćwiczyć celność z łuku, a jak mówią łucznicy najwięcej zależy od skupienia, które jest drugą naturą sheeda, także na dobrą sprawę i w tydzień by się dało ogarnąć, z bb na sh lub łuka kwestia poćwiczenia refleksu i medytacji, a z mo, vd lub druida na któregokolwiek z tych profesji to kwestia opanowania innego rodzaju magii, ale podstawowe zasady rzucania czarów te same... itp

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


5 Mar 2017, o 15:24
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 11 Lip 2016, o 20:18
Posty: 91
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: SmilodonKyx
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana profesji
Mhm zakladam nowa postac expie zarabiam na kasowym a potem up i co? Nastepna mam robic? Wbicie 7 postaci na 100+ nie jest chyba takie proste...


5 Mar 2017, o 15:36
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana profesji
Smilonie lajf is brutal, pogódź się z tym że raz sie jest na wozie a raz pod wozem, a co do samego pomysłu mówie stanowcze nie.

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


6 Mar 2017, o 18:33
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana profesji
smilodon napisał(a):
Mhm zakladam nowa postac expie zarabiam na kasowym a potem up i co? Nastepna mam robic? Wbicie 7 postaci na 100+ nie jest chyba takie proste...

I tak i nie, bo się może okazać, że jakbyś zmienił profkę to ta nowowybrana okazałaby się do sam wiesz czego i lepiej było grać starą - a tak będziesz mógł to zrobić bez spin.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


6 Mar 2017, o 20:51
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:04
Posty: 38
Miejscowość: k/Bydgoszczy
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana profesji
już kilka razy chciałem kończyć grać dr ale zawsze po zmianach mineło kilka tygodni i przechodziło. Jak ci bb zły to nie pisz tu tylko bierz sie za tą profe która jest taka wspaniała, każda ma wady.

_________________
Taernijczyk od czerwca 2011 :twisted:
dr 110 (plox 104,wilczur 79)
mo 61
ryc 50
bb 42
łu 18
sh 9
vd 3


7 Mar 2017, o 18:06
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 423 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do: